Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 20.04.24 
Градове
   >> Ловеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тази вечер Лили Иванова в Ловеч  
Автортyзapa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 15:20



Моля, някой който присъства на събитието да разкаже по - подробно





Тема Re: Тази вечер Лили Иванова в Ловечнови [re: тyзapa]  
АвторБAЙ ШИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 16:20



ши дойди и азис да ти пей на задникъ



Тема Re: Тази вечер Лили Иванова в Ловечнови [re: БAЙ ШИЛИ]  
Автортyзapa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 17:50



И азис ще идва на 13 август така, че бай Шиле сваляй гащите и се надупвай пред табелата за Ловеч



Тема Re: Тази вечер Лили Иванова в Ловечнови [re: тyзapa]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 22:23



това съм го писала в друг форум, тъй че го копва, че ме мързи да пиша пак

Е, то имаше цяла зала там да разказва после . Аз не мога да се похваля, че Лили идва към Ловеч много много често. Миналата година се радвах на цели 2 концерта в рамките на месец-два. И всеки следващ е по-жесток. Та за снощи. Излезе ухилена ,( с една розова папийонка, направо ме уби) естествено следваха пет минути аплодисменти и си започна да се пее, ама цялата зала не спира да пляска и току свърши някоя песен и се чуе: "Лили, ти си велика! Обичаме те!" и подобни. Имаше и изцепки, ба ка ги мразя такива . Преди концерта специално казаха да се изключат мобилните телефони и да не се снима и некъв тъпанар кат застана баш до сцената и като пусна онея ти му светкавици, е направо ми идваше да стана да го цапна, та единия от озвучителите буквално се хвърли пред него и си сложи ръката пред фотоапарата. та за щастие беше единствен случай. Та по едно време, точно преди "Без правила" Лили кат рече - Е, сега аз обаче ще се събуя че тея обувки не са ми удобни да скачам , то вие ше си помислите тя има само едни ботуши и само тях носи, ама кво да направя като са ми удобни (то верно че трябваше да си обуе ботушите, че с тея обувки горката само се преспъва цяла вечер, трябваше да ги събуе по-рано според мен, ама как да е). И по едно време почнаха да наизлизат лапета да и подаряват цветя и тя вика (тя си го каза по скоро на себе си, ама аз нали на първия ред и чух ) : Айде детската градина....
Та мен много ме изненада с новите варианти на "Молба" и "Защо не сме едни и същи". Втората мн ми хареса, ама "Молба" не ми допадна много в тоя вариант. Та аз колкото и да дзяпах в листчето на озвучителите коя след коя песен следва, пак не можах да ги запомня много -много, губят ми се две песни, така и не мога да си спомня кои са. Накрая бяха подготвени и Ти сън ли си и Розата, но така и не ги изпя, макар че крещяхме като луди за ОЩЕ. та така и не я чух тая Роза на живо, много ми харесва и се надявах че ще я изпее, ама айде следващия път. та за песните ( не в съвсем същя ред, но горе долу

1. Стрелките се въртят
2. Молба
3. Ти дойде
4. За тебе бях
5. Интимно
6. У дома
7. И гори
8. Какво си ти
9. Една любов
10. Заклинание
11. Последното листо
12. Сбогуване
13. Защо не сме едни и същи
14. Танго ( това беше в нов вариант, щото "не се занимавам със стари гаджета" или нещо такова каза)
15. Без правила
16. Детелина
17. Камино
18. Дансинга на самотата
19. Без радио не мога
20. Между стените на вятъра
21. От векове за векове
22. Щурче
23. айде като толкова пляскате не ни остава нищо друго освен да вдигнем Панаири - те

Е това за сега от града на люляците, до следващия концерт



Тема Re: Тази вечер Лили Иванова в Ловечнови [re: tedi]  
Автор DlDA ()
Публикувано06.07.08 19:09



Точно по това време, само, че през 1966 г. Лили Иванова пя в летния театър на Стратеш. Всички места бяха запълнени до откат. Сега пак. Защо ли?



Тема Re: Тази вечер Лили Иванова в Ловечнови [re: DlDA]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 10:24



Тя е най-невероятната българка. Всички трябва да се гордеем с нея. Супер е. Дано още много много години да пее.



Тема Re: Тази вечер Лили Иванова в Ловечнови [re: DlDA]  
Автор hricava (запознат мъж)
Публикувано15.08.08 00:56



DIDA, стига с простотиите из темите






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.