Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 05.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ех, Baby, Baby!...нови  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано26.08.00 10:43



Много хора говорят тук за интернетски роли. Те са съвсем същите, каквито човек играе и във всекидневието си - повече прикриват, отколкото показват - макар че някои от актьорите-философи, които са нясно с всичко, твърдят друго. Човек и на Северния полюс да иде, не може да избяга от сянката си. Аз не съм наясно с всимчко. Знам само, че наистина има период във взаимоотношенията между двама души, когато се налага човек да е предпазлив и да внимава. Но след определена граница има само "или-или". Ако искаш да получиш доверие, трябва и ти да имаш смелост да го дадеш, макар че си е рисковано. Иначе идва ред на подозрителността, съмненията, ревността, номерата, озлоблението - и така, докато се изпепели всичко.

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Baby ()
Публикувано26.08.00 12:15



Да, но когато веднаж те излъжат, после друдно можеш да се довериш отново.

Тема Не можеш да си представиш...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор topgun ()
Публикувано26.08.00 17:39



колко си прав.. и колко не си приятелю... наистина не можеш да си представиш ... просто понякога много силно боли .. ама много силно... човек се превръща не в това което е , превръща се в сянка в .. бледо подобие на себе си ... превръща се точно в това което никога не е искал да бъде ... но ... не може да го спре... то е по силно от него, и наранява хората които обича , които истински обича. Жестоко е ... защо сме устроени така ...или може би проблема е в мене... Не зная . Не искам да зная!

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Sense & Sensability ()
Публикувано28.08.00 22:05



Доверие "на сляпо"? Затова ли казват, че любовта е сляпа?... И кое е първо - ти да се довериш изцяло/да дадеш/на някого, или да ти се доверят/да получиш/ след като е дошъл момента "или-или" ? кокошката или яйцето ?:)))

Тема Ех, Baby, Baby!... [re: Sense & Sensabil]  
Автор Joe ()
Публикувано29.08.00 10:36



Казано накратко, всички ни е шубе да се обясним първи в любов. Моментът не трябва да се отлага. А когато си отвориш устата и вече знаеш че ТОВА НЕ Е МОМЕНТЪТ, ПО ДЯВОЛИТЕ ...

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: Joe]  
Автор Baby ()
Публикувано29.08.00 11:52



Да, всеки го е шубе и затова е трудно да се разбере кога някой ипитва чувства, макар че ако наустина има любов думите са излишни.... И все пак е хубаво да чуеш думите "Обичам те!"

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: Baby]  
Автор Joe ()
Публикувано29.08.00 12:45



Но все пак въпросът си остава - защо все пак повечето хора предпочитат или хайде така да го кажем - гледат да докарат нещата дотам, че те да чуват тези думи, а не да ги казват ?

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: Joe]  
Автор Baby ()
Публикувано29.08.00 14:19



Ами ти го каза- защото се страхуват от отговора на другия! Ами ако отсреща не получат същото как ще се почувстват? Аз лично, ако съм сигурна в чувствата си, бих ги изразила!

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: Baby]  
Автор Joe ()
Публикувано29.08.00 14:57



Уффф, да ти кажа - това си е вече жива пазарна икономика. Танто за танто, търсенето - според предлагането. Не знам, не ми звучи добре... Ами ако аз съм сигурен в чувствата си, ама не уцеля точната "вакса" - момент и форма, в които да ги поднеса. И се разминем. Край, всичко пропада все едно че не е съществувало. Абсурдно, но факт.

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Baby ()
Публикувано29.08.00 15:14



Ако познаваш момичето би трябвало да можеш да подбереш момента и формата! Ако не е така, наистина не ти завиждам! А и предполагам, че не би трябвало да има неподходящ момент. А ако реакцията отсреща е незадоволителна, значи човекът не заслужава това, което му предлагаш.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.