Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови  
Автор Ина ()
Публикувано12.04.00 04:22



niakoi shte mi obiasni li i koe e po-dobro

Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови [re: Ина]  
Автор !!! ()
Публикувано12.04.00 09:29



Разликата според мен е че при Macintosh всичко е направено от един производител (хардуер и софтуер) и съответно това създава предпоставки за безпроблемна работа, аз предпочитам да работя на Macintosh, това за мен е по-доброто. Има и много други причини да предпочетеш Mac пред PC.

Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови [re: !!!]  
Автор Shaman ()
Публикувано12.04.00 11:47



Съвършенно правилно ! Докато MAC се произвежда от една единствена фирма, има стотици, ако не хиляди, които сглобяват PC-та в разни гаражчета в България. Операционната система на MAC е толкова лесна и интуитивна, че всеки който е поработил малко на нея така свиква, че не иска да смени МАК-а с PC за нищо на света :-) И докато PC-тата имат (както казва един познат) потребители MAC-овете имат фенове :-) Понаписал съм малко неща за MAC... можете да ги видите на: www.elits.rousse.bg/apple.shtml

Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови [re: Ина]  
Автор PC user ()
Публикувано17.04.00 15:57



Maj vsicko e vapros na vkus. Nalaga mi se da rabotja s MAC, a sam PC user. Ujasno mi e kofti s taja mishka s 1 buton. Vaobste ne moje da se sravnjava po udobstvo s NetScroll mishkata mi za PC. I Windows, i Linux (Gnome) mi sa mnogo po-udobni ot MAC OS. No kakto kazah tova e vapros na vkus

Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови [re: PC user]  
Автор Shaman ()
Публикувано17.04.00 16:19



:-) Аз работя на МАК от доста време. Наистина е въпрос на вкус, но и аз няма да сменя Logitech мишката с 4 бутона и scroll, която имам на iMac-a за друга, въпреки, че колегата ми предпочита еднобутонната оригинална мишка за неговия Powerbook :-)

Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови [re: Ина]  
Автор X-Perience ()
Публикувано20.04.00 12:33



MAC=bukluk! eto zashto zaemat tolkova malyk dial ot pazara!

Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови [re: X-Perience]  
Автор ??????? ()
Публикувано20.04.00 14:09



Изглежда тия работи ги говориш без да имаш някаква представа за реалното положение, дяла на MAC не толкова малък, просто има грешна представа създадена от такива като тебе които разпространяват разни глупости, предполагам че имаш някъкав мизерен компютър който ти създава доста проблеми и не можеш да си позволиш маркова машина, и от яд ги говориш тия глупости, това е все едно да говoриш че Compaq, IBM, Dell, и др. производители на маркови компютри са боклуци...само защото са по скъпи от асемблираните (с най голям дял на пазара) компютри в България които са истинските боклуци. Поздрави !!!

Тема kakva e razlikata m/u PC i Macнови [re: X-Perience]  
Автор Shaman ()
Публикувано20.04.00 18:05



X-Perience - най-вероятно през живота си не си виждал МАК ! На мен ми е любопитно как можеш да твърдиш нещо, след като не си го видял. Apple винаги ще си имат поддръжници (това са хора, които са виждали и работили на MAC) и противници (Това са хора, които само са чували, че съществува и такова нещо, което се нарича MAC, и което е много разпространено в USA). Казваш, че има малък дял в пазара... Ами след като Windoze компютри се правят едва ли не във всеки втори гараж в България, а MAC се произвежда само от една фирма в целия свят е нормално да нямат голям дял. Ти освен, че не си виждал MAC явно не си и чел това, което съм писал на 12.04.00 и не си посетил страничката ! Първо прочети, запознай се с темата и тогава пиши :-) Не се сърди за това, което ти пиша. Не е лично. Просто не ми е приятно някой да твърди нещо за MAC без да е запознат както трябва.

Тема :)):)::))))нови [re: Shaman]  
Автор X-Perience ()
Публикувано21.04.00 14:27



Smeshna rabota! Naistina smeshna! 1. Tam kadeto rabotia imam 4 MAC-a v mrejata i tochno te se ebavat i ne rabotiat!!! Za razlika ot Dell-ovete koito si bachkat kato pushki! 2. MMMMhhhhhhmmmmmm mizerno mi bilo PC-to.... heh... ok... kakto kajesh... 3. Zadyljitelno li e kato si sPC da si s M$ Windowz??????? ok! bye!

Тема :)):)::))))нови [re: X-Perience]  
Автор Shaman ()
Публикувано22.04.00 12:01



Ако искаш кажи точно какви проблеми имаш с MAC-овете на работа ! Ако мога да помогна с нещо да проработят. Щото не е редно да имат проблеми !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.