Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема трябва да ти го кажа някак...  
Автор Daniela ()
Публикувано04.09.00 23:09



ще ти го напиша тук: обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! не мога да дишам без теб! обичам те! обожавам те! ти си смисъла на живота ми! ти си най-любимото ми същество! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те, съкровище! ти си моето най-ярко слънчице! обожавам те! ти си най-хубавото нещо в живота ми! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те, миличко! обичам те! винаги ще те обичам! ти си най-сладкото същество, което някога съм виждала! обичам те! ти си най-невероятният човек, който съществува! обичам те! обожавам те! не бих могла да живея и ден без теб! обичам те! обичам те! обичам те! ти си... обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те!обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! обичам те! нямям какво повече да ти кажа, освен едно нещо, което май пропуснах - че те обичам! а, май това вече ти го казах...

Тема трябва да ти го кажа някак...нови [re: Daniela]  
Автор Glorfindel ()
Публикувано05.09.00 13:07



hmmmmmmmm.... Ami dobre. Koi e shatslivetza?

Тема трябва да те попитам някак...нови [re: Daniela]  
Автор AnotherOne ()
Публикувано05.09.00 18:21



В състояние ли си да кажеш това на някои истински, жив човек около теб наистина или и ти както всички жени само обичаш....по принцип...??

Тема трябва да го napravish някак...нови [re: Daniela]  
Автор me4tatelka ()
Публикувано05.09.00 23:53



kazhi mu go li4no, na 4 o4i ;))))

Тема Само да ти се порадвам :-)))...нови [re: AnotherOne]  
Автор CH ()
Публикувано07.09.00 12:24



Може ли да се обича по принцип? Хм, сигурно може,.... а може би не.... А дали си противореча.... :-))) Ех, колко е хубаво само да чета... и да бъда тази, която задава въпросчето, Въпроско... :-)))

Тема CHнови [re: CH]  
Автор AnotherOne ()
Публикувано07.09.00 14:25



Така, а ?? - С мойте камъни-по мойта глава сега ;-))) Ами мойте (скромни) впечатления са, че повечето жени обичат май именно по този начин - никого конкретно, просто ей така...."по принцип", както казах.... Така и не получих отговор от момичето по-горе дали е способно да каже някога на някой реално съществуващ мъж тези думи или просто и харесва да си ги говори ей така.... Да, хубаво звучат наистина.....

Тема AnotherOneнови [re: AnotherOne]  
Автор CH ()
Публикувано07.09.00 14:45



Е, не мисля, че някой(някоя) е способен на подобно излияние, ако си няма вдъхновение... Не мислиш ли? А ако ние не се чувстваме готови да приемем тези думи за нас, значи не са били за нас написани...така си мисля... Всеки има шанс да бъде вдъхновение и да се почувства вдъхновен... ... Хубаво звучат, наистина... Искам да бъда вдъхновение ! Хе, хе... :-)))

Тема CH - one more timeнови [re: CH]  
Автор AnotherOne ()
Публикувано07.09.00 15:21



Имала си вдъхновение тя казваш.....Интересно дали въпросното и вдъхновение подозира какво точно изпитват към него ? Според мен - Не ! Че думите не са за нас - не са. Надали са изобщщо за някого... Искаше да бъдеш вдъхновение - Ликувай тогава - Вдъхнови ме да напиша поредните няколко реда в които дори и аз не съм наясно какво точно исках да кажа, ама нейсе.... ;-))) Но като се позамисля малко ти май си способна да ме вдъхновиш и за далеч не толкова повърхностни неща, като тези тук, но хайде - за това някои друг път.....;-)))

Тема Добре!нови [re: AnotherOne]  
Автор CH ()
Публикувано07.09.00 15:46



... :-))) Какво е 123......? Хм, съмнявам се, че ще ми отговориш .... "в ефир", но все пак да те попитам... Нали днес аз задавам въпросите... :-)))

Тема Вие питате - ние отговаряме!нови [re: CH]  
Автор AnotherOne ()
Публикувано07.09.00 19:45



Че защо да не ти отговоря в ефир в ефир ? 123 са съвършенно произволно избрани цифри. А иначе отговора на тайния въпрос е 23 - за повече разяснения пишете на редакционния адрес - София, creo....@ .....;-) Хе-хех, никои не разбра за какво си говорим, a ? ;-))) Нищо, к'во ми пука...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.