Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 16.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема po povod sybiraniqta  
Авторpsi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 13:27



може би темата ми е малко морално остаряла, о преди около седмица (или повече) изживях невероятен шок.
направо ми се гади като трябва да пиша по темата.
става въпрос за предаването когато Море от л-в започнаха кампания против домашното насилие.
единствената смешка беше, че те искаха да спомогнат за създаване и прокаравне на закон за жертви на домашно насилие, не знам кога е снимано предаването, но законът вече беше факт по време на излъчването му;-)))
а бе хора., възмутена съм ...........
как може едно такова предаване да събира жени и насилниците им .....
рядко го гледам, но съм видяла не един и два такива случаи.
някой дава лис ис сметка колко много услия коства на една жена "жертва" да събере сили и да си тръгне от тормозещия и пребиващия я съпруг.
чудя се дали някога някой от екипа е преживял такова нещо!?
добре е когато правите такива предавния да сте малко по-подготвени по темата. също и за механизма за достигане на тази съзависимост - жертва-насилник.
има фондации, асоциации, обърнете съм към тях, няма да Ви откажат да Ви информират.
как ги събирате тези хора, не осъзнавате ли какво правите?
една изтощена женица, която е отчаяна от живота и мъжа си и едва е взела това трудно решение, то Вие вместо да я подкрепите (както би постъпил един нормален човек), то Вие им обещавате да станат участници в една любовна приказка и те се връщат не заради мъжа си, а заради предаването. честно казано ги съжалявам тези приятелки и съпруги, които отчаяно се нуждаят от подкрепа да вземат живот си в ръце, то Ви с това предаване ги обезверявате допълнително и ги смачквате и стъпквате, защото не се знае дали следващия път ще могат отново да съберат сили и да си тръгнат.

ох не мога повече да пиша.
съжалявам ако постинга ми е объркан, ама съм много ядосана.



Тема Re: po povod sybiraniqtaнови [re: psi]  
АвторPeни (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 19:32



Да, това е толкова гадно и подло, че ума ми не го побира. Лигавят се там разни простаци-пияници, оная нагримирана "кукла" им се хили, поощрява ги и т.н. А после поставя в неудобно положение отрудените женици. Ами представете си какво би направил който и да е от тия "мъжкари", ако покани публично гаджето си или жена си, а тя не дойде в студиото и го остави там с букета да виси като кон на празни ясли. Та той после ще я пребие, бе! И въпросната Наталия не е чак толкова тъпа, та да не се сеща за това. Но не й пука. Шоу да става, майтап бе...



Тема Re: po povod sybiraniqtaнови [re: Peни]  
Авторpsi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 17:13



рени, шоу, ама на каква цена!?
не знам как им позволява съвестта да се възвличат в тези игрички и да манипулират така пострадалите .......... все ми се иска да вярвам, че са тъпи, а не безчувствени.
едва ли има нещо което да ти дава право така да постъпваш с хората.
и не говоря за това, че си е техен избор сами да отдат в студиото, ама че са ланбилни, несигурни и се нуждаят от подкрепа в този момент, а не от непразни обеюания и надежди.
аз ако съм. ще снимама интервюто с "насилника", после ще го излъча и публично ще му обясня, че такова поведение от негова страна не мога да си позволя да поощря.
поне другите подобни свине няма да се обърнат оповече към това предаване.

не знам ............. не е лесно
ама нали има нещо и като обществена телевизия ..........



Тема Re: po povod sybiraniqtaнови [re: psi]  
Автор// (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 08:26



Абе хора ,тя тази водещата се изчерпа, предаването вече няма желаешите да се излагат пред България сами и тя тръгна да издирва разни хора с разбити семеиства и да режисира събирането им. Ама Жълтата преса пише,че и неиното семейство се разпада,че май ще дойде ден сама да кани мъжа си от ефира,за да се гледа предаването.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.