Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 25.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема s neja sam wseki den  
Авторgotinija (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 22:49



Skusahme sus priatelkata mi, sled poredica uzhasni skandali i lazhi. Dwizhem se w edna kompania, postojanno sme zaedno. Ne smeja da sre6tna pogleda i,ne znam kakwo da i kazha. Kogato sme zaedno, 4uwstwam 4e ne moga da di6am, zawiwa mi se swjat sjaka6 wseki moment 6te pripadna. Ne izdarzhm powe4e, pomognete



Тема Re: s neja sam wseki denнови [re: gotinija]  
АвторГapвaн (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 16:53



Стискай зъби и трай, с времето ще се справиш. Ако не можеш да смениш компанията, пробвай да я намразиш - така и така ти е гадно сега, омразата ще ти помогне по-бързо да се справиш, а после вече няма да е от значение.



Тема Re: s neja sam wseki denнови [re: Гapвaн]  
Автор qnitta (непознат )
Публикувано22.08.03 16:35



Ne!
Omrazata ne pomaga!
Prosto smeni nachina na povedenieto si!
Garantiram ti, che ako i pokajesh, che tq veche ne te interesuva (tova v nikakuv sluschai ne znachi da se durjish kofti s neq) i ne q gledash s vlajen pogled, tq otnovo shte se zainteresuva ot teb. Mpjete s priqteli neshto pred neq da spomenesh za drugo momiche (bilo to i nesustestvuvashto). Az samata sum momiche i ti go kazvam ot lichen opit. Nadqvam se da siu prochel tova. Ako/kogato tq naprimer posegne da te celune, ne i otgovarqi, predi da q pitash dali znae kakvo tochno iska ot teb i ako tova neshto ne e da hodite, suberi vsichki sili, no se drupni ot celuvkata. Taka postupi segashniq mi priqtel i veche sme ot mesec zaedno, zashtoto veche ne izdurjash samo da se gledame (a predi tova mu bqh otkazvala nqkolko puti)
Pojelavam ti uspeh i se nadqvam da prochetesh tova!



Тема otgowor kam gnittaнови [re: gotinija]  
Авторgotinija (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 05:34



Blagodarja ti mnogo, za mnenieto. 6te se mobiliziram i ste bada mnogo silen.Obe6tawam,
makar4e ne e leko. Kazwat 4e wremeto lekuwa no koj znae za6to pri men ne e taka. Mozhe bi sam mnogo 4uwstwitelen i priemam wsi4ko za 4ista moneta. Kakto kazwa edna priatelka ne sme za tozi swjat. Ne znam za6to wsi4ki dobri saweti polu4awam ot predstawiteli na nezhnia pol. Mozhe bi wie wizhdate ne6tata po na4in po kojto nie ne mozhem



Тема Re: s neja sam wseki denнови [re: gotinija]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано27.10.03 11:20



супер мъжествена позиция си заел ... НЕ МОГА ДА ДИШАМ, ПОМОЩ!!! ами отпусни си корсажа бе пич и ше дишаш :P



Тема Re: s neja sam wseki denнови [re: gotinija]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано09.11.03 18:45



За Наталка ли плачеш,нещо не разбрах????



Тема Re: s neja sam wseki denнови [re: gotinija]  
АвторKopи (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 11:59



Мисля,че трябва да й кажеш,защото не е честно нито спрямо теб,нито спрямо нея!По този начин измъчваш и двама ви!Тъпо е!Помисли си и й го кажи по възможно най-безболезнения начин!Успех!



Тема Re: s neja sam wseki denнови [re: Kopи]  
Авторcute (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 19:47



Kakwo po to4no trjabwa da i kazha?!
Ne razbra li -tja 4ete prez mene kato otworena kniga



Тема Re: s neja sam wseki denнови [re: Taйнa]  
Авторcute (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 19:52



EEEEEEex, Natalka




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.