Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Press Enterнови  
Автор . ()
Публикувано04.09.00 23:04



Къде си ? Къде замина? Беше добре, беше свежо, беше топло, беше нежно, беше вълнуващо, беше тръпнещо, беше чувствително, беше цветно, беше шоколадово, беше детско, беше жизнерадостно, беше бирено, беше цъфтящо, беше ласкаво, беше сърдечно, беше безсънно, беше привързващо, беше случайно, беше безсилно, беше отдаващо, беше енергийно, беше незадължаващо, беше солено, беше сълзиво, беше възбуждащо, беше сляпо, беше бездиханно, беше приятелско, беше бурно, беше огнено, беше неразбираемо, беше нереалистично, беше тъжно, беше въодушевяващо, беше весело. Беше Как Така стана. Сега да го оценяваме като Беше Безсмислено. Няма по-кошмарно нещо от убиването на Чувства.

Тема Press Enterнови [re: .]  
Автор SOUTHFAN ()
Публикувано05.09.00 00:29



И ти БЕШЕ нормална, но...

Тема Press Enterнови [re: .]  
Автор НОВАГАДИНА ()
Публикувано05.09.00 09:36



Това е най- хубавото нещо което съм прочела досега в този клуб. Поздравления на Press Enter!!!!!!

Тема :-(нови [re: НОВАГАДИНА]  
Автор . ()
Публикувано05.09.00 21:33



Да Тъжно е да си Убиец Благодаря Ти и много :-)

Тема :-(нови [re: .]  
Автор ()()()()()()() ()
Публикувано05.09.00 22:11



Пак ще бъде!! Вярвай!!

Тема Press Enterнови [re: .]  
Автор me4tatelka ()
Публикувано05.09.00 23:42



ne iskam da se zamisliam. Tova liato i az stanah ubiec na moite 4uvstva s prezumciata 4e sa bili nespodeleni. i me goni vaprosa - ami ako tezi 4uvstva sa bili spodeleni? np po-dobre da ne mislia... Ina4e napisanoto ot teb e mnogo krasivo i mi zvu4i mnogo poznato, vsashnost prezhiviano ;) Viarvai, 4e takiva neshta ne se slu4vat samo vednazh, ina4e... E, razbira se, shte ima i sledvash pat, nali?

Тема Знам [re: ()()()()()()()]  
Автор . ()
Публикувано06.09.00 21:23



"Друг Път" Много :-)

Тема За следващи пътнови [re: me4tatelka]  
Автор . ()
Публикувано06.09.00 21:26



казах вече Иначе Незнам Много :-)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.