Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 04.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Васил Иванов-Лучано
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЗАЩО НЕ НАПРАВИТЕ И СТАЯ В ЛАФЧЕТО???  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано27.09.03 11:08



Така може да видите какво мисли електората за кандидата...

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: ЗАЩО НЕ НАПРАВИТЕ И СТАЯ В ЛАФЧЕТО???нови [re: ЛУЧAHO]  
Автор Aнтибoлшeвиk (хладнокръвен)
Публикувано27.09.03 11:15



Хех,да не са луди-там ще е доста по-трудно да цензурират псувните.Пък то,така или иначе,и тук достатъчно добре виждат какво е мнението на електората(Дотук не виждам почти нищо положително).



Тема пряка демокрациянови [re: Aнтибoлшeвиk]  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано27.09.03 11:25



ми точно това е целта - ясно да се види докъде стига популярността на един или друг. Според мен проблема пред Лучано е един - той трябва да убеди столичани че е един от тях. Досега е убедил само бизнеса че той е един от тях - окей той разви успешен бизнес - ама това равнозначно ли е на добър кмета и администратор? Според мен не - но както и да е.

Учудвам се че не се е включил нито един от щаба - АБЕ ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ИМАТЕ ПОЧИВЕН ДЕН?

това трябва да ви е станало ясно от американския ПР - айде бързичко.
Между другото - плакатът наистина е добър браво! Струва си парите.

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: пряка демокрациянови [re: ЛУЧAHO]  
Автор king_crimsonМодератор (наблюдател)
Публикувано28.09.03 13:32



Почивен ден нямаме. От американците го научихме.

И защо, собствено, те учудва, че не се е включил нито един от щаба? Този клуб не е среда за вътрещабно общуване. Нъл тъй?

А чат стая ще има. Когато му дойде времето :)



Тема хайде направете стаянови [re: king_crimson]  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано28.09.03 16:06



много ми хареса това когато му дойде времето...

Сега за стаята - хайде направете я най-накрая - после ще намина да си взема хонорара за свежи идеи[namigam]

според мен ти който си модератор на този клуб нямаш никаква представа от това какво е DIR.BG затова още мъничко безплатни съвети - като правите стая я затворете за нерегистрирани потребители. И още нещо - дисциплинирайте някого да следи мненията в клубаи да отговаря на тях. Все едно не е от щаба - свой сред чужди нали чаткаш??? иначе ще четете само критики - даже мога да ти изредя никовете на хората които ще се включат.

Апропо - някой прочете ли Клуб Политика? И не мълчете по дяволите - ние влизаме тук за да си поговорим с фенове на Лучано[usmihvam se]

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: пряка демокрациянови [re: king_crimson]  
Автор MУTPA ()
Публикувано28.09.03 16:08



Абе старши,

Навремето Първанката като направи форум в ДИР-а за президентските избори, всеки ден човека влизаше и отговаряше на постингите. А сега къде го Лучиано? Да не кара курсове по компютърна грамотност? И за кво всъщвос е тоя форум? Несериозно някак си. Влиза човек и си мисли, я да зема да го пробвам аз тоя кандидат кмет, що за стока е, пък няма никой в къщи. Земете назначете поне някоя грамотна девойка, да пише от името на титуляра.

[i]Seeya! [white] Между нас да си остане, работата е осрана [/white] (Fatal error) [/ i]


Тема Re: хайде направете стаянови [re: ЛУЧAHO]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 15:39



Драги г-н Лучано,

В процеса на кампанията си съм предвидил и няколко включвания в чат стая.



Тема Re: пряка демокрациянови [re: MУTPA]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 15:43



Драги г-н Мутра,

Преди малко приключи пресконференцията ми и сега съм в очакване на вашите въпроси.



Тема Re: пряка демокрациянови [re: MУTPA]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 17:05



Здрасти

Грамотните девойки се занимават с по-сериозни неща. Ще си отговарям сам, но досега нямах време.

А за курсовете по компютърна грамотност – карам ги при сина ми, малкия Лучано.



Тема ICQ - Why not?нови [re: vasil_ivanov_luciano]  
АвторPavaroti (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 17:17



Че направете му на човека и ICQ # - по интимно да е някак



Тема Re: пряка демокрациянови [re: vasil_ivanov_luciano]  
Автор MУTPA ()
Публикувано29.09.03 18:02



Хе! Жив бях да дочакам.
А добре дошъл!

Тъй да се коже, да зема и аз да обърна на учтива форма, макар че някак си не ми отива.

Та уважаеми г-н кандитат Кмете,

много ма мъчи един въпрос, свързан не пряко с Вас, щото по принцип уважавам хора като Вас, дето има щрака акъла. Въпросът ми е, като как тъй един прагматичен човек като Вас, се надява на подкрепа от честните хора, след като зад Вас стои ненадминат измамник, като царя? Тоз човек веднъж вече спечели едни избори, като обеща майка си и баща си, пък накрая излезе, че за наще майки и бащи ставало дума. Та как хората да повярват на Ваще обещания, след като се предполага, че те произлизат от същото място?

[i]Seeya! [white] Между нас да си остане, работата е осрана [/white] (Fatal error) [/ i]



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.