Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 20.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Васил Иванов-Лучано
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Iskam si kolataнови  
Авторkola_ (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 15:48



Уважаеми дами и господа, колеги
Разбирам че заглавието е малко прозаично, но цялята история която ме накара да Ви пиша е такава.
Предизборните страсти стигнаха до предела на онова което някой хора наричат 'идиотщина', а аз не бих го характерезирал с някакво определение, просто защото нямам какво да добавя.

Ето за какво Ви говоря. Днес (20.10) отидох в Сладкарница 'Лучано' на ул."Раковска" и си поръчах една кола.Всичко добре въпроса е, че колата е в чаша напечатана с предизборни лозунги на Васил Иванов, и когато поисках да ми я сменят , защото както всеки нормален човек му е писнало от тези предизборни циркове, ми отказаха с мотивите че така е наредено и не ми смениха чашата.
Това е една позиция, на мене като на гражданин на този град ми писна от такива начини за политизация и то на места на който отивам да прекараме добре.
Стига !
Благодаря Ви.

PS.Искам си колата господин Иванов.

Богомил Шопов

Главен редактор
WebDevMagazine
http://spisanie.com



Тема Re: Iskam si kolata Re KOLA [re: kola_]  
АвторSHOPO (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 02:29



Eii tova djyrnalistite ste golema izmet be,(Vervai mi)! Sigyrno za parvi pat ti se e nalojilo da si platish limonatata i za tova revesh! Na mene ako mi se pie KOLA 4e ia pinem daje y 4asha s liko na Kostov i s fasa 4e my izbodem eziko za da spre da me laje! A ako si izkash limonatata na4ino e edin-88!



Тема Re: Iskam si kolataнови [re: kola_]  
Авторkola_ (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 11:31







Тема Re: Iskam si kolataнови [re: kola_]  
АвторSHOPO (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 13:33



DA AMA NE! TE tova e foryma na Baso i 4e si pishem tyk! Djyrnalisti4eskite trikove sa mi iasni! Sega da ti obiasnim, ti y tvoito paskvil4e moesh da si pishesh kakvoto si izkash nali? E zashto togava Baso y negovata si kra4ma da ne moe da si slaga kakvito si 4ashi izka? Nay4i se da si plashtash limonatata!! I nali znaesh 88 !



Тема Re: Iskam si kolata Re KOLAнови [re: SHOPO]  
Авторei (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 22:08



ei cirkadjia maloumen, zemi da mislish malko s typata si i prazna glava (ako mojesh). deba i podlogite mirizlivi, deba!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.