Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано20.05.05 16:33



Problema mi e slednia,iskam da si izteglia razni knigi ot internet obache te sa v zip format t.e. samo za PC,pone taka si gi predstviam az neshtata.Vaprosa mi e kak moga az da teglia failove zip ,az sam s iboooooook :))))Predopalgam che ima niakakva programa koiato da promenia formata na faila,no az si niamam i deia kakva i tochno kak stava.Mn mi se iska niakoi da mi pomogne.Mn mi se chetat knijki a za sega sam s varzani race.PLS Help :))))))
Blagodaria na vseki priel me na seriozno i otzoval se na zova mi za pomo6t

Less is more,more is less


Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :))) [re: nie vrab4etata]  
Автор shamanМодератор (Мислещ различно)
Публикувано20.05.05 18:01



Ако напишеш по-подробно (и то по възможност с кирилица) какъв точно ти е компютъра с каква операционна система ще мога да помогна.

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire


Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: shaman]  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано20.05.05 20:58



Sajaliavam za latinicata,kredora ne e aktiven a komputera mi ne e kiriliziran.I taka Az sam s Mac Os X Version 10.3.9. a samia mi komputer e ibookG4,no tova mai ne e ot znachenie.Ako imash niakakva ideia molia te spodeli ia.Mn sam na zor

Less is more,more is less


Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: nie vrab4etata]  
Автор shamanМодератор (Мислещ различно)
Публикувано21.05.05 15:08



Предполагам, че се шегуваш !

MacOSX 10.3.x има ВГРАДЕНА поддръжка на .zip !!!

Десен бутон на мишката (или <ctrl>+click) и излиза едно контекстно меню !

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire


Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: shaman]  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано21.05.05 16:12



Ne se sheguvam,prosto sam nekompetentnaSega 6te probvam.Blagodaria ti

Less is more,more is less


Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: nie vrab4etata]  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано21.05.05 16:30



Prav si Na edinia ot saitovete se poluchi,pri drugite iavno problema e v samia sait zashtoto mi dava che ne moje da nameri podhodiashtia server.Obache sega imam nov problem za koito mai niama reshenie.Saita ot koito stava da se tegli,samata internet stranica bulgarskia mi izliza kato ieroglifi,inche samata kniga kato ia izteglia e ok,ne e s ieroglifi.Tapo shtoto dokato ne iteglia knigata niama kak da razbera kakvo tochno teglia.Opitvah se da razkodiram ama .....ne stana.Sluchvalo mi se e i drug pat,bg saitove mi izlizat s ieroglifi.Moje li da mi kajesh zashto se poluchava taka ?

Less is more,more is less


Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: nie vrab4etata]  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано21.05.05 16:36



Pak sam az,otvorih stranicata sas safari a ne e-explorer i sega ne e s ieroglifi.Stranna rabota ama hubava

Less is more,more is less


Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: nie vrab4etata]  
Автор shamanМодератор (Мислещ различно)
Публикувано21.05.05 19:58



Ами..
Apple са направили достатъчно добър браузер за да го ползваш него.. или Firefox например... Експлодера не ти трябва.
Иначе проблема е следния. Много сайтове указват твърдо шрифтовете, които им трябват - примерно Arial, Times New Roman, Verdana. Това са шрифтове, масово използвани в "света на Майкрософт", но ги няма стандартно с MacOS.

съм писал по въпроса !

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire

Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: nie vrab4etata]  
АвторMac Addict (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 17:56



Ne razbiram zasto imash takuv problem?! Az rabotja na iMAc G4 s Panther (vse oste) i vinagi sum dekompresiral ZIP-failove bez absoljutno nikakuv problem - neobhodimija software e previden v operazionnata sistema.



Тема Re: Otvarjete mi ra4i4kite,pls :)))нови [re: Mac Addict]  
Автор nie vrab4etata ()
Публикувано25.05.05 18:41



V kraina smetka se okaza che prolema e v saita a ne v moia komputer.Namerih drug sait ot koito teglia bez problem :))))
Niakoi moje li da mi posochi dobar dvuposo4en anglo-bg rechnik za Mac.For free ako moje,a ako ne moje- pak stavaA ako ima i frensko-bg sashto me interesuva

Less is more,more is less



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.