Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ima li normalni tuk?нови  
Автор Baby ()
Публикувано25.08.00 09:48



taka kato 4eta mai pove4eto gledate dase zaqgdate. taka li e?

Тема Нинче, според теб това ненормално ли е?нови [re: Baby]  
Автор Fen ()
Публикувано25.08.00 10:05



И ако ти си изключението - не мислиш ли че всъщност ти си ненормалната!

Тема Нинче, според теб това ненормално ли е?нови [re: Fen]  
Автор Baby ()
Публикувано25.08.00 11:31



всеки трябва да е по малко ненормален, за да оцелее. не мислиш ли? гот е да се заягдаш с някой (особено ако си нямаш работа и ти е тъпо), но понякога е добре да се каже и нещо по-така.

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: Baby]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано25.08.00 11:45



Нормално е да искаш, да имаш смелост да пристъпиш, да рискуваш, да загубиш, да спечелиш, да се довериш, както и да се разочароваш. Ненормално е да стоиш в ъгъла и да сочиш с пръст: Виж ги пък тия откачените! А иначе вътрешно и уж тайно да се свиваш под бремето на собствената си неосъщественост, страхове и комплекси. Ако си много нормална, нямаш работа в тоя клуб. Тук, кажи речи, всичко е наяве, колкото - рано или късно. Колкото и откачено да изглежда отначало.

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Baby ()
Публикувано25.08.00 14:32



vsi4ko, koeto ti opredelq6 kato "normalno" e prisu6to za men, no ne sam i ot "mnogo normalnite". v protiven slu4ai naistina ne bih bila sred vas. govori6 za doverqvane i t.n., no az ne vigdam ni6to takova. ako edin se doveri, nqkoi moge i da mu pomogne, no i dosta 6te se prismeqt. moge i da ne sum prava, no takova mi e vpe4atlenieto ot tova, koeto sam vidqla dosega.

Тема Ех, Baby, Baby!... [re: Baby]  
Автор Кривака ()
Публикувано25.08.00 22:37



Сигурно е едно че си живяла малко. Не можеш да слагаш етикети на всичко, заради дв изречения в една виртуална среда. Нали разбираш, че повечето хора тук играят някакъв театър , какъвто в живота не преживяват. От доста време наблюдавам и от време на време размахвам - кривак. Не приемай нещата тук - много на сериозно. Кривака.

Тема Ех, Baby, Baby!...нови [re: Кривака]  
Автор Нина ()
Публикувано25.08.00 22:50



6tom tova e teatar mai e vreme da si izbera rolq, taka li e?

Тема Ех, Кривак!нови [re: Baby]  
Автор Sense & Sensability ()
Публикувано25.08.00 23:48



И ти взе да слагаш етикети. Ама я, аз по-добре да взема да се сниша, че току виж както си се развъртял, вземеш че ме отнесеш...ей така, както съм си театрално гримирана, маскирана и костюмирана! :)))

Тема Ех, Baby, Baby!нови [re: Baby]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано26.08.00 10:45



Много хора говорят тук за интернетски роли. Те са съвсем същите, каквито човек играе и във всекидневието си - повече прикриват, отколкото показват - макар че някои от актьорите-философи, които са нясно с всичко, твърдят друго. Човек и на Северния полюс да иде, не може да избяга от сянката си. Аз не съм наясно с всимчко. Знам само, че наистина има период във взаимоотношенията между двама души, когато се налага човек да е предпазлив и да внимава. Но след определена граница има само "или-или". Ако искаш да получиш доверие, трябва и ти да имаш смелост да го дадеш, макар че си е рисковано. Иначе идва ред на подозрителността, съмненията, ревността, номерата, озлоблението - и така, докато се изпепели всичко.

Тема До всички...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Кривака ()
Публикувано26.08.00 19:28



Много сте готини- всички. Доставяте ми доста често радост. Май ще си сменям името - не ви трябва Кривак.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.