Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Васил Иванов-Лучано
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЗАЩО БЯГАТЕ ОТ ТЕЛЕВИЗИОННИ ИНТЕРВЮТА  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано30.09.03 17:52



Тъй като вече влезе под ника vasil_ivanov_luciano мога да те питам следното създаде се впечатление че след участието в Блиц вече не участваш в телевизионни интервюта. Гледах те в Сеизмограф и не смятам че успя да прокараш идеите си по подобаващ начин. Ако трябва да бъда честен ти говори около 3 минути. Мислиш ли съветите да се скриеш от камерите е добре за кампанията ти? Американската PR-агенция би трябвало да знае че колкото повече говориш за идеите си толкова повече хора ще те предпочетат пред фаворита. Защото не мисля че и най-големите оптимисти в твоя щаб смятат че ти си кандидатът с най-големи шансове...

Та въпросът ми е само по БНТ ли ще те гледаме г-н кандидат-кмете?

гласувайте за себе си!


Тема Re: ЗАЩО БЯГАТЕ ОТ ТЕЛЕВИЗИОННИ ИНТЕРВЮТАнови [re: ЛУЧAHO]  
Автор1 CTУДEHT (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 20:01



И аз съм на мнение че бягате от интервюта ,но няма знаечение.Имам следния въпрос към Вас.В предизборната Ви платформа се разясняват проблемиете на младите хора и се набляга на "спортните" проблеми на младейта (ако мога така да се изразя).Аз съм студент и живея в София в студ. град. Проблемите от към спортни обекти и площадки е крещяща.В цял студ. град има 3 игреща за баскетбол (заедно с това на НСА) говоря за игреща на открито.От които едното игрище е почти незползваемо поради простата причина че кошовите са в трагично състояние ,а на всичко отгоре се използззва и като паркинг ..... в цял студ. град има 2 успоредки (лостове) другите са изпочупени ( все пак 2 железни тръби не стуват милиони .....) в цял студ. град има 2 -3 игреща за футбол.плюс тези на НСА които почти винаги са запазени и предплатени.и нали се сещате че на мачовете има повечее публика от колкото на стадионите в А-група по простата причина че хората стоят и чакат да свършат едните за да почнат да ритат те.Извинявайте но за какво си говорим .... нали маладите требва да спортуват ,за да не се занимават с глупости и т.н. и т.н. хубаво е че направихте нац.стадион. но и за мадите помислете НАИСТИНА малко ...........

Благодаря Ви предварително за отговара и дано има някакъв резултат



Тема Re: ЗАЩО БЯГАТЕ ОТ ТЕЛЕВИЗИОННИ ИНТЕРВЮТАнови [re: 1 CTУДEHT]  
АвторShopo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 21:39



Alo stydento.Toba e klyb na kandidato za kmet na Sofia a ne na neznainoto ti selo.Koi si ti be?Oshte tri bileta za tramvai ne si perforiral i tarsish pravata si.Prevarnahte stydenstkia grad v geto bezkyltyrnici takiva!Vreme e XEI da go zatvori i aide bej na svoboden naem ta da se nay4ite kak se pazi!I pak ti obajdam izborite sa za kmet na rodnio mi grad i vsiaka stydentojaba da si znae seloto.A ako ti se saka da si Sofienec parvo napravi neshto za grado pa 4ak togava sakai kakvoto i da bilo!



Тема ei 6ope, mrazim 6oparite,uwajawame..нови [re: Shopo]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 23:59



sofiancite

WMRO



Тема W A R N I N Gнови [re: AZ]  
Автор stepsМодератор ()
Публикувано03.10.03 01:40



Ако темата продължи в този стил ще се наложи да я заключа А не ми се иска, защото въпросите в началото са хубави...

Редактирано от steps на 03.10.03 01:41.



Тема Re: W A R N I N Gнови [re: steps]  
Автор1 Cтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 19:09



Аз си мислех че от тази сайт ще има някакъв градивен ефект ,но явно тук си избивате само комплексите..... дано поне който ТРЯБВА да е прочел въпростите защтото са в неговата компетенциа и в негов инетрес да ги разреши



Тема Re: ei 6ope, mrazim 6oparite,uwajawame..нови [re: AZ]  
АвторShopo (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 19:55



AZ,TIZ,TOZ!Koito me mrazi pod men da lazi!



Тема Re: W A R N I N Gнови [re: 1 Cтyдeнт]  
Автор stepsМодератор ()
Публикувано03.10.03 20:19



Спокойно де! Казах, че може да заключа темата, а не че ще я заключа. Пък и ако го направя, ще ти препиша въпроса в нова тема



Тема Re: ei 6ope, mrazim 6oparite,uwajawame..нови [re: Shopo]  
Автор stepsМодератор ()
Публикувано03.10.03 20:20



Направи си справка с горния ми постинг, моля!



Тема За спортните обектинови [re: 1 CTУДEHT]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано04.10.03 17:02



Приятно ми е, 1 студент.

Утре съм в НСА за среща със студентите. Ще бъдат и други кандидат-кметове. Ела да ме питаш каквото искаш. А за баскетболните игрища ще ти кажа нещо, което съвсем ще те зарадва. Според новия устройствен план на София, цялата зелена площ на НСА ще бъде застроена с бизнес-сгради и няма да остане и едно игрище. Защото според сега действащите правилници, стадионите се водят неусвоена територия, понеже са незастроени и общината може да си ги вземе. Какво ще кажеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.