Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема seriozno pomogneteнови  
Автор chinka-pinka-rinka ()
Публикувано14.08.00 16:15



vlubena sum v edno momche koeto ne e ot BG i nikoga nyama da go vidya poveche zashtoto nito az nito toy mi znae adresa ili telefona.Sega mi se plache no kolkoto i da placha nishto ne stava. pomognete mi neznam kakvo da pravya oshte mlada na 13 sum!!!

Тема seriozno pomogneteнови [re: chinka-pinka-rinka]  
Автор kalinka-malinka ()
Публикувано14.08.00 18:24



Ami shtom si na 13, trjabva veche da znaesh, che vinagi sa nujni rezervni varianti na vljubenost - za tvoite godini oshte 12 pone. Taka che se obadi na tjah. I popromeni malko klasacijata. A za sulzite njama losho - i bez drugo tolkova malko hora se usmihvat iskreno, po-dobre istinski sulzi, otkolkoto falshivi ili netrajni usmivki.

Тема seriozno pomogneteнови [re: kalinka-malinka]  
Автор AGY ()
Публикувано14.08.00 21:13



ОБАЧЕ СКОРО ЩЕ ГО ЗАБРАВИШ.......ПОМНИ МИ ДУМАТА......МОЖЕ ДА Е 6 МЕСЕЦА......ИЛИ ГОДИНА НОЩЕ ГО ЗАБРАВИШШШ

Тема seriozno pomogneteнови [re: chinka-pinka-rinka]  
Автор LADA ()
Публикувано15.08.00 01:41



Ja ne se vruzvaj na kusopametni, ami tichaj da go namerish - vse imate obshti poznati, prijatelki, bratovchedi i vse njakoi sa dobronamereni. Burzaj, dokato ne si go zabravila!

Тема seriozno pomogneteнови [re: AGY]  
Автор WhatEver ()
Публикувано15.08.00 18:52



То и аз така вече 3 месеца все забравям, ама...

Тема seriozno pomogneteнови [re: kalinka-malinka]  
Автор RumenPankovDimitrov ()
Публикувано16.08.00 02:41



Zdraveite.Az sam na 15 mom4e i si tarsia priatelka no bse ne moga da ia nameria.4estno kazano oshte malko i shte izgubia nadejda.Vse kato si ogovariam sreshti vse ne idvam.seriozno pomognete

Тема seriozno pomognete [re: chinka-pinka-rinka]  
Автор VICTOR1 ()
Публикувано16.08.00 22:35



nai dobre go zabravi i si potyrsi drugo momche

Тема za Victor-1 - lichnoнови [re: VICTOR1]  
Автор LADA ()
Публикувано16.08.00 22:37



ama che prostotijka

Тема seriozno pomogneteнови [re: chinka-pinka-rinka]  
Автор Моли ()
Публикувано17.08.00 14:48



Тежко е, когато си помислиш, че вече никога няма да видиш момчето, което обичаш, когато знаеш, че е далеч от теб, че си сама. Повярвай ми обаче, че на тази възраст чувствата, които изпитваш са най-чисти и истински. Аз изживях голямата си любов именно на тези години. Разделих се с момчето, в което бях влюбена, но запазих спомена. Не съжалявам за нищо, защото с времето разбираш, че човека от когото имаш нужда е някъде там....... и един ден ти неминуемо ще го срещнеш.

Тема seriozno pomogneteнови [re: Моли]  
Автор Лина ()
Публикувано17.08.00 15:06



точно така, Ч-п-р, непременно го срещни, тутакси! Никой не е длъжен да понася тежестите на живота, никой! Поплачи си и тръгвай. (Ще ти подскажа един лесен начин да го намериш - поговори с майка му. Тя ще свърши трудното вместо теб. )


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.