Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 17.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема bulgarskite zeni v. drugite  
Авторace (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 00:20



Iskam da si izkaza mnenieto po povod bulgarskite zeni.....
Predi tova ste napravia edno malko utochnenie- siguren sum i viarvam, che vse oste ima svestni momicheta, i gi molia na kolene da ne se obizdat i zasiagat ot tova koeto ste kaza.
Nakratko, smitam, che bulgarskite zeni sa evtini, smesni, skapani i zduhani kuchki.
Nikoga ne sum vizdal tolkova mnogo izkliuchitelno krasivi suzdania subrani na edno miasto i v sustoto vreme kolkoto krasivi tolkova i tupi, grubi i nevuspitani. Povecheto krasavitsi mi se struvat kato stoki za prodan- tolkova ploski i lesno dostupni, stoiasti si tam na rafta v svoita iskriasta upakovka i chakasti svoia kupuvach, koito edinstvenoto koeto triabva da napravi e da si izvadi portfeila i da plati opredelena suma. Znam, che niakoi sled malko ste me napsuva v komentara si na, no na men mi e dvaz po-obidno otkolkoto na vas, poviarvaite. Obidno mi e i mi e pisnalo ot tova da nalitam na saitove, koito sa uz za zapoznanstva a se okazavat internet portali s adresi na kurvi v Sofia. I ako poglednete na niakoi ot teia saitove, ste vidite 19-25 godisni momicheta, koito po vsichki kriterii na estetikata mogat da budat narecheni `velikolepni`. No kakvo ot tova... obidno mi e da idvat nekvi vuslivi chuzdenci v stranata ni, koito sa purvi bedniatsi v svoite durzavi i ne mogat da si pozvoliat da otidat nikude drugade, ta za tova pri nas, da kupuvat zemiata ni i da `ebat`krasivite ni zeni... i posle na po chaska brendi da obsuzdat kolko `iako evtini sa bulgarskite zeni`. Samo che se pitam az, brei maika mu stara, edin chuzdenec da moze da se doblizi puk az da ne moga. Kolko puti mi se e sluchvalo ei taka da zagovoria niakoia devoika v diskoteka a tia da mi se izvrusta i otgovaria s polu zmiiska usta `kvo iskas, be?` Ami kak da i obiasni chovek che iskam da si pogovoria s neia, ei taka prosto mi e haresala i mi se govori, sto tva da ne bi da e problem? Edin put mi se sluchi puk da zapochna da izlizam s edna, koiato susto bese super... ta si prekarah super, samo deto ne razbrah kak e vuzmozno edin chovek na 20 i niakolko si godini da ima veche izgraden stereotyp za zelania muz.. i kak moze toia stereotyp da e 99% baziran na materialnoto, na kolite, na apartamnetite, na pochivkite.... ta osuznai se malko, ta ti si samo edna pikla v kraina smetka! Viarno ce materialnoto e nesto mnogo vazno, az samiat sum mnogo materialen, no kogato stava vupros za chovek, togava nestata stoiat po-suvsem drug nachin. I nai-nelepoto v tsialata tazi situatsia e che tochno s tezi si pretentsii teia zeni sa smesni, nelepi i evtini. Znachi izliza, che s malko poveche pari `ti` ste si moia i moga da si pravia vsichko kakvoto si poiskam s tebe i posle da raspraviam kak s Pezoto koeto ti kupih, si kupih i pravoto da te razchekna v prenosen i bukvalen smisul... Da no Pezoto e do vreme, vseki den izlizat novi modeli... prosto edinstvenoto unikalno, koeto chovek pritezava e sebe si i dusata si... no bulgarskite zeni, osobeno oneia, `gotinite`, te sa go zagubili tva `unikalnoto`. To veche moze da bude zameneno ot grivnichka, ili kolichka ili tam oste si nesto....
Ne znam, moze i da ne ste suglasni... koi znae moze puk prosto da ne mi e provurvialo, ili puk da sum si roden karuk i nikoga da ne mi provurvi, ili puk da sum slab muz... v koeto se sumniavam. Ne si mislete, che sum otchaian obache.. az si imam priatelka, no ne e bulgarka, za suzalenie chestno kazano... no pone e istinska. Ste mi e interesno da procheta komentarite vi.



Тема Re: bulgarskite zeni v. drugite [re: ace]  
Автор BlackHeart (Черно Сърце)
Публикувано28.05.04 11:23



Никой няма, или по-точно не трябва да ти се сърди и псува, защото си 100% прав. Ако смяташ, че си карък и затова не ти върви с тия жени, значи ние каръците-мъже в България може спокойно да си основем партия, в която да има десетки, че и стотици хиляди членове.
Запомни едно от мен: днешните жени не са истински дами като тези отпреди години, следователно не е нужно ние да сме кавалери, рицари и джентълмени. Точка.

Роден за любов, но обучен да убива.


Тема Re: bulgarskite zeni v. drugite [re: ace]  
Автор niobeO7 (fighter```)
Публикувано29.05.04 23:18



Не мисли че само българските жени са такива (но не сме всички така!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Аз живея в страна в която има всякакви народности, повярваи ми, ВСЯКАКВИ. И виждам как се държат с всички останали...

Achilles: Do you know what's waiting beyond that beach? IMMORTALITY! Take it! It's yours!


Тема Re: bulgarskite zeni v. drugite [re: niobeO7]  
Авторemigrant (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 18:10



Da be da...
I az sum pohodil po sveta, ama ot nashite BG-zeni po-smotani nqma.
Ne sum zenomrazec- naprotiv!
No nashite sa pulna tragediq-za nishto ne stavat. Dori i za evtini prostitutki ne go biva.Nishto ne mogat.
Za kakvo bog gi e suzdal?
Bez um, bez takt, bez char, bez trupka, bez emociq, bez fantaziq, bez vkus, bez neznost, bez usmivka (istinska)...
Namrushteni, nmuseni, drupnati, nafukani (bez osnova), ozlobeni grandomanki (ne sa samo nashite s malko pari), grubi (s muzka pohodka i grubi obnoski)... kato pogledna navun i pak mi se iska da se mahna ot tuk.
Samo malko pari im trqbva i sa gotovi...
Za tova nas Bg-muzete ni haresvat navun-mozem da ocenim hubavite zeni i da gi stimulirame za istinsko useshtane, a nashite sega kato chetat tova se chudqt za kakvo ide rech (normalno). Dobre che ima i drugi nacionalnosti.



Тема Please... [re: emigrant]  
Автор niobeO7 (fighter```)
Публикувано18.06.04 19:22



Аре ся.. като сте се разочаровали от няколко момичета, мислите че всички са така. Явно не си живял в Канада...

Achilles: Do you know what's waiting beyond that beach? IMMORTALITY! Take it! It's yours!


Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: emigrant]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано19.06.04 23:14



Много ви харесват навън Стойте си там тогава! Не мога да разбера защо всички самотни мъже се оправдават с парите...

Ляо, Геди!



Тема bulgarskite zeni (to edni zeni)нови [re: Xaпka]  
Авторemigrant (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 09:00



Dori v Romania (susedkite) sa po umni i inteligentni. Za tova poslednoto mnogo pari ne se iskat, a az si gi imam dostatuchno. Ot kude ti hrumna, che se opravdavam (?!?!?!). Neshto da si chela za prichinno-sledstveni vruzki pri mezdulichnostnite vzaimootnosheniq... ili taka e po-lesno: opravdavash se, zaqzdash se, izmislqsh si, vuobrazqvash si, a kogato dojde red da se vurshi neshto seriozno...opaaa, nqkoj drug da bude, che tq gorkata e s dve levi ruce (vechno preumoreni), prazna glava (vechno bolni), sukrusheni (vechno nqkoj drug e vinoven,...dori mnogo vinoven), vechno iskat pari (vmesto da se opitat da gi spechelqt, po kakuvto i da e nachin{shtoto i za naj-drevniq ne gi biva}),...nakraq pak gornoto.
Ami zamisli se, kolko kinti izkarvash - maj samo za teb samata ne stigat, ami za decata, ami za roditelite, ...
U doma ste kato gostenki, dori ne ste i kato kvartirantki, plashtate si samo sobstvenite smetki, a pretencii - nevizdani: ot tuk mi e naj-nepriqno, kogato komentiram sravnenieto mezdu chudenkite i "nashenkite"=>
onezi si uchat tiho i krotko, rabotqt i... uspqvat. Nashite samo tursqt nqkoj s "mnooo" pari za da se omuzat za nego. i posle da go imat za podvizna kasa. De da baha samo nakolko momicheta. Da ti dava gospod zivot i zdrave da vidish oshte neshto po vupraosa, posle pak shte si govorim. Predi vreme po-starite mi govoreha sushtite neshta, a az im otgovarqh kakto vie sega na men. Ne vqrvah che e vuzmozno da sa takiva shizofrenichni sushtestva - nashenkite. E na dode mi do glavata. Razbira se che shte si stoime po chuzbina, normalnite hora ziveqt i rabotqt tam kudeto e hubavo. Ne piq, ne pusha, machove ne gledam, rabotq (iamm dve profesii-dve kvalifikacii za cql svqt. Dobre plateni. Se mi e taq za nashenkite. Bulgari muze, pomislete predi da si vkarate v kushtata nqkoq balkandjiika-tupa, zadrustena, vechno nacupena, vechno namrushtena, vechno bolna, vechno nerazbrala, mnogo "zneshta" i malko mozeshta. Za nishto ne stavashta. Ej bogu, ama za nishto ne stavashta. Sama sebesi ne moze da gleda- vse nakoj trqbva da vurvi po petite i da pomaga, da popravq, da reshava, da izmislq, da pokazva, da uchi. Shtoto taka e po-lesno? Ne. Shtoto taka po udobno? Ne. Zashtoto tolkova moze gorkata. I de da beshe samo edna i samo prez tezi godini (nqkolko pokoleniq) - vinagi e bilo taka. Ako ne vi murzi - prochetete malko istorq za BG-to. Be ne si gubete vremeto, prosto se zapoznajte s nqkolko "inozemni" i togava pak tuka... da vidim kakvo shto.
Stiga tolkova...



Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: ace]  
Автор Boris_ ()
Публикувано21.06.04 16:48



Според мен, проблемът не е в жените, а по-скоро в теб. Жените (както и мъжете) са много различни , а от цялото това разнообразие най-често е достатъчна само една . Навсякъде по света има тъпи, прости, груби, алчни и т.н. хора и България не е изключение.



Тема Re: bulgarskite zeni (to edni zeni)нови [re: emigrant]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано22.06.04 11:31



Ми хвани си румънка тогава! Аз съм си наред, мъжът ми също, нищо че изкарва малко пари, не съм се оженила за портфейл, справяме се някакси. Обаче ти ми приличаш на един приятел, който все се оплакваше, че не може да си намери сериозна приятелка, защото всички се интересували само от парите, пък той нямал. Истината беше съвсем друга. Той беше този, който говореше и мислеше само за пари. Приятелките му идваха и си отиваха, той нямаше време дори да ги опознае. Беше толкова зает със себе си, че не виждаше не само тях, но и околният свят. Като че ли една вечер на джанки в кварталната градинка може да е по-лоша от вечер прекарана в скъп ресторант...Не само българката, всяка жена иска да има Човек до себе си. Нормален, обикновен, добър...просто човек. Това имах предвид като казах $оправдания$.
А ти защо не пренасочиш тази отрицателна енергия към българките в нещо по-позитивно към чужденките?

Ляо, Геди!



Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: Boris_]  
Авторemigrant (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 11:48



Kakto se kazva na chist Bulgarski: Da be da...
Samo deto tova vsichkoto ne go vizdam pri chuzdenkite...
Uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.