Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Васил Иванов-Лучано
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кои са основните проблеми на столицата?  
Автор king_crimsonМодератор (наблюдател)
Публикувано26.09.03 13:11



Кои са основните проблеми на София, които новият кмет трябва да реши с приоритет?

Редактирано от steps на 28.09.03 13:04.



Тема Re: Кои са основните проблеми на столицата?нови [re: king_crimson]  
АвторLucky LUClANO (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 13:11



1vo trjabva da izvika Lucky LUCIANO ot onja svjat da mu pomogne

inache njama da stane



Тема Re: Кои са основните проблеми на столицата?нови [re: king_crimson]  
Автор Xpиcи (побърканата)
Публикувано26.09.03 17:07



1. Мръсотията. В крайните квартали положението е отчайващо.
2. Транспорта. Крайно време е да се измисли начин хората да пътуват нормално, а не да бъдат разхищавани средства за контрольори с видеокамери и пр. глупости.
3. Престъпността - no comment
4. Бездомните кучета - no comment

[red]Hasta La Victoria Siempre[red]


Тема Re: Кои са основните проблеми на столицата?нови [re: king_crimson]  
Автор MУTPA ()
Публикувано27.09.03 02:53



Д'*** и тъпанарите сте всички, дето искате кметове да ставате, пък и вие не знаете защо! Не можете ли и сами да се сетите, кви са му проблемите на тоя град бе?
Смешници!

[i]Seeya! [white] Между нас да си остане, работата е осрана [/white] (Fatal error) [/ i]

Редактирано от steps на 27.09.03 09:10.



Тема Основните проблеми ?нови [re: king_crimson]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 10:27



1. Софиянците, дето са раждани другаде
2. Комунягите
3. Ченгетата
4. Симеончо, Лучано и другите жълти идиоти

иначе с кучетата и дупките лесно ще се оправим [got mi e]



Тема Re: Кои са основните проблеми на столицата?нови [re: king_crimson]  
АвторЦapЯ (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 20:25



като погледна положително на нещата и прегледам всички гледни точки стогнах до становището,че основните проблеми на столицата са някои от пишман кандидат-кметове. куцо и сакато станаха кандидати за кметското място.лошо няма ама ще станем за смях пред Европата пак.180 кандидата за кметове в София ,да не се окаже само накрая че кандидатите са повече от хората които ще гласуват наистина.



Тема Re: Кои са основните проблеми на столицата?нови [re: Xpиcи]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 17:00



Здрасти Хриси,

И аз мога да кажа no comment за тези, а и за други проблеми в София. No comment и на състоянието на зелените площи, и на безразборното застрояване, и на бюрокрацията. Впрочем, ужасно мръсно е не само в крайните квартали, но и в самия център. Достатъчно ми е да направя няколко крачки по улиците зад сградата на БФС, където работех до онзи ден, за да ми се прииска да затворя очи и да запуша нос.

Готвя среща с шефовете на фирмите, които чистят София – “Волф”, “Дитц” и “Чистота”. Ще ви информирам за резултатите.



Тема Re: Основните проблеми ?нови [re: aз]  
Автор vasil_ivanov_luciano (кандидат-кмет)
Публикувано29.09.03 17:02



Здрасти Аз,

Не съм съгласен с твоята представа за основните проблеми. Роден съм на пъпа на София (зад мавзолея на Батенберг), но дошлите от провинцията софиянци ни най-малко не ми пречат. Напротив, София е уникален град именно защото тук се събират различни хора с различен характер и култура. Ти май настояваш да направим столицата затворен град.

А ако аз ти преча в качеството на «жълт идиот», както мило си ме нарекъл, вземи се обади да се разберем като мъже. Телефонните номера на щаба ги има на сайта ми.



Тема Re: Основните проблеми ?нови [re: vasil_ivanov_luciano]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано30.09.03 18:34



<А ако аз ти преча в качеството на «жълт идиот», както мило си ме нарекъл, вземи се обади да се разберем като мъже. Телефонните номера на щаба ги има на сайта ми.>

брей, брей, ама на ербап се правите, г-н Лучано!

културният човек не обръща внимание на квалификациите по негов адрес. а ти на бой налиташ...

кос коджа ми ти министър...

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: Кои са основните проблеми на столицата?нови [re: king_crimson]  
Автор sheva (frantic)
Публикувано04.10.03 15:49



говедата в покрайнините.

да дойде пешо!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.