Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 23.04.24 
Градове
   >> Ловеч
*Кратък преглед

Тема Ловеч е прекрасно мястонови  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано30.07.01 00:24



Стига да ходиш там рядко и за малко...

Със съжаление трябва да отбележа, че през 1995-1996 градът беше около 60 000 души (през работните дни), а в събота и неделя - 20 000 - 25 000...
Сега е 18 000 през работните дни и 5 000 (я има я няма) в събота и неделя. От две години насам дори кафенетата не се пълнят, а познавайки българина (събирателен образ) пари за хляб може да няма, обаче пари за кафе все ще се намерят...

Иначе, ако искаш да си починеш, да зарежеш всичко за няколко дни, релакс и др.такива... Ловеч е прекрасно и идеално за целта място... От мен да знаете!

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: Ловеч е прекрасно мястонови [re: Arriah]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано11.08.01 04:32



За съжаление предприятията са съсипани, работа няма и хората се пръскат. Като знам какво беше преди, не съм в състояние да си почивам, защото ми е мъчно за всички, които вече (вероятно никога) няма да намеря там. Ако погледнеш реално, не би било така страшно, ако се случваше само с Ловеч, лошото е, че се случва навсякъде. София се задъхва вече, а и толкова хора бягат по чужди земи да си дирят късмета...



Тема Re: Ловеч е прекрасно мястонови [re: Бeзcъннa]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано24.08.01 20:42



кое училище си завършила, О, Ти, лишена от сън??

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: Ловеч е прекрасно място [re: Arriah]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано09.09.01 21:27



Левски - Кирков - Кърпачев - КБУ. Да сме се засичали някъде?



Тема Re: Ловеч е прекрасно мястонови [re: Бeзcъннa]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано17.09.01 11:33



Няма начин: "Никола Илиев" (сега Д.Димов) - МГ - ЕГ...

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: Ловеч е прекрасно мястонови [re: Arriah]  
Авторgandalf (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 11:17



Мда, безкрайно си прав приятелю, но сам знаеш предполагам защо стана така...стана добра среда за много интелигентни и силни ;) хора :)))
Тежко им на всички, които са все още там.
Ако не са спомените и празниците на ЕГ-то, и за малко даже няма да се прибирам.

eagles.dir.bg




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.