Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 06.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Васил Иванов-Лучано
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КОЙ ПЛАЩА КАМПАНИЯТА?  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано27.09.03 10:02



хайде да попитам сега кой плаща кампанията на Лучано? Знаете ли колко е платил на PR-агенцията която го обслужва? Четете ли социологически проучвания и знаете ли на кое място е Лучано? И последно - как ще го накарате да говори нормално - защото при Коритаров беше отчайващ.

В случай че не знаете - той каза че времето след 1934 било много хубаво. Някой от вас дето отворихте този клуб знае ли какво се е случило през 1934?

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: КОЙ ПЛАЩА КАМПАНИЯТА?нови [re: ЛУЧAHO]  
Автор Aнтибoлшeвиk (хладнокръвен)
Публикувано27.09.03 10:17



Въпреки всичко ми се струва доста глупаво и нередно копиране с подобен ник.
А иначе за това,че много пари се плащат-то е ясно-включително и за този клуб,в който пишем в момента.
При Коритаров действително чак мен ме хвана срам като го гледах-тотална безидейност,или в най-добрия случай използване на заучени фрази и клишета.
Пък за това кой го бил финансирал-ами същите хора,които финансираха и пристигането/кампанията на самия Симеон.Оставям на другите да се сещат кои са те...



Тема кво пък толкованови [re: Aнтибoлшeвиk]  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано27.09.03 10:34



какво толкова като имам такъв ник - ако някой от щаба иска ще му го предоставя безвъзмездно... А колкото до нередното - според мен е също толкова тъпо да се отваря подобен клуб.

Така че НДСВ - питайте тук какъв е ника и паролата- оставете си мейл и ще ви ги пратя. А следващия път хубаво си помислете преди да пускате такива клубчета че мога да се регистрирам и като Алеко Кюркчиев - хаха.

Нищо лично просто бизнес!

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: КОЙ ПЛАЩА КАМПАНИЯТА?нови [re: ЛУЧAHO]  
Автор Nabuco ()
Публикувано27.09.03 13:56



Коя е PR агенцията, ако не е тайна. Изкушен съм в областта и ми е любопитно. А що се отнася до поведението на НДСВ в публичното пространство - много може да се говори. Видя ли новия им билборд с детето с колелото?

[got mi e]


Тема Re: кво пък толкованови [re: ЛУЧAHO]  
Автор king_crimsonМодератор (наблюдател)
Публикувано28.09.03 13:18



Може и като Алеко Кюркчиев да се регистрираш. Или като Мария Антоанета. Щом те влече.

Паролата ти си е твоя и не ми е потребна.



Тема Re: КОЙ ПЛАЩА КАМПАНИЯТА?нови [re: ЛУЧAHO]  
АвторAmalfi (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 13:37



Pri koritarow.Tozi chowek se dyrza kato uchenik i takowa neshto iska da stawa kmet.Kolko goljamo wlijane ima zjalata taja seljania deto doide w Sofia.Ami drugia prostak-alkoholik?Taka e,wseki si e zasluzil kmeta,ne hodete na izborti,prodylzawaite da si izbirate prostazi,akyla njam da wi doide,zalko,zalko!!!



Тема отговори ми на въпроса модераторенови [re: king_crimson]  
Автор ЛУЧAHO (кандидат-кмет)
Публикувано28.09.03 16:09



не се прави че не разбираш - попитах кой плаща кампанията щото тази зала дето сте я наели в НДК е доста скъпичка - половината разрешена от закона сума ще отиде натам пък счетоводството е хубаво нещо особено когато става въпрос за избори...

Американците са много скъпи нали? чувам аз за няколко десетки хиляди долара ама...

гласувайте за себе си![b][/b]


Тема Re: КОЙ ПЛАЩА КАМПАНИЯТА?нови [re: Amalfi]  
Автор Nabuco (Nabucadnezar)
Публикувано28.09.03 22:54



Уви, прав си, Amalfi...

[got mi e]


Тема Re: КОЙ ПЛАЩА КАМПАНИЯТА?нови [re: Nabuco]  
Автор king_crimsonМодератор (наблюдател)
Публикувано29.09.03 10:25



На сайта на Лучано всичко си пише - и кои са ПиАр-ите, и кои са в екипа му.



Тема Re: КОЙ ПЛАЩА КАМПАНИЯТА?нови [re: king_crimson]  
Автор Nabuco (Nabucadnezar)
Публикувано29.09.03 10:57



Нещо не ги видях пи-арите, но пък се трогнах от раздела "Кампанията", където ясничко и по школски е обяснено "какво е искал да каже авторът"[smeq se]

[got mi e]



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.