Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ...Любов ???нови  
Автор Sava ()
Публикувано26.06.00 23:13



Приятели от клуб "Любов", ама наистина ли си вярвате, че това, за което си говорите е Любов??? Ако е "Да!" явно има още много да страдаме всички от маниакалното си късогледство.

Тема ...Любов ???нови [re: Sava]  
Автор Миме ()
Публикувано27.06.00 01:07



А - болестите са различни. Моята е далекогледство.

Тема е сега какво да затворим..нови [re: Миме]  
Автор topgun ()
Публикувано27.06.00 09:07



клуба ли ;-))

Тема е сега какво да затворим..нови [re: topgun]  
Автор pudra ()
Публикувано27.06.00 14:56



tova e edin nachin da obshuvash s hora, dragi moi.

Тема е сега какво да затворим..нови [re: Sava]  
Автор Мирес ()
Публикувано27.06.00 16:47



Съгласна съм с Pudra и всеки от тях се вълнува от едно и също-някой му казват Любов, други - Любоф ; все едно... А , дали сме прави или грешим - това, обикновено живота извън този клуб ни го показва.

Тема Za Mires [re: pudra]  
Автор Sava ()
Публикувано28.06.00 00:24



Виж Мирес, от една гледна точка си права, но нали всички, които сме тук искаме да постигнем едно по-пълно изживяване, това, което не постигаме в живота си.Т.е. как можем да приемем всичко без непременно да го противопоставяме едно на друго. Иначе просто повтаряме един познат до втръсване на всички ни стар модел на поведение, който можеш да чуеш или прочетеш във всеизвестните ни медии. Кажи ми, Мирес, на теб наистина ли не ти пука или така само изглежда?

Тема е сега какво да затворим..нови [re: Мирес]  
Автор pudra ()
Публикувано29.06.00 11:49



da , da.kakvo mogem da kagem...

Тема ...Любов ???нови [re: Sava]  
Автор аватар ()
Публикувано30.06.00 03:22



Опять одьин, а тьи одна вокруг меня кричит тьма и вижу прямо впереди лицо твое и волосьи твои Сквозь жизни рвусь я как могу сквозь бурьи и тмьи если надо пройду но почему все ето без тебя И почему я!

Тема ...Любов ???нови [re: аватар]  
Автор pudra ()
Публикувано03.07.00 15:32



aaaa moge li prevod?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.