Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема koi misli, 4e...нови  
Автор me4tatelka ()
Публикувано25.07.00 22:07



...zhivota e prekrasen?

Тема Аз.нови [re: me4tatelka]  
Автор alas! ()
Публикувано25.07.00 22:19



Нещо против? ;) ~*~ P.S. It's good to be home!

Тема Azнови [re: me4tatelka]  
Автор Denis ()
Публикувано25.07.00 22:21



zabelejka az ne sum denis koito e star v kluba. Zashto ti nemislish li viarno che otvreme na vreme ima drudnosti no jivota e edno goliamo prikliuchenie edna avantiura.Spored men triabva da opitash vsichki neshta v jivota netriabva da chakash da ustareesh i da si kajesh zashto ne napravih tova zashto ne napravih onova,Az mislia i kato stana star(40-50)godini da se zabavliavam vchera biah vuv ESCAPE(stolichna diskoteka)i kum tri chasa s moito gadje vidiahme edna vliubena dvoika(muja niakade 40 -45 jenata35-40) koito tancuvaha na dansinga i ostanaha sled nas povecheto hora na tazi vuzrash hodiat po clubove kadeto slushat klasika ili si sediat vuv kushti.Prosto triabva da izjiveesh jivota si do krai zashtoto jivota e podaruk prosto edin podaruk koito triabva da upotrebish maksimalno

Тема ti...нови [re: alas!]  
Автор me4tatelka ()
Публикувано25.07.00 23:16



nishto protiv , razbira se. Radvam se za teb. :)))

Тема zhivota e podarakнови [re: Denis]  
Автор me4tatelka ()
Публикувано25.07.00 23:21



napalno sam saglasna. Tova 4e si vliuben dali ima vrazka s tova , 4e mislish 4e zhivota e prekrasen? :)

Тема ne niiamaнови [re: me4tatelka]  
Автор Denis ()
Публикувано25.07.00 23:44



Abe kato se pozamislia mojebi.Zashto si se krustila mechtatelka.Za kogo mechtaesh??Za kakvo potochno?Kak razbra che sum vliuben moje i da ne sum tia prosto mi e gadje!!

Тема po-dobre badi-нови [re: Denis]  
Автор me4tatelka ()
Публикувано26.07.00 00:05



-vliuben :))) reshih, 4e sled kato imash gadzhe si vliuben. E, mozhe i da sam sbarkala. No ako ne si, pozhelavam ti go. A zashto sam se kratsila taka...Ami, da, me4taia za razni hubavi neshta i za edin hubav 4ovek, no za sega sa samo me4ti.

Тема zashto sa samo mechtiнови [re: me4tatelka]  
Автор Denis ()
Публикувано26.07.00 00:15



takova inteligentno momiche kato tebe(moje i krasivo) moje da ima vsekigo;)Ne sum vliuben.A i nesi go pojelavam.

Тема zashto ...нови [re: Denis]  
Автор me4tatelka ()
Публикувано26.07.00 00:24



...ne si go pozhelavash? Zashto ne iskash da si vliuben? Mersi za komplimentite( pozna i za tova v skobite) :)))

Тема zashtoto [re: me4tatelka]  
Автор Denis ()
Публикувано26.07.00 00:43



zashtoto liubovta nosi mnogo stradanie zashtoto ako se vliubish triabvat meseci da se izlekuvash.Zashtoto liubovna pravi jivota poniakoga skuchen zashtoto tochno na moita vuzrast neisma da se vliubvam


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.