Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 19.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Blondy detected !!!нови  
АвторBOZO (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 10:08



На това му казвам руса евтиния, предаването е една велика помия, дело на болни мозъци - водещата и сценариста !!! А особено приятна гледка е публиката от "статисти", които изглеждат като зомбирани. Очевидно е, че предаването гони една единствена комерсиална цел, естествено - "Нашето любимо вино от Вимпекс". Нормален човек не може да се съгласи, че тази боза е вино, но все пак е важно да се спестят пари за нормална реклама с клип, както е редно да бъде направено. Напоследък предаването излиза от рамките на първоначалния си замисъл, превърнало се е във "Лична драма", депресира зрителя, а водещата отчаяно се опитва да привлече интерес за сметка на житейските драми на участниците в педаването. Предполагам и каква е зрителската аудитория на предаването - тръпки ме побиват !!!
Не знам защо, но когато се сетя за Н.С винаги правя аналогия с някой виц за блондинки....



Тема Re: Blondy detected !!! [re: BOZO]  
Авторpe6o (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 01:18



saglasen sam s twoiito mnenie, NO nikoii ne te kara da go gleda6 (taka li e, warzal li te e nqkoii???)
ako ne ti hareswa prosto si pusni ne6to drugo...



Тема все си мислянови [re: pe6o]  
Автор FACE to FACE (VOYAGE)
Публикувано07.02.04 15:33



че въпроса е принципен. Трябва ли да се промиват мозаците на хората?

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: Blondy detected !!!нови [re: BOZO]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано13.02.04 16:56



водещата не може да си пази килограмите в някаква нормална граница
освен това на публиката се плаща, така че е нормално да са такива

а иначе това вино е десертно и е нормално да е толкова сладко и слабо

No matter how good you are, don't ever let 'em see you coming. You gotta keep yourself small.


Тема Re: Blondy detected !!!нови [re: BOZO]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 14:00



ама много сиииии.......както ти пишеш за Н.С,ще ти кажа че си в грешка и е много готина......а впрочем откъде ти хрумна че е блондинка?!Всяка руса ли е блонди....я помисли преди да даваш мнения




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.