Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 00:11



Pomognete mi da razresha problema si.Wlubena sym do ushite i w systoto wreme naranqwam choweka kogoto obicham.Ne znam zasto se poluchawa taka.Ne mi e pyrwiqt nqma i da mi e posledniqt no postoqnno zabiwam igli w syrceto mu,a toi ....... toi kazwa che me obicha i zaradi men i ot men moje da ponese wsichko. Kakwo da naprawq che da ne go naranqwam poweche?

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: samanta]  
Автор Ева!!! ()
Публикувано07.08.00 06:02



ами спри се де ,защо го правиш?

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: Ева!!!]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 12:34



Az ako znaeh zasto go prawq nqmashe da iskam pomost. Otwarqm usta da mu kaja nesto hubawo ili che go obicham a ot ustata mi izliza nqkakwa obida ili gaden byzik .....i posle adski mnogo syjalqwam za towa

Тема Напиши му писмо!нови [re: samanta]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 12:45



В него му опиши какво точно чувстваш. Там поне грешките на езика не са непоправими:)

Тема Напиши му писмо!нови [re: Fen]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 12:55



Pismo.... da no kato mu go napisha towa pismo a posle toi stastliw doide pri men i az pak pochna da sym "losha"togawa kakyw e smisylyt Kak da se preborq sys sebe si

Тема Не можеш!нови [re: samanta]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 12:57



Евентуално ако той те разбира и наистина държи на теб, може да ти помогне но само той! Ти сама не виждам как ще успееш... затова трябва да намериш начин да му кажеш всичко което каза на нас тук!

Тема Не можеш!нови [re: Fen]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 13:02



Toi milichkiq tolkowa dyrji na men che chak me plashi ponqkoga:)) Moje bi tochno ot tam idwat problemite mi.......strah me e da obicham i da razjriq chuwstwata si....

Тема можеш!нови [re: samanta]  
Автор joint ()
Публикувано07.08.00 13:11



vig sega,stegni se ako obichash,kvi sa tia gluposti che ne mogesh da se borish sjs sebe si,a?triabva da mislish predi da govorish ne bjdi tolkova povjrhnostna misli za vsiaka duma koiato she mu kagesh, za da ne go obidish.tva e.

Тема ;) Mожеш,нови [re: samanta]  
Автор alas! ()
Публикувано07.08.00 13:14



макар че аз лично въобще не бих се занимавал с жена, която в сериозен разговор си позволява изрази от типа "Toi milichkiq" в моя посока. То хубаво си му се качила на главата, ама поне по нужда като ходиш слизай за малко. Иначе колко му е - пробвай, хвани си някой пич, дето ще те прави теб на парцал, докато чеше вътрешностите на половината ти приятелки, та да установиш кое ти е до нрав по-близо и на душа по приляга. ~*~

Тема Е, ако те е страх...нови [re: samanta]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 13:15



за любов ли си говорим изобщо? Не че съм спец, но си мисля че щом нещо те спира да му се отдадеш изцяло явно не сте един за друг! Не му мисли. Ако не се получи, ще си намериш друг!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.