Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 01.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема никой не ми вярванови  
Автор СТОЯН ()
Публикувано28.08.00 22:01



Здравейте много ми се иска да се запозная с някоя жена от Пловдив но все още никой не ми вярва че си търся жена не само за сех и затова всекой ми се подиграва в писмата а аз все още вяряам че ще намеря истинската си любов .моля пишете ми

Тема никой не ми вярванови [re: СТОЯН]  
Автор me4tatelka ()
Публикувано28.08.00 23:21



pozhelavam ti uspeh :)

Тема Направи си тест с детектор на лъжатанови [re: СТОЯН]  
Автор Fen ()
Публикувано29.08.00 08:55



и показвай резултатите от него за доказателство:-))) Или поне се научи да лъжеш по-убедително - така със сигурност ще си гарантираш успех!

Тема nikoi ne mi viarvaнови [re: Fen]  
Автор Magda ()
Публикувано29.08.00 10:30



ne-ne Ne se pravi na neshto koeto ne si.U vseki chovek ima skrita taina-znaesh li.Vuprosa e koi koga shte pojelae da nadnikne v surtzeto mu za da ia otkrie.Ne se otchaivai.Na kolko godini si?Ne viarvam che si prestarial-a dori i da si ne se shashkai-za teia neshta vinagi ima vreme. Chao-chao

Тема nikoi ne mi viarvaнови [re: СТОЯН]  
Автор стоян ()
Публикувано29.08.00 15:41



Здравей Магде радва се че ми одговори на мнението но ще се радвам още повече ако напишеш нещо повече за себе си на колко години си и от къде си аз съм на 32год. чао. чао

Тема kkkkkkkkkkkkkkkk [re: Fen]  
Автор kalin ()
Публикувано29.08.00 18:19



tolkova goliam yligofren li si 4e ne moje6 da si nameri6 ky4ka ve tapak kalin_bg2002

Тема kkkkkkkkkkkkkkkkнови [re: СТОЯН]  
Автор Саша ()
Публикувано30.08.00 15:26



Струва ми се,че търсим едно и също нещо,но за съжаление аз не съм от Пловдив.УСПЕХ

Тема Za da ti poviarvat...нови [re: Саша]  
Автор Ineva ()
Публикувано02.09.00 16:51



...badi iskren parvo kam sebe si. Siguren li si, che tarsih srodna du6a ili prosto se chudi6 kak da zapalni6 vremeto si? Ako naistina si samoten i tasi6 iskrenno spatnik v jivota si badi ubeden, che hte go namerih. A i na teb ne ti e nujno da ti viarvat vsichki, a da ti poviarva samo edin... Uspeh i poveche tarpenie...hte ti e nujno!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.