Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Васил Иванов-Лучано
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЗАЩО НЕ НАПРАВИТЕ И СТАЯ В ЛАФЧЕТО???  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано27.09.03 11:08



Така може да видите какво мисли електората за кандидата...

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: ЗАЩО НЕ НАПРАВИТЕ И СТАЯ В ЛАФЧЕТО???нови [re: ЛУЧAHO]  
Автор Aнтибoлшeвиk (хладнокръвен)
Публикувано27.09.03 11:15



Хех,да не са луди-там ще е доста по-трудно да цензурират псувните.Пък то,така или иначе,и тук достатъчно добре виждат какво е мнението на електората(Дотук не виждам почти нищо положително).



Тема пряка демокрациянови [re: Aнтибoлшeвиk]  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано27.09.03 11:25



ми точно това е целта - ясно да се види докъде стига популярността на един или друг. Според мен проблема пред Лучано е един - той трябва да убеди столичани че е един от тях. Досега е убедил само бизнеса че той е един от тях - окей той разви успешен бизнес - ама това равнозначно ли е на добър кмета и администратор? Според мен не - но както и да е.

Учудвам се че не се е включил нито един от щаба - АБЕ ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ИМАТЕ ПОЧИВЕН ДЕН?

това трябва да ви е станало ясно от американския ПР - айде бързичко.
Между другото - плакатът наистина е добър браво! Струва си парите.

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: пряка демокрациянови [re: ЛУЧAHO]  
Автор king_crimsonМодератор (наблюдател)
Публикувано28.09.03 13:32



Почивен ден нямаме. От американците го научихме.

И защо, собствено, те учудва, че не се е включил нито един от щаба? Този клуб не е среда за вътрещабно общуване. Нъл тъй?

А чат стая ще има. Когато му дойде времето :)



Тема хайде направете стаянови [re: king_crimson]  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано28.09.03 16:06



много ми хареса това когато му дойде времето...

Сега за стаята - хайде направете я най-накрая - после ще намина да си взема хонорара за свежи идеи[namigam]

според мен ти който си модератор на този клуб нямаш никаква представа от това какво е DIR.BG затова още мъничко безплатни съвети - като правите стая я затворете за нерегистрирани потребители. И още нещо - дисциплинирайте някого да следи мненията в клубаи да отговаря на тях. Все едно не е от щаба - свой сред чужди нали чаткаш??? иначе ще четете само критики - даже мога да ти изредя никовете на хората които ще се включат.

Апропо - някой прочете ли Клуб Политика? И не мълчете по дяволите - ние влизаме тук за да си поговорим с фенове на Лучано[usmihvam se]

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: пряка демокрациянови [re: king_crimson]  
Автор MУTPA ()
Публикувано28.09.03 16:08



Абе старши,

Навремето Първанката като направи форум в ДИР-а за президентските избори, всеки ден човека влизаше и отговаряше на постингите. А сега къде го Лучиано? Да не кара курсове по компютърна грамотност? И за кво всъщвос е тоя форум? Несериозно някак си. Влиза човек и си мисли, я да зема да го пробвам аз тоя кандидат кмет, що за стока е, пък няма никой в къщи. Земете назначете поне някоя грамотна девойка, да пише от името на титуляра.

[i]Seeya! [white] Между нас да си остане, работата е осрана [/white] (Fatal error) [/ i]


Тема Re: хайде направете стаянови [re: ЛУЧAHO]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 15:39



Драги г-н Лучано,

В процеса на кампанията си съм предвидил и няколко включвания в чат стая.



Тема Re: пряка демокрациянови [re: MУTPA]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 15:43



Драги г-н Мутра,

Преди малко приключи пресконференцията ми и сега съм в очакване на вашите въпроси.



Тема Re: пряка демокрациянови [re: MУTPA]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 17:05



Здрасти

Грамотните девойки се занимават с по-сериозни неща. Ще си отговарям сам, но досега нямах време.

А за курсовете по компютърна грамотност – карам ги при сина ми, малкия Лучано.



Тема ICQ - Why not?нови [re: vasil_ivanov_luciano]  
АвторPavaroti (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 17:17



Че направете му на човека и ICQ # - по интимно да е някак




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.