Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Леле колко грозна!!!нови  
Автор tweety ()
Публикувано18.07.00 21:01



Кво да правя как да спечеля едно момче което харесва хубавите момичета а не мен аз съм 69килограма 175висока къса червена коса и ученичка.Немели помните аз съм туити небях идвала дълго време в клуба и се завърнах молейки за съвет

Тема Оф тая мирес е дърта путканови [re: tweety]  
Автор tweety ()
Публикувано18.07.00 21:01



мирес путкоооооо

Тема Оф тая мирес е дърта путканови [re: tweety]  
Автор случаен минувач ()
Публикувано18.07.00 21:39



Ами иди пусни фиш - може пък да го спечелиш от тотото това момче. Не ти остава друго, щото, като гледам, и речта ти е грозна. доста и то. Ако момчето има моите възгледи - гориш. Айде, със здраве. P.S. За килограмите има диети и упражнения. Безплатен съвет.

Тема za kilogramiteнови [re: случаен минувач]  
Автор help ()
Публикувано18.07.00 21:56



moga da ti pomogna , ako iskash seriozno da gi svalish pager 0179 238242 - mozhesh da si ostavsihs telefona. :)))

Тема Леле колко грозна!!! ГЛУПОСТИ!нови [re: tweety]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано18.07.00 23:00



Ти толкова хубави неща описа у себе си, че аз съм полувлюбен. Не чакай в очите на друг да се видиш непременно хубава. Ти си си такава. И се приеми като такава. Но си дай сметка какъв типаж най-много съответства на твоята хубост и в него се влюби. Не чакай Ричард Гиър или Леонардо Де Кеприо. Чакай някой, които е толкова хубав, колкото и ти. Тогава, ако го намериш, съвсем трезво, ще бъдеш щастлива. Желая ти успех! Аз между другото също не търся Патси Кенсит. Нито аз съм хубав за нея, нито тя за мен...

Тема въпроснови [re: НОВАГОДИН]  
Автор ме4тателка ()
Публикувано18.07.00 23:58



това значи ли, че ако се мисля за "грозна" трябва да се насиля да се влюбя в "грозен"? Или с други думи - как да открия своя типаж? как да "контролирам" влюбването?

Тема виж кво,нови [re: tweety]  
Автор тарикат ()
Публикувано19.07.00 03:18



ако си грозна - направи го и него такъв. Киселина, мутри... Ако си красива - прати го на пластичен хирург. Ако тръгнеш да контролираш влюбването, не се знае накъде ще избие. Опасно е и направо е вредно. Кой хубав, кой грозен - всеки сам решава за себе си. Аз например се имам за отвратителен, ама мацките губят духа си, като ме видят. ( :-0) Я, в момента по Тангра върви Жена на Валди. Поздравявам те. @++++%++++++

Тема Леле колко грозна!!!нови [re: tweety]  
Автор ТЪП ()
Публикувано19.07.00 14:31



Чудя се има ли грозни момичета? Аз поне не съм срещал...

Тема ГЛУПОСТИ!нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Sense and Sensability ()
Публикувано19.07.00 17:30



И как според теб човек може обективно да прецени точно колко е красив ? Какви са критериите ? Има ли някакви таблици,точкови системи,тестове или каквото и да било друго,което да ти подскаже какъв етикет да си лепнеш /в буквалния смисъл/- дали да не е с надпис "Стоката е 1во качество" или пък "Преоценена стока". После се озърташ и ако съзреш себеподобни, се хвърляш смело напред... И РАЗБИРА СЕ се влюбваш, защото вече ще знаеш,че сте от един типаж ; лика-прилика. Успеха ти е в кърпа вързан. Как не сме се сетили по-рано за това??? Няма нещастна любов, няма разочарования и най-важното представете си семейство от 2 красиви типажа, ами че те ще имат деца,които също ще бъдат малки красиви типажчета. Чистокръвни! То ще настане истинска революция в генетиката! И един ден ще стигнем до това,което се случва във филма "Гатака". КОЛКО ТЪЖНО...

Тема Абе, tweetyнови [re: tweety]  
Автор SmS ()
Публикувано19.07.00 20:52



Ако си същата, за която си мисля, още ли си влюбена в оня, за когото говореше всеки ден? Щото, ако е той, и още не е станало нищо с него, значи работата върви на зле. Сори, ама не мога да ти кажа нищо по-укоражаващо


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.