Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 25.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано15.12.03 19:44



.......господи, омръзна ми.....
....наистина ли всички са толкова щастливи или всичко е един огромен маскарад.........?........наистина ли съществуват романтични..спонтанни и естествени мъже, с каквито се хвалят повечето ми приятелки.........наистина ли и мъжката половинка може да обича, без само да те използва ...........и защо все попадам на самовлюбени егоисти, за които ти си само поредната бройка.....или пък искам твърде много?.........Нима вече е прието връзките да си съществуват без чувства....докато единият вземе всичко от другия и после го остави......такава ли е модата днес на нашата високо-цивилизована планета.......Само на мен ли ми пречи това или и щастливите не са чак толкова щастливи............или пък просто трябва да се примиря, че нямам късмета да го срещна и да бъда обичана истински...не само да давам, но и да получавам?....

SENSUA ERGO SUM


Тема Re: НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор BlackHeart (Черно Сърце)
Публикувано16.12.03 08:05



Abe i az ve4e sym se obezveril... Spored men pyk ne ostanaha jeni, koito da obi4at - vsi4ki tyrsqt izgoda. Dali naistina ima momi4e, koeto da se doveri i smelo da trygne s edno mom4e ei taka, ne zaradi piqnski istorii ili li4na oblaga?

Роден за любов, но обучен да убива.


Тема Re: НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ? [re: BlackHeart]  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано16.12.03 15:29



а дали съществува м0мче, което да тръгне с някое момиче не само за да допълни колекцията си с кукли..за да я използва или играе с нея...???

SENSUA ERGO SUM


Тема Re: НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: ИЛEЙH]  
АвторБereмoт (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 08:58



Драги ми Момиче и Момче, защо сте се сдухали такива? Да не сте минали 60-така?! Как мразя мрънкащи хора. Явно търсите на неподходящо място, в неподходяща среда и попадате на еподходящи хора. Простете, но това си е ваш скапан проблем, така че няма нужда да оплювате целия свят за което



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: Бereмoт]  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано17.12.03 20:01



кой оплюва света?Просто питам....задавам въпроси...търся отговори...надежда , че има смисъл да се живее.......

SENSUA ERGO SUM


Тема Re: НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: ИЛEЙH]  
Авторanymore (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 23:50



sa6toto maga da kazha i za zhenite, takiwa kato nas sa we4e naiz4ezhwane.Twoite priatelki lazhat



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: anymore]  
Автори aз минaвaм oттyk (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 20:03



Честно казано, за да получа нещо, трябва да зная какво искам....
За да намеря честния и романтичен човек, трябва да търся именно такъв....
(ГОЛЯМАТА УЛОВКА се крие в това, че тези хора НЕ са интересни толкова, колкото онези, които ме привличат именно понеже имат склонността да ме подкрепят и да стоят ВИНАГИ зад гърба ми.... това ги прави скучни)
Sad, but true: ако искам да имам до себе си човек, на който да разчитам, трябва да забравя изгарящите очи на онзи момък, дето успява да ме накара да ходя по ръба заради него. Впоследствие все се оказва, че онази омайваща лудост не е била провокирана от самия него, а от усещането за опасност.....

Казвам го, понеже минах през това.
Има честни и добри създания, аз намерих едно от тях (и за моя радост, той не ме кара да се чувствам несигурна, нито за момент)



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано24.12.03 11:02



prosot nemash kusmet.

samo balucite sa jeniat



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.