Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Голям ПРоблемнови  
Автор Незадоволената ()
Публикувано17.06.00 01:13



Ето - пак съм незадоволена......... правих секс с любимото си същество, но не изпитах оргазъм... ЗАЩО????????? опитах се да се движа в някъв ритъм, но НЕ... не мога и не мога... трябва да има начин да изпиташ оргазъм....

Тема Начин ?нови [re: Незадоволената]  
Автор unknowN ()
Публикувано17.06.00 01:20



Здравей, Бих искал да ти кажа нещо, но нищо не ми идва на ум. Btw кое е любимото ти същество ?

Тема Начин ?нови [re: unknowN]  
Автор Незадоволената ()
Публикувано17.06.00 01:39



моя приятел, гадже, любовник или там както се казва чувствам се ужасно и не знам какво да правя и дали някога ще изпитам удоволствие от секса

Тема Голям ПРоблемнови [re: Незадоволената]  
Автор Органичната ()
Публикувано17.06.00 07:50



Ако е било с любимото същество, изпитала си го. Защо ми се струва, че някой ти е откраднал ника? Ще ти кажа начина, ти си го знаеш май, ама ако се съмняваш.. Формулата е проста: забрави всичко, не мисли за нищо, и не се опитвай да се движиш в никакъв ритъм. Отдай се на мелодията.. Позна ли го (оргазма де)?

Тема Голям ПРоблемнови [re: Незадоволената]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано17.06.00 14:17



Обръщала ли си внимание с кои мъже не получаваш оргазъм? Съществуват случаи, когато жените не достигат до оргазъм точно с мъжете, които обичат. На психоаналитичен език се нарича "страх от пенетрация /кастрация/. Говоря за психична пенетрация, която е на подсъзнателно ниво. Травмените причини могат да бъдет много и все свързани с хората от противоположния пол, които сме обичали в детството. При преекспониране, макар и далечно, на травмената ситуация, механизмът се задейства безотказно - като при всеки условен рефлекс. А е възможно аноргазмията да е първична - т.е. никога да не се е достигало до нея при секс. При тебе как стоят нещата?

Тема Господи .....нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор topgun ()
Публикувано17.06.00 14:48



Това звучи направо страшно.

Тема Голям ПРоблемнови [re: Незадоволената]  
Автор Органичната ()
Публикувано17.06.00 16:25



Какво очакваш да ти кажат тук? От оргазъм до оргазъм разлика поне колкото от любов до секс. Всеки вид си има мястото и времето и феновете. С нормален партньор всяка нормална жена по всяко време може да получи локални оргазми. С висока честота на дейностите и с много на брой различни партньори - на принципа капка по капка вир - се стига до неимоверна сила на изживяването. Затова, както ти каза Новагодин, никога не го прави с човека, когото обичаш, защото тогава ще очакваш повече от капка, а няма да можеш да се наблюдаваш достатъчно трезво, за да контролираш техниката си. Ще изпаднеш в ситуация на некомпетентност и отстрани ще изглеждаш глупава и фригидна. Ако и той те обича, обаче, зарежете всички книги и капки и се отдайте на водопада. Аз поне чувствам, че си струва.

Тема Ами за Божков ли да си приказваме...нови [re: pimpa]  
Автор topgun ()
Публикувано17.06.00 17:39



Освен това специално в тази тема става дума не толкова за секс колкото за печалните понякога резултати от него... ;-)).При това "много научно" както виждате ....

Тема Ами за Божков ли да си приказваме...нови [re: topgun]  
Автор Poaro ()
Публикувано17.06.00 18:17



Hehehe...;0) Tova za "mnogo nauchno"-to mi haresa!

Тема Ами за Божков ли да си приказваме...нови [re: Poaro]  
Автор topgun ()
Публикувано17.06.00 18:46



Радвам се мен честно казано ме достраша - дали наистина е така ? ;-))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.