Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Bqh w shtatite i widqh..нови  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 18:34



mnogo neshta :)
no towa koeto iskam da wi kaja e che widqh magazini na Apple
kakwo da wi kaja tezi komputri mai sa nai dobrite
dizaina e wyrhowen laptopite imsa nai tynki i nai byrzi i snai golqm display
desktop pc tata sa po byrzi nqma styrchashti kabeli
luda rabota igrah si s iPod
a operzionnata sitema e mnogo stabilana
izliza che towa sa nai qkite komputri e estestweno sa malko po skypi no kakawo ot towa wzemash neshto razlichno
ne sym i predpolagal za kakwo stawa wypros do seag wypreki che w Bylgariq sym rabotil na Mac



Тема A az bqh v Germaniq... [re: nik]  
Автор3HaM (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 18:14



6 meseca mi se naloji da rabotq s Mac, ne iskam nishto losho da kaja za tezi mashini, no tam Mac-ovete mi zabivaha pochti tolkova kolkoto i Windows.



Тема Re: Bqh w shtatite i widqh..нови [re: nik]  
Автор iSiktir (кварцов)
Публикувано25.10.03 23:09



Те маковете и ОСХъ са си супер, но в цяла Европа се продават с поне 20% по-скъпо отколкото в щатите. Да не говорим за повечето от дилърите им, които се държат като мадами от бутици и доставят поръчки за две седмици. Това е прекалено. Според мен ако искат да имат по-голям пазарен дял, Apple трябва да намерят начин да продават навън със същата цена и да внесат ред сред дилърите си в чужбина.
А дотогава, който иска Apple продукти, предложени на цена, съизмерима със стойността им, да си ги пазарува от USA



Тема Re: Bqh w shtatite i widqh..нови [re: nik]  
АвторNe Znam4o (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 16:40



Ne sam bil v SA6T, no za 6tqlo i ne6tqlo se rova iz razni sit4eta, ta mi pravi v4epetlenie, 4e tam mai vse s Mac rabotat.Imam predvid za grafi4en design, WEB..., 6tot men tova ma interesuva i s tova sa zanimavam-kato "O"brazovanie, "U"4enei i kato rabota za pari4ki...Ne sam kompiutaren spez, ama i ottam okeana i v ZAPADnalata uj Evropa se taka iziskvat ne6tata da sa izpalneni.A i vav vsi4ki u4ebni zavedeniq za grafi4en design vse s Mac sa oburudvani, taka gi obu4avat i studentite...Ne zanam dali e nqkakav na4in da im probutvat Mac, ama v mn. ot tezi u-6ta pi6at 4e pravat gol. otstapki za studenti...Poznat(NBU) tova lqto be6e na workshop na Ostrova,kaza, sa6toto-tam raboteli samo s Mac.I toi e



Тема Re: Bqh w shtatite i widqh..нови [re: iSiktir]  
Автор malkia ()
Публикувано24.11.03 20:19



dve sedmitzi?

az si poruchah moja iBook G4 ot AppleStore.com na 20-Nov - ochakwam go na 28-Nov - interesno no idwa ot TAIWAN (pone na fedex-trackinga mu taka pishe) - inache drugite chasti doidoha mnogo po-burzo (az sum w USA, i te idwat ot USA).

Obache shto chak ot TAIWAN... ?



Тема Re: Bqh w shtatite i widqh..нови [re: malkia]  
Авторtrabi (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 21:28



Сигурно защото сглобката е outsorce-ната. Преди няколко години работеха с Acer.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.