Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 18.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Molia za suvetнови  
АвторLud ot lubov (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 01:06




Lud sum poedno momiche! Zapoznahme se predi 3 meseca, tia obiasniavashe che niama poznati ne izliza nikade i t.n. Vsichko mejdu nas vurveshe poveche ot perfektno. No edin prekrasen den mi servira "ne me tursi, ne mi se obajdai i ne me pritesniavai poveche"!?! Sled koeto ne vdigna poveche telefona, kolkoto i da nastoiavah. Ne znam kakvo da napravia da produljavam da ja tursia ili da ia zabravia kolkoto i da mi e trudno. Interesuva me kakvo stana, kakva e prichinata da me ostavi tolkova ekspresno. Moje li chovek da e tolkova bezotgovoren?



Тема Re: Molia za suvetнови [re: Lud ot lubov]  
Автор3лoдeй (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 20:24



Бързо я забравяй! Направи си равносметка с какво си и дал повод или възможност да те зареже, преодолей този си недостатък и бъди по-уверен в себе си!
Мацки много, хора малко!



Тема Re: Molia za suvetнови [re: 3лoдeй]  
Автор Lud ot lubov (непознат)
Публикувано12.10.03 22:50



Loshoto e she vinagi sum se durjal perfektno s neia. Dori tia go priznava. Problema bil che ne moje da se zadurja dulgo vreme na edno miasto, triabva i svoboda i t.n. A az glupaka i ticham po .... ! Mislia che Napoleon e bil prav otnosno jenite.



Тема Re: Molia za suvetнови [re: Lud ot lubov]  
Автор gizel ()
Публикувано14.10.03 23:50



Triabva da govori6 s neia na vsiaka cena. Ne tolkova za da se saberete , a za da ti dade obiasnenie za6to e postapila taka.



Тема Molia za suvetнови [re: Lud ot lubov]  
Автор Lud ot lubov (непознат)
Публикувано16.10.03 00:59



Opitvah se da se svurja,no ne mi vdiga telefona... mislia che izobshto ne iska da razgovariame. Kolkoto i da mi e tejko mislia che triabva da ia zabravia. Ako niakoi znae niakakvo chudo suglasen sum da go probvam, no za momenta sum bezsilen.



Тема Re: Molia za suvetнови [re: Lud ot lubov]  
Автор cuddly ()
Публикувано16.10.03 22:55



не можеш ли да я видиш някъде, уж слу4айно?контактът о4и в о4и е най-ясен.



Тема Re: Molia za suvetнови [re: cuddly]  
Автор3лoдeй (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 00:02



Чудни хора сте! Тя му бяга, не го бръсне за ..., многократно му показва, че ако не го презира, то поне достатъчно явно го унижава, а той ... хленчи. Вярно е, че любовта е нещо много силно, но в случая е ЕДНОстранна. Дори да се случи някакво чудо, тя да се събере с него или в момент на нейна слабост да вземе да го излъже, че го обича и той (влюбеният и заслепен лапнишаран) да и повярва, ще бъде най-голямата грешка в живота му. Пардон, може и да е звездният му миг, особено ако си ги представим Нея в ролята на Домината, а него в ролята на Роба. По повод на предстоящото ви сдобряване вземи да и подариш един по якичък камшик! Бъди сигурен, скоро ще организира и представления с теб в кварталния клуб.

Свят широк шъшкъни много!

Х



Тема Re: Molia za suvetнови [re: 3лoдeй]  
Автор Lud ot lubov (непознат)
Публикувано24.10.03 23:42



tuk veche naistina si prav... i az go razbrah no kato mina vreme...



Тема Molia za suvetнови [re: Lud ot lubov]  
Автор Lud ot lubov (Prosto lud)
Публикувано12.11.03 18:07



Ne iskam da obijdam nejnata polovina na chovechestvoto no jenite kato za nachalo triabva da razberat kakvo iskat i togava da imat drugi iziskvania. Ne moje da im tichash po guzu, postoianno da se surdiat za gluposti, da ti oburkat jivota i posle da se iznesut dori bez da kajat CHAO. Zashtoto malko ili mnogo triabva da se chuvstvat otgovorni za chuvstvata i na drugia, a ne prosto kogato veche ne im e interesno da gi stupchat i da produljat natatuk. Jeni molia vi, pomislete predi da napravite neshto !!!



Тема Re: Molia za suvet [re: Lud ot lubov]  
Автор ИЛEЙH (непознат)
Публикувано22.11.03 19:16



виж...мисля,че ситуацията е много ясна...недей да обвиняваш жените заради една нейна грешка...според мен тя просто е неуверена в себе си ...вярно,че трябва да казваме всичко право в очите...но може би тя просто няма смелостта да ти каже,че не чувства нищо към теб....а може би си има друг или някакви други проблеми я тревожът...за всеки случай ако усещаш,че не те иска..не я търси повече и не се упреквай за това,че си се унижил малко...приеми го като смелост да отстояваш чувствата си докрай...защото първото,което изчезва в любовта е егоизмът ...:) ..усмихвай се ...и скоро ще намериш подходящата ;)

SENSUA ERGO SUM



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.