Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Zabravila sum da se smeiaнови  
Автор Bella ()
Публикувано30.08.00 01:38



Na 23 sum.S nego se razdelih predi 2 g.Biahme pred jenitba,a toi nameri po krasiva.No az ne sum grozna izobsto.Toi i sega produljava da e s men,no samo kogato me pojelae za legloto-na 2-3 mesetsa 1 put.I az 4akam samo nego,ne iskam drug,a poviarvaite mi imam mnogo obojateli-po krasivi,umni,bogati.Imam 4uvstvoto,4e sum omagiosana.Sus sulzi si liagam i sus sulzi syavam.

Тема Zabravila sum da se smeiaнови [re: Bella]  
Автор OOOOOOOOOOOOOOOOOO ()
Публикувано30.08.00 07:40



ne-prosto si GLUPA4KA/izviniavai/

Тема Любовта е във всичко.....нови [re: OOOOOOOOOOOOOOOOOO]  
Автор Хейли ()
Публикувано30.08.00 10:36



Боже мой!Любовта не е разумна!За това в думите"глупав","умен"-няма никакъв смисъл.Стремежа да се разбере любовта е глупост.Тя е ЛЮБОВ!Човек има или няма щастието да да я срещне.Човек живее само когато е с любовта,останалото е стремеж към любовта.ВеІІа,не е въпрос на външен вид-красота,елегантност,финес.Тя/любовта/е една магия,която аз цял живот преследвам и желая и съм безумно щастлива и смъртоностно нещастна и живота ми има смисъл само в неговите очи,в неговите устни,в неговата усмивка,в неговата повдигната в недоумение вежда...Ох,не ти помогнах никак,но искам да ти кажа,че на 2х23 се изпитва същото като на 23,дори по-силно и остро,защото времето на Земята ни е преброено.

Тема Zabravila sum da se smeiaнови [re: Bella]  
Автор ANYBODY ()
Публикувано30.08.00 10:57



По-добре да загубиш любов отколкото да не си обичал

Тема Любовта е във всичко.....нови [re: Хейли]  
Автор Bella ()
Публикувано30.08.00 10:59



Blagodaria ti Heili.Predishnoto suobstenie beshe,4e sum glupa4ka,no tova sa mi go kazvali10000000 puti i ne mi pomaga.Prosto az ne viarvam ve4e ,4e ima love.kazvat,4e nadejdata umira posledna,no na men to4no tam mi e greshkata.Az go 4akam,nadiavam se da se vurne pri men i ne zabeliazvam nikoi i ne iskam da zabeleja nikoi.Razbirash me,nali. Blagodaria ti :CHAO

Тема Zabravila sum da se smeiaнови [re: ANYBODY]  
Автор Bella ()
Публикувано30.08.00 11:15



ANYBODY ti si prav.Blagodaria ti za dumite.niakoi kazvat,4e ima hora,koyto umirat bez da sa bili obi4ani.Az sum bila obi4ana i sega me obi4at bez da moga da otgovoria,zastoto ne viarvam ve4e na nikoi,ne viarvam,4e ima duma"love".Viarvam,4e taka mi e bilo pisano i se opitvam da se primiria,no mi e trudno i me boli mnogo.Moje bi niakoga ste svikna s bolkata i niama da y otdavam zna4enie. Chao i blagodaria

Тема ако това наистина е таканови [re: Bella]  
Автор една вещица ()
Публикувано30.08.00 11:39



е много лошо, да! въобще не се шегувам! не си омагьосана, обаче сама се омагьосваш и зверски се подценяваш, освен това се пристрастяваш към тъгата и болката:)) скъсай с него моментално, като ти се обади следващия път му откажи, наругай го , обиди го, изгони го - за да не те потърси повече, в крайна сметка за какво ти е да ставаш изтривалка на някакъв пръдльо - и се погрижи за себе си, само ти можеш да го направиш - ходи на фитнес, на масажи, сауна - доставяй си удоволствия по всякакъв начин - а и не бързай със следващия, това на което трябва да се научиш е да цениш себе си и да ти е добре, когато си сама - и помни не е нужно да си съвършенна за да се обичаш и да те обичат- ти си човешко същество и имаш право на любов, такава каквато си

Тема ако това наистина е таканови [re: една вещица]  
Автор Bella ()
Публикувано30.08.00 12:44



Znaesh li sledvastia put,kogato mi se obadi naistina ste go otreja,dosega ne iskah da go napravia za da ne go zagubia,no taka naistina se samoizmu4vam az.Plus tova toi ve4e otdavna ne e moi.Neznam dali ot tova ste mi stane po-dobre,no nesto triabva da se promeni.Az dori osaznavam,4e toi e nisto pred men.Moite priateli prosto ve4e sa dignali ratse ot men.Zatova pribiagnah do intrnet i viarvam,4e ste se po4uvstvam po-dobre.Ti ne mi kaza,4e sum glupa4ka,dori i da go mislish,a az naistina sum.Ste se opitam da se vslusham v suveta ti.Naistina se po4uvstvah po-dobre.Blagodaria ti mnogo. CHAO

Тема въобще не мисля, че синови [re: Bella]  
Автор една вещица ()
Публикувано30.08.00 12:53



глупачка - попаднала си в капан в който жените, доста често попадат - зарежи го и мисли за себе си, чао, слънчице :)))

Тема ако това наистина е таканови [re: Bella]  
Автор Bella ()
Публикувано30.08.00 13:02



Zabravih susto da kaja,4e toi ne znae za tova,4e stradam.Pred nego sum smela,kazvam mu,4e si imam seroiozno gadje,4e sum stastliva.Vinagi go gledam ot visoko.Moje tam da mi e greshkata,no nikoga nima da me vidi,4e pla4a,nikoga.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.