Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как да опиша...нови  
Автор Flash ()
Публикувано16.08.00 17:32



мъжа с който бих искала да се запозная и да имам връзка!! Ако трябва да пускам обява...изобщо нямам идея какво бих написала вътре! :-)..Опитвам се да систематизирам...и да вкарам в някаква класификация всички мъже които някога съм харесвала и тези които сега харесвам! Ами че те са толкова различни..... Май и това е нещото което ме привлича...различието... Дали пък не е разнообразието??...ааааа...нещата загрубяха!

Тема Опиши себе си и след това избирайнови [re: Flash]  
Автор Fen ()
Публикувано16.08.00 17:35



от тези които проявят интерес:-) Няма гаранция, че така ще откриеш ОНЗИ мъж... Но риска да сбъркаш фатално е по-малък... Нали уж не можеш да се отървеш от приятели, защо ти е да пускаш обява?

Тема Как да опиша...нови [re: Flash]  
Автор Един Неописуем ()
Публикувано16.08.00 17:37



Ти всъщност на колко години си (извинявай за грубия въпрос) ? Е поне горе-долу де....?

Тема Не ща..нови [re: Fen]  
Автор Flash ()
Публикувано16.08.00 17:40



да пускам обява...а това за приятелите си е истина!:-)... Просто тук има толкова обяви и всичките са с някакви изисквания...та се замислих за моите.... А ОНЗИ ...сум го открила педи много години...ама то това е друга тема...:-)) Що ли не се учудих кой се е включил най бързо!;-)

Тема На грубия въпрос...нови [re: Един Неописуем]  
Автор Flash ()
Публикувано16.08.00 17:41



груб отговор!:-))))))))) 31! Е?

Тема Правилно:-)нови [re: Flash]  
Автор Fen ()
Публикувано16.08.00 17:47



Аз затова и не пускам такива обяви:-) Не знам какво искам:-РРРР

Тема А...нови [re: Fen]  
Автор Flash ()
Публикувано16.08.00 17:50



искаш ли?...не е задължително да знаеш какво...то в това е и тръпката....има някакъв чар! Fen - нещотърсача..;-)

Тема Да ама не!нови [re: Flash]  
Автор Fen ()
Публикувано16.08.00 17:57



Мразим тръпки! И да ми трябва нещо/някой не съм се засилил да го търся - седя и си чакам то да ме намери:-) Мързела е велика спираща сила:)))))))

Тема Не ама да!нови [re: Fen]  
Автор Flash ()
Публикувано16.08.00 18:05



Кажи поне намира ли те...и какво те прави като/ако/ те намери..:о) Брех , че се разприказвах днес....ти си виновен!!

Тема Невинен съм!нови [re: Flash]  
Автор Fen ()
Публикувано16.08.00 18:06



до доказване на противното! Намира ме понякога... Но сега ще тръгвам! Не прави много секс с ОНЗИ, ако е горещо у вас!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.