Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Press Enterнови  
Автор . ()
Публикувано08.09.00 23:16



какво се опитвам да направя- от едно било нещо, да го възродя и преродя, няма как да стане, то е мъртво а Аз не съм Господ за да възраждам, няма начин, просто няма начин, само се опитвам от едно било нещо станало на нищо пак да направя нещо има ли смисъл последна проба правя за възраждане, така и иначе съм нагазил толкова здраво че връщане назад няма. по-добре да се пробвам в това макар че нямам шанс- отколкото да убивам чувствата нестава немога де им посегна немога

Тема Press Returnнови [re: .]  
Автор !!!!!!!!!!!!!!!!! ()
Публикувано09.09.00 01:02



togava

Тема Press Enterнови [re: .]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано09.09.00 12:28



Не съм наясно за какво точно става дума, но след като споменаваш за "последна проба" и за "възраждане" на нещо, което явно има голяма стойност за теб - значи все още има възможности. Не се ли самонавиваш, че всичко е свършило, не са ли мислите за край, породени от страх, от идиотска гордост и честолюбие? Може би другия, за когото говориш /ако го има!/ изпитва същото. Сега остава да се разбере кой е по-здравият. Не по-силният, а по здравият. Този, който ще преодолее съмнения, отчаяние и неверие - в името на нещо, на което държи, па макар и за последна проба, той е по-здравият. Другият ще е обременен от болестни предразсъдъци и те ще му попречат да тръгне към възраждането. Имаш единствено твоето "тук и сега". Утре и това няма да имаш. Така че, пробвай с възраждането. Иначе ще те преследва години въпросът: "А какво щеше да стане, ако бях опитал, макар и за последен път?". И разкаянието, че не си го направил. Пробвай, пробвай - за каквото и да става дума, ако го искаш, пробвай! Това явно е единственото важно нещо в момента за теб. А ти се колебаеш.

Тема Накъде ? [re: .]  
Автор мяу ()
Публикувано09.09.00 15:54



Тръгваш с предварително сготвената нагласа, че Няма да можеш.

Тема Аз съмнови [re: .]  
Автор . ()
Публикувано10.09.00 10:27



до тук the game is over Бъдете Щастливи


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.