Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 23.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Do Lili Ivanovaнови  
Авторanito (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 16:45



Abe slushaite kakvo hto ne kagete na taq Babushkernica lili Ivanova da se pragdosa veche stana za smqh Ne pravi nihto kato za svqt a nie ne go zaslugavame Neinite ug fenove samo vikat kato pobarkani i polovinata sa geiiove
Oh gorkata tq vse sa pravi na bedna a ima pari kolkoto za ohte 100 godini Neka da e giva i zdrava ama da ne se poqvqva veche zahtoto baba mi e po krasiva ot neq Pak i tq ima 1500000 plastichi i vse sa pravi na Malkoto Anche ama godinkite si kazvat che kaka vi lili e edna darta baba s mnogo ama mnogo pretencii



Тема Re: Do Lili Ivanova [re: anito]  
АвторLili lvanova (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 14:12



баба Лили с неините бабушкерки Лили!



Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: Lili lvanova]  
Автор Felina (непознат)
Публикувано08.10.04 13:30



Това си е завист!



Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: anito]  
Автор Alexander.it (непознат )
Публикувано02.03.05 20:55



Хахахахаха кога ли злобата и завистта у българите ще си отидат? От позицията на каква я съдиш? Първо трябва да се научим да гледаме себе си и след това другите... Когато някой българин се изкачи по-високо от Лили Иванова, тогава да си позволява да дава такива критични оценки. Тя е светлинни години над останалите "изпълнители" в България, само наградите й като брой са повече от тях. Но какво да говорим... колко изпълнители в света имат над 300 песни писани специално за тях? Гласовите й данни е повече излишно да се коментират, само пълен глупак може да ги отрече... Външния й вид също тормози българите... Това, че тялото й изглежда по-добре от това на повечето момичета между 20 и 30 години ли е проблема? Това също е факт, да се отрича е просто като да си затваряш очите, защото самата Лили Иванова се старае достатъчно да си покаже краката и гърба... Но какво й пука - да не би да има разширени вени, целулит и отпусната кожа? Лицето - ами на 15ти февруари, когато направи презентацията на "Любим" ги нямаше и старите бръчки, вероятно си е направила операция зимната ваканция и какво лошо има в това? Щом има пари, да си прави, защо да няма гладка и перфектна кожа, щом може да си го позволи и има волята да се поддържа? Има невероятно самочувствие, но то е с покритие, а не като новоизлюпените десетки певици в България, които са измрънкали 1-2 песни и вече са "велики"... А, че неставала за пред света - може само да се изсмея, тя не е спирала да пее. 2003 имаше турне в Америка - публиката на крака, 2004 имаше турне в Европа от което два грандиозни концерта в Лондон и Париж - 80евро билетите на първите редове. Тази ще пее отново в Париж. А феновете й били гейове - значи половината българи, цяла Русия, останалите източни държави, също и тези които плащат по 20-80евро и пълнят залите на запад, включително и аз сме гейове?! - без коментар...



Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: Alexander.it]  
АвторBce eднo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 19:33



anito,не успях да ти прочета до край писанието, защото неграмотните писания ми причиняват главоболие. И си купи правописен речник. Току виж някой го разчел до края и ти отговори



Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: anito]  
Авторlora (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 16:13



anito, личи си че си много просто момиченце! Като не искаш не я гледай! Никой насила не те принуждава. Лили си е българската поп легенда! Това твое мнение е злобно и тесногръдо. Виж американците, те си уважават звездите като Тина Търнар, Шер и други. Какво като е с пластични операции. Шер определено е с много повече. Какво като има много години зад гърба си, възрастта не е порок! Колелото се върти и ти ще остарееш, но едва ли ще изглеждаш като нея. Тя е много трудолюбива жена и с достойнство, но и много чувствителна. Нейния глас е божи дар и днешните певци не могат да пеят като нея, правят по 2-3 хита и край. А тя е невероятна! А ти си ограничена и трябва да разшириш малко кръгозора си и да се научиш да си правиш сама преценка за красивото и стойностното. Но годините са пред теб и ще се научиш. Убеден съм!!!



Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: anito]  
АвторSkubidu (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 23:41



Аз обичам Лили





Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: anito]  
Авторbooo (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 14:26



virvi po dyavolite meeemeeeemeeee



Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: anito]  
Автор Ary ()
Публикувано22.05.05 22:12



Кои сте вие и какво точно не заслужавате? А и с какво Лили Иванова е станала за смях?! И защо си мислите, че ти (вие) сте критерии за каквото и да било?! Не мога да си обясня агресията и омразата, бликаща от думите ти, но не ми и трябва да знам. Смятам обаче, че Лили Иванова не е взела хляба на никого, нито пък е попречила на някого да се изяви било то на сцената, било то в живота. Друг е въпросът ако някой (като теб например) се смята за неудачник и затова вини целия свят.
Няма да е зле, когато твърдиш нещо, при това с такава убеденост, да се аргоментираш, също толкова убедено. Като начало можеш да сложиш една снимка на баба ти, че да видим наистина колко грозна изглежда Лили.



Тема Re: Do Lili Ivanovaнови [re: anito]  
Авторщypaвa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 10:15



Щурава,но не чак до там да отрича Лили Иванова,жена и певица- цяла епоха!Едва ли тая Анита,ще изглежда по подобен начин като Лили на нейната възраст,при това без някой да е разбрал коя и каква е тая Анита.Доста посредствено е да се търсят съмишленици на тема,която предизвиква негативизъм,невъзпитание,нетолерантност.Песните на Лили са съпровождали ежедневието на няколко поколения българи. Да се отрича някой ,ей така,заради самото отрицание или заради възрастта е просто посредственост.
Аз не харесвам Рахманинов.Вероятно,защото не разбирам музиката му,но това не ми дава основание да отричам някого,когото цял свят отдавна е признал.Това все едно да изкрещя-Проста съм!Хайде да се съберем всички тъпаци да ни видят и преброят!
Както казваше Николай Колев-поета "Гениите са рядкост.Умните хора се броят на пръсти!"
Да живее Лили Иванова още 100 години.Песните й ще я надживеят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.