Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема изневяранови  
Автор чочо ()
Публикувано27.06.00 22:33



какво да направя ако момичето с което сме заедно от 2 години ми изневери ;))))))) него или нея

Тема изневяранови [re: чочо]  
Автор kote ()
Публикувано27.06.00 23:37



ako se slu4va na dve godini vednazh ne e strashno, no ako e redovna praktika, pomisli si dali si zasluzhava da si s neia :)

Тема изневяранови [re: чочо]  
Автор edna ()
Публикувано28.06.00 00:34



truden vupros ... lesno shte i prostish, ami ako i se usladi posle, a i otkude si siguren che go pravi za purvi put sega - moje chak sega da si ia hvanal .. puk i drugo - ako reshish da i prostish shte triabva da si pogovorish s neia dobre, za da razberesh prichinataa poradi koiato go e napravila, tova v sluchai che reshish da ste zaedno ... za men izneviarata si e chisto predatelstvo i ne go proshtavam - no vseki si ima mnenie po takiva delikatni vuprosi

Тема изневяранови [re: чочо]  
Автор Sava ()
Публикувано28.06.00 00:38



Я ми кажете, кой на кого е частна собственост? За мен, а и не само - ревността е просто едно психично заболяване. Жалко е, че има нещастници, които се гордеят с това, което са направили в пристъп на ревност. Глупаво е да ограничаваш някого да направи свой избор след като ти самия не си на висота, а единственото ти предимство е само една груба физическа сила. Сигурен съм, че и те самите си купуват бутилирана вода, когато чешмяната е мътна или не е приятна на вкус, независимо, че си плащат редовно сметките на водоснабдяването.

Тема изневяранови [re: чочо]  
Автор dolly ()
Публикувано28.06.00 08:53



Какво искаш да кажеш с това него или нея. Него или нея да обвиниш. Него или нея да пребиеш ,ако се осмелиш да вдигнеш ръка за подобно нещо. Защо не си зададеш въпроса дали не си ти причината тя да отиде при друг,дали си се държал към нея както тя си го е представяла и мечтала. Изневярата и може да е била следствие от твоето отношение към нея. Помни ,жените имат нужда от специално отношение и грижи.

Тема изневяранови [re: чочо]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано28.06.00 10:39



В една хармонична връзка по принцип не се достига до изневяра - едва ли някой от двамата има нужда от нея. Но когато единият прескача "отвъд" границите на тихомълком договореното поле, значи нещо във връзката сериозно куца. Възможно е това дори да не е сексът. Възможно е причините да са от емоционален порядък, възможно е единият да е престанал да утвърждава другия или да е престанал да съблазнява - нещо което непрекъснато се налага. Възможно е да има и психологическа несъвместимост. В такива случаи бой през пръстите или рязане на глава не оправя нещата - нито връща засегнатото честолюбие, нито лекува усещането за предателство или пък изтрива разочарованието. Най-добре е човек да не се прави на борсук, ами да опита да разбере причината, която вероятно се е появила подобно на болестен симптом доста време преди изневярата. Може би така изневерилият отчаяно е искал да обърне внимание върху себе си и че нещата отдавна не са в ред. Ако причината е поправима, нещата могат да се преболедуват, ако не е - ех, мъка, мъка, мъка!... В случая изобщо не споменавам за отворените връзки или бракове, тъй като разбирам, че не става дума за това.

Тема изневяранови [re: dolly]  
Автор Saly ()
Публикувано28.06.00 10:41



Edin pat moge da e ot lubopitstvo - kak e pri drugite, no ako stane praktika, znachi zapochni da se "usavarshenstvash" po tozi nachin i ti. Ako ne mogesh da izneverjavash - samo ste mogesh da se samosagaljavash i nikoi ne moge da ti pomogne togava.

Тема изневяранови [re: Sava]  
Автор pudra ()
Публикувано28.06.00 13:08



ima i drugi momicheta! ne se corcai!sigurno mnogo te boli! dalboco te sageliavam. znam che savetat mi e prozvuchal mnogo bebeshci cato na 12 godishno,no dosega ne sa mi izneveriavali i neznam cacvo da te posavetvam!

Тема изневяра [re: чочо]  
Автор The_Beast ()
Публикувано28.06.00 16:01



Abe shto si mislite, che na vas ne triabva da se izneveriava. Vapros na vreme e samo koga shte se sluchi. Pak moje i da ti haresa da ti izneveriavat ;)

Тема изневяранови [re: чочо]  
Автор SLK-to ()
Публикувано28.06.00 17:32



Vaprosa e dali izneveriava sas sarceto, zastoto az imam seriozna vruzka ot mnogo vreme, izneveriavala sam mu prosto ei taka, zastoto niakoi mi e haresal....no tova e momentno. Nikoga ne bih go ostavila zaradi drug, a tova che sam spala s niakoi za raznoobrazie ne vliae na chustvata mi kum nego. Taka che spoko, ne vsichko e zagubeno ako ti e izneverila:))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.