Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Един от най-бездарнo направените сайтове в мрежата  
Автор Meдapko (непознат )
Публикувано17.02.07 19:55



www.apple.bg

Не бях влизал в него до днес. Като го видях, първоначално си помислих, че Firefox нещо се е смахнал. После го отворих и със Сафари и с Опера.

Как може при общото качество, което Мак предлага, сайтът на фирмата за страна, членка на ЕС, да е толкова некадърно направен.

Радвам се, че не си купих моя МакБуук от тях.

Вие какво ще кажете за това недоразумение?



Тема Re: Един от най-бездарнo направените сайтове в мрежатанови [re: Meдapko]  
АвторiPod (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 21:19



какво му е лошото на сайта?! Според мен си е много добре. Между другото, сайта е идентичен със сайтовете на Apple за която и да е страна по света. За сравнение:







На теб какво по-точно не ти харесва в сайта?



Тема Re: Един от най-бездарнo направените сайтове в мренови [re: iPod]  
Автор Meдapko (непознат )
Публикувано19.02.07 00:24



Сайтовете, които ми даваш за пример ги знам наизуст. В нито един от тях няма изкривяване на менютата, в тях не са използвани два различни шрифта за менюто. Да не говорим за размазаните шрифтове. Ти преди да си публикуваш сайта не правиш ли превю на различни машини. Аз съм го пробвал под Файърфокс, Сафари и Опера под Тайгър.

Няма нужда да ме препращаш повече към Епъл сайтове, моля, а разгледай този по-хубаво.



Тема Re: Един от най-бездарнo направените сайтове в мренови [re: Meдapko]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано20.02.07 04:20



Не виждам никакви изкривявания на менюта или различни шрифтове в тях. Нито в Safari, нито в Camino.



Тема Re: Един от най-бездарнo направените сайтове в мренови [re: |]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.02.07 23:33



И аз се зачудих - не видях разкривявания.
И съм с firefox, под Gentoo Linux.

Bеer? Mоre?





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.