Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywet  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 00:11



Pomognete mi da razresha problema si.Wlubena sym do ushite i w systoto wreme naranqwam choweka kogoto obicham.Ne znam zasto se poluchawa taka.Ne mi e pyrwiqt nqma i da mi e posledniqt no postoqnno zabiwam igli w syrceto mu,a toi ....... toi kazwa che me obicha i zaradi men i ot men moje da ponese wsichko. Kakwo da naprawq che da ne go naranqwam poweche?

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: samanta]  
Автор Ева!!! ()
Публикувано07.08.00 06:02



ами спри се де ,защо го правиш?

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: Ева!!!]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 12:34



Az ako znaeh zasto go prawq nqmashe da iskam pomost. Otwarqm usta da mu kaja nesto hubawo ili che go obicham a ot ustata mi izliza nqkakwa obida ili gaden byzik .....i posle adski mnogo syjalqwam za towa

Тема Напиши му писмо!нови [re: samanta]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 12:45



В него му опиши какво точно чувстваш. Там поне грешките на езика не са непоправими:)

Тема Напиши му писмо!нови [re: Fen]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 12:55



Pismo.... da no kato mu go napisha towa pismo a posle toi stastliw doide pri men i az pak pochna da sym "losha"togawa kakyw e smisylyt Kak da se preborq sys sebe si

Тема Не можеш!нови [re: samanta]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 12:57



Евентуално ако той те разбира и наистина държи на теб, може да ти помогне но само той! Ти сама не виждам как ще успееш... затова трябва да намериш начин да му кажеш всичко което каза на нас тук!

Тема Не можеш!нови [re: Fen]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 13:02



Toi milichkiq tolkowa dyrji na men che chak me plashi ponqkoga:)) Moje bi tochno ot tam idwat problemite mi.......strah me e da obicham i da razjriq chuwstwata si....

Тема можеш!нови [re: samanta]  
Автор joint ()
Публикувано07.08.00 13:11



vig sega,stegni se ako obichash,kvi sa tia gluposti che ne mogesh da se borish sjs sebe si,a?triabva da mislish predi da govorish ne bjdi tolkova povjrhnostna misli za vsiaka duma koiato she mu kagesh, za da ne go obidish.tva e.

Тема ;) Mожеш,нови [re: samanta]  
Автор alas! ()
Публикувано07.08.00 13:14



макар че аз лично въобще не бих се занимавал с жена, която в сериозен разговор си позволява изрази от типа "Toi milichkiq" в моя посока. То хубаво си му се качила на главата, ама поне по нужда като ходиш слизай за малко. Иначе колко му е - пробвай, хвани си някой пич, дето ще те прави теб на парцал, докато чеше вътрешностите на половината ти приятелки, та да установиш кое ти е до нрав по-близо и на душа по приляга. ~*~

Тема Е, ако те е страх...нови [re: samanta]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 13:15



за любов ли си говорим изобщо? Не че съм спец, но си мисля че щом нещо те спира да му се отдадеш изцяло явно не сте един за друг! Не му мисли. Ако не се получи, ще си намериш друг!

Тема продължавай щедро да го нараняваш!нови [re: samanta]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 13:48



но преди това изтръгни сърцето му!толкова е просто!;)

Тема ;) Mожеш,нови [re: alas!]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 14:27



Kachwam mu se na glawata? Moje i da si praw,a moje i da e obratnoto....toi da se e kachil na moqta. obache seriozno me nakara das e zamislq

Тема Е, ако те е страх...нови [re: Fen]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 14:29



Lubow li e zabluda li e iluziq li e ....... koi moje da kaje.......moje bi wsichko na edno.......i moje bi w systoto wreme nisto

Тема продължавай щедро да го нараняваш!нови [re: една вещица]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 14:30



Syrceto mu weche go otkradnah,kakto i toi moeto....

Тема Ами нямам какво повече да кажа!нови [re: samanta]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 14:32



Успех и на двама ви!

Тема Ами нямам какво повече да кажа!нови [re: Fen]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 14:37



Mersi za otdelenoto wreme ! Kysmet i na teb

Тема Толкова много съвети ти дадоха ....нови [re: samanta]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 14:42



хората тук! Сега топката е в твоите ръце и ако наистина държиш на твоя човек (в което... малко нещо доста се съмнявам! ), трябва да престанеш с това твое отношение към него. М/у другото ако в една връзка няма уважение още от самото начало, или уважението се е изгубило някъде по пътя, нещата са обречени.... Щом не си способна да му кажеш нещо хубаво, значи този човек няма никаква стойност за теб и си изгубила уважението си към него........ ......... Защо го държиш да се мотае около теб -- за да ласкае ниското ти самочувствие ли? Ако въобще го имаш...., и не е вече нещо изродено... Айде, оправяй се и не се оплаквай повече, че става смешно !

Тема Защо е това отношение, Черешке?:)нови [re: CHERRY]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 14:47



Не можеш да знаеш какво доставя удоволствие на другите и как те си засвидетелстват уважение:-) По-скоро приятелят й е с ниско самочувствие, щом дори не е повдигнал въпрос по тази тема. А неговото мнение е най-важно в случая... Ние можем да си коментираме както ни харесва, но как ще се развият нещата зависи само от тях, макар че и според мен връзката им е обречена:)

Тема Толкова много съвети ти дадоха ....нови [re: CHERRY]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 15:04



ne se oplakwam prosto reshih da popitam i ako nqkoi se trogne da kaje nesto radwam se i ste se wyzpolzwam ot mnogoto syweti Blagodarq na horata za proqwenoto wnimanie. Ot tuk natatyk az sama reshawam.Ne samo az zastoto ne zawisi samo ot men. Ima i drugo ....wie ne znaete nisto za moq jiwot i ne mojete da me sydite dali go obicham ili imam nisko samochuwstwie...... Iskah prosto ako nqkoi e popadal w podobna situaciq da mi kaje kak se izmyknal i nisto poweche a wie go obyrnahte na syd

Тема Радвам се да те чета, Fen :-))нови [re: Fen]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 15:14



... вярно .... свят широк и шарен.... не знам кой с ниско самочувствие, кой хич без такова, ама то ако някой някого тормози, да се поспре малко, че .....в тоз в тоз свят широк и шарен ... всичко се връща... ...и ако се усетим, че тормозим някой беззащитен, да се поспрем .... пък да го оставим да изпълзи и да се поогледа .....пък току виж си казал сам дали всъщност му харесва... да харесва тормозителка... ...та това ми беше мисълта... да се поспре за малко с тормозителството, че белким се освести човека .....

Тема Уф!Саманта!!!!:)нови [re: samanta]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 15:21



направи сърцето му на игленик тогава! и нека бъде кич отвсякъде:))))

Тема Уф!Саманта!!!!:)нови [re: една вещица]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 15:22



Ti taka li postypwash

Тема И аз си се радвам даже двойно...нови [re: CHERRY]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 15:24



Докато пиша и после докато се чета:-РРРРРР Няма толкова беззащитни хора... а и избор винаги има, не знам Саманта с какви дадености е, но явно приятелят й смята че си заслужава да понася обидите й:-) Искам да съм на негово място:-ЬР

Тема аз не използвамнови [re: samanta]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 15:28



игленици:)) предпочитам сърца, които са добре изпържени с лук, с много лук - тогава ги давам на кучето си, просто не обичам карантия:)))))

Тема ама моля ти се,нови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 15:30



нямаш никакъв проблем, ще те уредиме:))

Тема Двете със Саманта ли?нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 15:36



И как ще стигнете до консенсус за какво да използвате сърцето ми? Дали ще го запържвате и панирате или ще го използвате за шев и кройка?:-Р

Тема Fen,нови [re: Fen]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 15:39



:-)) това човече го познавам, но тези двете :-PPPP / :-ЬP -- не! Я ми ги представи, че да не стават обърквания... :-))

Тема е, тебе няма да те питаме:))нови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 15:41



нали искаше да страдаш? ще страдаш! човек винаги трябва да внимава какво си пожелава, когато наблизо има някоя вещица - а винаги има:)

Тема ей. черешкенови [re: CHERRY]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 15:43



я си стой на върха на моя сладолед:))

Тема :-Р - нещо като плезене...нови [re: CHERRY]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 15:45



:-РЬ - плезене с елемент на оригиналничене(мой патент:-) Както искаш така го разбирай:-Р

Тема От теб нищо не искам!нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 15:47



Най-малко пък страдания! Но понеже не съм толкова сговорчив като приателя на Саманта, мога и двете да ви направя сговорчиви - да видим кой ще страда тогава:-)

Тема даааааааа,нови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 15:52



днес явно ми е смешен ден:)))))обикновенно фенчетата ги нанизвам на герданче и ги нося около левия си глезен? чуваш ли ме как потраквам с токчета?идвааааааам! внимавай!

Тема Споко!нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 15:55



Добрата подготовка си е наполовина спечелена битка... Барикадирал съм се, подкрепления чакат в засада... С две думи - Нямаш шанс!

Тема вещиците няматнови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:01



нужда от шанс!!!Те раздават шанса! Не го ли знаеше? Още много неща не знаеш, но ще разбереш:)) чуваш ли ме ? чукам на вратата ти?

Тема оо..., не обичамнови [re: една вещица]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 16:01



сладолед и затова не съм там, където искаш да стоя... ЧЕРЕШКАТА е капризна и ... не можеш да я задържиш....ако няма изкушение по нейния вкус ! :-)))) Хайде, яхай метлата да ми потърсиш нещо друго ! :-)))

Тема Не знам в какво си блъскаш главата...нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:04



Но със сигурност не е вратата ми... Имам свидетели! Пък и да те светна - вещитиците не раздават шанс... провидението и съдбата са по тази част:-Р

Тема ооох, най-обичам вироглави черешки!нови [re: CHERRY]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:06



с тях добре си поигравам, до насита с тях се забавлявам, ха- насам, ха-натам, после в чашата с коняк и излапвам ги на крак:)))

Тема Толкова много съвети ти дадоха ....нови [re: samanta]  
Автор Flash ()
Публикувано07.08.00 16:11



Не мога да ти дам съвет, защото не знам рецептата. Има неща които правиш и не можеш да контролираш. Знам как се чувстваш...аз също съм в подобна ситуация /доскоро мислех че съм се измъкнала../ и не знам какво да правя...и спрях да се опитвам да променя нещата. Отлично осъзнавам действията си...може би се освобождавам напълно с този човек, реагирам абсолютно спонтанно и не задържам и отрицателните си настроения, думи и мисли когато съм с него! Аз опитах да прекратя връзката - говорих му и му обясних едно към едно какво и защо правя. Той ми отговори че щом аз ще се чувствам добре е съгласен - но да знам че ме чака, отворен е за мен и т.н...Нищо не излезе! Така че...успех! Приеми се такава каквато си - той вече те е приел!

Тема ОХООооооооооо, тук май има..нови [re: samanta]  
Автор Вампир ()
Публикувано07.08.00 16:12



нещичко и за МЕЕЕЕЕЕЕЕЕН ураААААААААААААААААААААААА!!!

Тема провидението и съдбатанови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:13



са ми стари приятели:)))хахаха- ето сега влизам в сърцето ти! ще се разходя малко и ще го поразгледам, нали може?а после ще направя от него топка за тенис!! съгласен ли си?

Тема бързо се прибирай!нови [re: Вампир]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:16



нали ти казах да не излизаш денем! уф! че глупав вампир!:)

Тема Ще напуснеш ли ако не съм съгласен?нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:21



Или да извикам охраната?

Тема неееее!нови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:25



мисля да поостана! Извикай охраната! След сладолед най-много обичам охрана!:)

Тема Стой си!нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:28



Охраната не е за консумация обаче!

Тема оо..., приказвай ти за стари похождения,нови [re: една вещица]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 16:28



но тук аз съм на друго мнение ... за МЕН не яхнеш ли метлата, не ще ти вляза във устата !...

Тема днес ми е ден за открития...нови [re: Fen]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 16:32



знаеш ли го това [_]} какво е ?

Тема Прилича на менгеме!нови [re: CHERRY]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:34



Но съм много зле със символиката, така че сигурно греша:-)

Тема защо не ми каза по-рано?нови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:34



аз вече ги изконсумирах:(((сега се облизвам, виждаш ли ме как го правя?баааам! облизах те по носа! вкусен е!

Тема to be continu...нови [re: Fen]  
Автор Flash ()
Публикувано07.08.00 16:36



.

Тема Ближи ме където си искаш...нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:36



Ама ако си още в сърцето ми те предупреждавам, че лесно вдигам кръвното и други работи... така че си наглеждай барометъра:-РРРРРРРР

Тема ...ed...нови [re: Flash]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:38



И кво?

Тема охо! черешка с мнение!нови [re: CHERRY]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:40



обожавам, когато черешките имат мнения и ми създават затруднения:)))ах! колко сладка си сега! ела при мен на моята метла! в градина чудна ще те заведа и после, знаеш ще те изяда!:)))

Тема да, ама не е ...нови [re: Fen]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 16:41



Халба бира е! Айде наздраве, че не успя да си познаеш почерпката ! :-))

Тема други работи, други работи!!!нови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:42



а--ааааааааааа! обичам други работи!

Тема Ха!нови [re: CHERRY]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:43



Аз се трогвам само от Пепси и Кока-Кола:-РРРРРРР

Тема Обичай си ги!нови [re: една вещица]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:44



И тях ли ги пържиш с лук?;-РРРРР

Тема ...ed...нови [re: Fen]  
Автор Flash ()
Публикувано07.08.00 16:44



признавам грешката...става въпрос за печатно произведение наистина! А иначе питай сценариста!

Тема Пак не вдянах!нови [re: Flash]  
Автор Fen ()
Публикувано07.08.00 16:47



А се имам за интелигентен:-)

Тема искаш да разберешнови [re: Fen]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:48



какво правя с тях ли? ---играя си, играя си!

Тема Лесно ти не ще ме вземеш на метлата,нови [re: една вещица]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 16:48



че от прелестна градина идвам аз самата! Нещо друго измисли и и обратно долети! :-))

Тема То не...нови [re: Fen]  
Автор Flash ()
Публикувано07.08.00 16:50



...че аз казах нещо!;-)

Тема ти си вече на метлата!;)нови [re: CHERRY]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 16:55



ти си вече с мен в гората!ох!прости ми ти сега! тебе съм решила днес да съблазня! не, не искам разрешение! искам само твоето мнение.....ох! дали да те изям? или да сторя грях голям?

Тема Ха! я !нови [re: Fen]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 16:58



Ми ходи да се трогваш с една Кола тогава! :-РР

Тема ве-ве-вещиценови [re: една вещица]  
Автор Вампир ()
Публикувано07.08.00 17:08



каза да се прибирам, обаче ако позволиш един съвет:сезона на черешите мина , така че не я яж- единствен екземпляр Е!Направи и нещо другоооооооооо по твой избор.Аз изчезвам чао!До довечераааааааа както си знаем само ние нощните!А горе на темата/вещице/ просто сссссссссссъм ппп-ппелтек, ккккк-азах го ммммм-мамка мууууууууууууууууууу!

Тема нещо друго май със тебе...нови [re: една вещица]  
Автор CHERRY ()
Публикувано07.08.00 17:09



на метлата си си взела! Я го виж какво е то- да не причини ти зло! Че и Вещиците, знай имат си и те свой край! :-))

Тема ммммм, целувам тенови [re: Вампир]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 17:13



по ухото и зад ухото;))))довечера ще пиеме кръв на лунна светлина, въхххх как обичам да го правя!

Тема ххххххо!нови [re: CHERRY]  
Автор една вещица ()
Публикувано07.08.00 17:18



вещиците нямат край!те живеят си без край:)) чао!черешке! ти беше вкусна!:)))) защо си толкова праволинейна? хайде, до скоро -- тогава ще се отклоним от пътя:)))))

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: samanta]  
Автор ia ()
Публикувано07.08.00 17:50



nikoga ne naraniavai koito te obicha.Lubovta e mig i mojesh da zagubish,tozi chovek.tarpenieto ima granitchi.tova koeto she zagubish poniakoga moje da bade tragichno za sledvashite godini,togava she mechtaesh no vsichko she e pokrai teb,zasho go naraniavash tozi chovek ta nima ne si inteligentno momiche,kakva e prichinata za tozi mazuhizam.v tazi kasha v koiato jiveem ti si shastliva che si obichana istinski,otdai i tvoite istinski chuvstva koito te vladeiat.pak napishi nesho ,no sledvashiat pat da bade s mnogo nejnost i lubov kam tvoit priatel.

Тема С не-усмивка :нови [re: alas!]  
Автор Ви Ан ()
Публикувано07.08.00 19:47



Не си ли "срещал" парцали, които - бидейки леко поприпрани - лъсват с четинката на Персийци ? Всъщност, те не са преставали такива да бъдат. Но са били злобно оскубани. Но до време. Наистина ли Някоя ти е причинила това ? Мразя я. Бих се превърнала в пералня, ако можех.

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: ia]  
Автор samanta ()
Публикувано07.08.00 21:56



Dnes sledobed.....mu kazah wsichko na edin dyh.....stoqh i go gledah kolko e neweroqten,nejen wnimatelen....... obyrnah glawata mu kym sebe si i mu kazah wsichko za moite chuwstwa...na edin dyh..bez nito edna pauza.......i towa e nai-stastliwiq mig w jiwota mi do sega da widq usmihnatoto mu radostno lice...da se smee i da se weseli,da se radwa na jiwota. I az se otpusnah ,uspokoih se i sym stastliwa

Тема Толкова много съвети ти дадоха ....нови [re: samanta]  
Автор Оги ()
Публикувано07.08.00 22:47



Саманта, Очевидно е дълбокото ти объркване вътре в теб, но то е защото нямаш опит в живота и в опознаването на самата себе си. В това няма нищо страшно ,особенно както казваш, че не е първият нито последният.Значи не е Голямата ти любов. Преди години аз също правех като теб, но в един момент реших и го направих- На всеки гаф от моя страна се лишавах от любими занимания и неща и то без никой да ме кара или наблюдава. Доста болезнена терапия , но това си струва само за Голямата любов. За теб е най добре за известно време да се разделиш с този човек за да си отговориш -Какво искаш и очакваш от него. Успех !!! Оги

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: samanta]  
Автор Оги ()
Публикувано07.08.00 22:54



Бъди щастлива,но не се заблуждавай. Днес ти е хубав ден. Опитай се да го съхраниш и да не се върнеш назад.Днес ти помогна енергията на всички, които бяха с теб. Но дали ще има втори такъв шанс...........??? Оги

Тема С усмивка :)нови [re: Ви Ан]  
Автор alas! ()
Публикувано08.08.00 09:57



Е чак пък да я мразиш. Пък и нали знаеш: "Всеки шут отзад е крачка напред!" ;))) ~*~

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: Оги]  
Автор amanda ()
Публикувано08.08.00 20:51



Uspaqh,naprawih pyrwata krachka i sega mi e po-lesno ne kazwam che nqma pregradi ......no pone dnes naistina go pochuwstwah ..negowot stastie usmiwkata mi........i mislq da prodyljawam da se borq!!!!!!!

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: amanda]  
Автор samanta ()
Публикувано08.08.00 20:54



Uspaqh,naprawih pyrwata krachka i sega mi e po-lesno ne kazwam che nqma pregradi ......no pone dnes naistina go pochuwstwah ..negowot stastie usmiwkata mi........i mislq da prodyljawam da se borq!!!!!!!

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: samanta]  
Автор VICTOR1 ()
Публикувано16.08.00 23:19



vij moga da ti dam syvet ako mi obesnish po podrobno kak stoiat tochno neshtata? kak go naraniawash? po kakyw nachin? i t.n. shte moga da ti dam syvet kak da postupish no poneje tuk e malko neudobno pishi mi na e-maila toi e milen_i@yahoo.com

Тема ne znam kakwo da prawq daite mi sywetнови [re: VICTOR1]  
Автор LADA ()
Публикувано17.08.00 05:09



a be, ti samo seljandurski prostotii li mojesh da pishesh?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.