Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Импровизации с цъфналата ръжнови  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано07.07.00 14:12



Тананикат под асфалта гъби, дирижира смахнат дъжд. По сандали съм, болят ме зъби - не намерих никой в цъфналата ръж. Вятър се е сгушил в моята китара, нецелунат скитам, ала изведнъж виждам мойта Джени, там на тротоара припка под чадъра на прошарен мъж... И пак, тананикат под асфалта гъби, все дирижира тоя смахнат дъжд, на кого да вярвам, всичко е на книга, някой е измислил цъфналата ръж, някой е измислил цъфналата ръж. Е, това го е писал Румен Иванчев, но за всеки случай, ако завали...

Тема Импровизации с цъфналата ръжнови [re: НОВАГОДИН]  
Автор когато някой някого целуне ()
Публикувано07.07.00 15:52



Абе този Робърт Бърнс е бил голям ....Джени пламва изведнъж....Джени вир водица стана...и т.н Как мислиш Прочети и за Нанси-чакам отговор/by the way I am women/

Тема Импровизации с цъфналата ръжнови [re: когато някой някого]  
Автор когато някой някого целуне ()
Публикувано07.07.00 16:53



Чудя се- нямаш ли си работа-та се занимаваш с такива глупости. Да не пишеш дипломната си работа по Психология за наша сметка. Много пишеш, много знаеш, и какво?-все същото...Подай нещо за себе си? Не искам букет от чужди цветя-па макар и панделката която ги свързва да е твоя....

Тема Импровизации с цъфналата ръжнови [re: когато някой някого]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано07.07.00 18:48



Е, ако се заровиш в пълния преглед на клуба от последните месец-два, все нещо ще разбереш за мен. Дори имейла ми го има, както и телефона. Но пък нямам навик да се представям на хора, които се се появяват с безличието си - без nick, без доброжелателност, без желание за истински контакт, пълни с агресия - изобщо скъпа "някой-някого" вероятно си такава- такъв и в живота. Явно ще се избягваме. Така е най-добре. Весел уикенд!

Тема За любопитните и обичащите стиховете.нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано07.07.00 18:53



Това най-горе си е една пародия на Р. Иванчев по Робърт Бърнс. Знам още една: Не може да се върне времето, барабани капчукът вън, а в мене се завръща шеметът от песента на Робърт Бърнс. Звънеше тя над изкласилите, окъпани от дъжд жита, и аз вървях между осилите, опиянен от песента. И в шемета на нежен гъдел, мечтаех си поне веднъж, и аз на този свят да бъда, момчето в цъфналата ръж. И пр., но е доста дълго стихотворение

Тема Импровизации с цъфналата ръжнови [re: НОВАГОДИН]  
Автор strahlivkata ()
Публикувано10.07.00 11:21



Zasho se pravish na "sardit mlad chovek". Vsichko proverih otnosno teb i ne otkrih nito e-mail nito telefon. Veroiatno imeto ti e Rumen Ivancheev- taka li e? Veroiatno si okolo 20god. I Ax moreto- ti e do....Saglasna sam che vsichko e na kniga- ostanaloto e hamalogia. Ne se sardia za agresivnia ti ton- proshtavam ti- nali znaesh- choveshko e da se greshi- bozestveno e da prostish. Zaintriguva me- Chakam otvetni udari- no po nagore ot krusta.

Тема Импровизации с цъфналата ръжнови [re: strahlivkata]  
Автор strahlivkata ()
Публикувано10.07.00 11:46



Палаво ни е момичето. Но не е лошо ... като характер имам предвид. Вероятно не възразяваш, че използва моя e-mail за връзка. Сигурно предпочита да стои в сянката на някой мъж. Но ти не се отчайвай, поддава се на превъзпитание... Така чедерзай, и ако не възразяваш ще следя отстрани играта ...

Тема Импровизации с цъфналата ръж [re: НОВАГОДИН]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано10.07.00 18:42



Ле-ле, на коя ли нимфичка й се струвам сърдит, млад човек? Отдавна не са ми правили такъв гигааантски комплимент - направо е за черпане с реки от бира!!! Иначе аз съм си един такъв зъъъъъъл, злоооооообен и кииииииииииисел полудядо с побеляла дъъъъълга и страшна брада, който хищно броди из всички цъфнали ръжове да търси крехки малки дечица за хапване. Аууууууууууууууууу!

Тема Импровизации с цъфналата ръжнови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Лолита ()
Публикувано11.07.00 09:08



Хей, ти нали беше Спасител в ръжта- що ми се правиш на вълкът от Червената шапчица. Откъде да знаеш- може пък да съм Лолитка- и да си падам по космати дългобради младежи .....А относно бирата - дължиш ми я

Тема Импровизации с цъфналата ръжнови [re: Лолита]  
Автор Лолита ()
Публикувано11.07.00 09:26



Ако моженето беше равно на желанието- критерият би бил неважен. Върховното в езика е- безсилието да изкаже. Емили Дикинсън


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.