Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Васил Иванов-Лучано
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПАРКИРАНЕ  
Автор Sulla (dictator)
Публикувано04.10.03 14:21



Luciano, carro mio! Попитах те нещо с бележка. Не ми отговаряш. Нищо, утре ще разширя въпроса си във форума.

Дотогава - ще продължиш ли да толерираш, ако, разбира се, се случи така, че да станеш кмет, ще продължиш ли да толерираш рекета, наречен "синя зона"? Аз живея в центъра на София вече пето поколение. И идват някакви (както е казал Буров "с техните цървули") и ме карат да си плащам задето съм паркирал собствената си кола пред имота на прадядо си. Как ще коментираш това? Само не се измъквай с общи приказки от страх да не настъпиш инетереса на някоя групичка потенциални гласоподаватели.



LVCIVS CORNELIVS SULLA FELIX

Тема Паркиране и други...нови [re: Sulla]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано04.10.03 16:55



Здрасти Sulla,

Вярно е, че ми е неудобно да обсъждам този въпрос. Волен беше добър главен редактор на “Демокрация”, по времето, когато го четях този вестник. Волен написа много добри неща за църквата и защитаваше православието. Познавам го отдавна, даже гаджето му ми е съученичка. Затова ми е неудобно да го гледам как дрънка с белезници. Сигурно трябва да има шоу в политиката, ама чак толкова... Сега всички казват за подобни изцепки “това е то демокрацията”. Аз си харесвам онзи виц за двамата англичани – “твоята свобода свършва там, където започва моят нос”. Ако не го знаеш вица, пиши да ти го разкажа. Та, белезници под носа ми не приемам да ми размахват.
За синята зона – sorry, ама трябва да има такова нещо. А който живее в центъра, вероятно трябва да има пропуск, който му разрешава да паркира без да плаща. Но затова пък трябва да се върне домовата книга и регистрацията по местоживеене. И така нататък.



Тема Re: Паркиране и други...нови [re: vasil_ivanov_luciano]  
Автор Sulla (dictator)
Публикувано05.10.03 08:50



Salve, Luciano,

Благодаря за отговора и позволи един съвет - потърси по-човешки изказ за форума. Това, което казваш, и начинът, по който го казваш са чудесни за телевизионно предизборно студио. Тук обаче имаш шанса да говориш така, както говориш с познатите и приятелите си. Кажи, ако щеш, "копеле, и аз мисля като теб, обаче не мога да си позволя тази позиция!". Така ще направиш много по-приятно впечатление на 20-ната души, които следят кореспондециите ти и решението на твоя PR-екип да те занимава с тази екстравагантна форма на изява ще се оправдае донякъде. Впрочем склонен ли си да си говорим за твоя PR-екип, Табако Холдинг, Интернешънъл Табако Фънд на Майкъл Чорни, министър Владо Атанасов и още нещо?...



LVCIVS CORNELIVS SULLA FELIX

Тема Re: Паркиране и други...нови [re: Sulla]  
Автор Nabucco (Nebuchadnezzar)
Публикувано05.10.03 08:58



Кой, Джими Найденов ли?

King Nebuchadnezzar


Тема Re: Паркиране и други...нови [re: Sulla]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано08.10.03 19:44



Salve, приятелю, просто ми отвори очите. Сега какво да направя – първо да ги уволня и после да ги удавя в Перловската река или обратното?



Тема След 13 години псевдодемокрациянови [re: vasil_ivanov_luciano]  
Автор al pacino (l'attore)
Публикувано09.10.03 01:09



"дрънкането на белезници" (ако те чуят и ти повярват) е сигурен начин за спечелване на избори. На нормалните хора (а те все още са мнозинството) им писна да гледат мутри и далавераджии. Ако "демокрация" наистина означава да се изпълнява волята на народа, много хора биха влезли зад решетките. Щом това не се случва, значи демокрация няма. Волен би могъл да стане не само кмет, той би могъл дори и предсрочни избори да предизвика и да стане премиер, ако имаше кой да организира и финансира медийна кампания в негова полза. Няма да се намери обаче, защото богатите хора в България са подмножество на мутрите и мошениците, и Волен ще си остане нечут и неразбран. Сините дори са го набедили за антисемит и фашист. Но той поне е честен.

Твоята обаче хич не е лесна - хем се биеш в гърдите, че си преуспял частник и ще защитаваш частниците, хем до голяма степен ще зависиш от гласовете на тези, които задушават частния бизнес. В България има около 800 000 души на издръжка на бюджета при около 3 милиона работещи, т.е. 2.2 милиона реално плащат заплатите на тези 800 хиляди. Тези 800 хиляди разбира се включват лекари, учители, военни, полицаи и т.н. но стотици хиляди са чиновниците в най-различните ведомства, учреждения, министерства и агенции. И повечето са в София, така че твоето избиране зависи до голяма степен от тези паразити, които смучат кръвта на частния бизнес. Ако трябваше честно да заемеш позиция в защита на частниците, би трябвало програмата ти да включва масови съкращения на ненужни чиновници.



Тема Re: Паркиране и други...нови [re: Sulla]  
Автор MУTPA ()
Публикувано09.10.03 02:09



Хехехе!

Абе брато, ако Лучиано иска, да набере поне три гласа от тоя форум, а не само да укрива данъци от ресурса по кампанията, трябва да отговаря на поне половината постинги всеки ден. Ама тия сладури, дето са му дали тоя тъп съвет, да си направи клубче в ДИР-а, да са бяха ангажирали поне, да отговарят от негово име. Тия требе да са некоя гаражна групичка PR стажанти.

Ей модераторите, земете изровете от архива форума на Първанката и ако не сте в състоние, да направите нещо по-добро, поне копирайтие от там бе.

п.п. Абе г-н кандидат кмете, тая работа тук много ялова бе. Земи ги разкарай тия разбирачи бе. То е ясно, че няма да спечелиш, ама поне си фърли парите, достойно да загубиш.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: Паркиране и други...нови [re: vasil_ivanov_luciano]  
Автор Sulla (dictator)
Публикувано09.10.03 08:34



И във Владайската река също става

LVCIVS CORNELIVS SULLA FELIX


Тема Трябваше да го направиш!нови [re: Sulla]  
Автор Sulla (dictator)
Публикувано12.10.03 10:13



Трябваше да ги удавиш в Перловската река. Когато хората те предупреждават нещо, дори в шеговита форма, трябва да слушаш. Ето че предизборният ти щаб те забърка в аналогичен медиен скандал, както бившия министър Атанасов преди това. Става дума, разбира се, за случката с телевизия "7 дни". Не че това е особено влиятелна телевизия - напротив, но с голямо неудоволствие ще видиш до какви негативи ще те доведе това безумно поведение на твоите "експерти". Повярвай ми, сериозните медийни консултанти, когато се грижат за клиентите си, се съобразяват с мнението даже на Евгени Минчев и Венета Райкова. Нямаш представа колко бързо се разраства негативното обществено настроение...



LVCIVS CORNELIVS SULLA FELIX

Тема Мълчаниенови [re: Sulla]  
Автор Sulla (dictator)
Публикувано15.10.03 19:55



...



LVCIVS CORNELIVS SULLA FELIX


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.