Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kade si?нови  
Автор Saly ()
Публикувано26.06.00 15:17



Umorih se! Umorih se da te tarsja, lubov! Da ti mjarkam samo opashkata, da te vigdam, izgrjala vav cgugdi ochi - iskam silno da vikna, junashkata - Umorih se, umorih se da te tarsja lubov!!!! Vseki Den sas chastiza ot moita nadejda nahranvam tozi lakomnik BELIJA SVJAT, i preglasta govolno, ehidno se hili i zahvarlja po men shepa jabalkov zvjat!

Тема Kade si?нови [re: Saly]  
Автор igh ()
Публикувано26.06.00 15:37



ako e ot sarce,ako ste momiche sranno e.zasho takova otchaianie,kak taka che nisho ne izliza. viarno li e tova.

Тема Kade si?нови [re: igh]  
Автор Saly ()
Публикувано26.06.00 15:42



Ot sarce e, momiche sam i go napisah moge bi zastoto me e hvanala "chernata sedmiza" i ne iska da me pusne. Inache ne sam chak takav pesimist. Obicham da se maitapja i da se smeja.

Тема Kade si?нови [re: Saly]  
Автор igh ()
Публикувано26.06.00 15:49



triabva mnogo malko chovek da e shasliv i ako niakoi otkrie tazi tanka struna v jenskata dusha to togava niama cherni sedmici.no malko hora poznavat choveskite otnoshenia i mogat da gi regulirat i balansirat.mnogo etrudno vsichko tova. chovek jivee dobre kogato e shasliv i ima cel napred.ne e tolkova filosovsko nali

Тема Kade si?нови [re: igh]  
Автор Saly ()
Публикувано26.06.00 15:57



Ne, ne e filosofsko, choveshko e. No magete ne si pravjat truda da tarsjat kakvoto i da e chuvstvo v genata osven gelanieto da poluchat svoeto oblekchenie. Otidi v klub "Lubov" tam mogesh da prochetesh oste nesto ne tolkova pesimistichno.

Тема Kade si?нови [re: Saly]  
Автор Saly ()
Публикувано26.06.00 15:59



Greshka, kluba e " LITERATURA". Tazi lubov mi zamota glavata!!!!

Тема Kade si?нови [re: Saly]  
Автор igh ()
Публикувано26.06.00 16:12



da ne bi tova da e samo stihotvorenie.ta tova chesto e samata realnost,nesho barkam li

Тема Kade si?нови [re: igh]  
Автор Saly ()
Публикувано26.06.00 16:20



Ne ne barkash - realnost e - pregivjana pri tova. Samo che mi se iska po-chesto da moga da pisha samo pesimistichni nesta. No... sled vsjako zlo idva.....oste po-zlo. Ei sheguvam se. Sega ste ti kaga chao - do utre ako reshish pak da si popishem. Nali razbirash - izticha mi rabotnoto vreme. Prijatna, goresta i strastna vecher ot men!

Тема Kade si?нови [re: Saly]  
Автор igh ()
Публикувано26.06.00 16:34



utre sam zaet no na 28.06,ako jelaesh she si popishem.spojelania za za mnogo shastie okolo teb

Тема Прощавай но нека не обобщаваме...нови [re: Saly]  
Автор topgun ()
Публикувано26.06.00 16:53



не мога да се съглася че този свят се крепи на тази теория.Иначе термина облекчение много ми допадна. Обаче в случая става дума за друго. Лично аз досега 6 пъти в живота си съм прописвал стихове напук на професията си. До един всичките случаи са били когато ми е било тежко, свито, мрачно и ти се иска да си излееш всичко това отвътре за да ти олекне макар и да знаеш че то ще се върне един ден.Като че белият лист(или нека е екран) е най подходящ за целта. Той всичко попива, не може да се ни се присмее , да ни обиди. Знам какво е на човек да му е трудно.Познавам доста хора на които никога не им се е случвало това.Може би за тях става дума по-горе. Но далеч не са всички. Не са. Иначе този свят си е направо за боклука. Прочетох и раздел Литература - не знам кое звучи по весело там - на пръв поглед да - но изводът е печален уви (или поне на мен така ми прозвуча. Saly знаеш ли кое е най-хубавото качество на зимата ? Това че има край - после идва пролет - надежди, цъфтеж...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.