Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проучваненови [re: MAGNUS]  
Автор Denis. ()
Публикувано26.06.00 22:24



по едно време тук беше хубаво...

Тема Проучваненови [re: Denis.]  
Автор NIKITA ()
Публикувано27.06.00 13:28



ЕЙ ЗДРАВЕЙТЕ, АЗ ЛИЧНО НЕЗНАЯ КАКВО СТАВА, ЯВНО Е СИЛЕН ДУБЛАЖ НА НИКОВЕ, НО СЪМ УБЪРКАНА ЗАЩОТО МНОГО ХОРА В ЧАТА МЕ ПИТАТ ТИ ЛИ СИ ОНАЯ ОТ КЛУБОВЕТЕ И АЗ СЕ ВИЖДАМ В ПРИКЛЮЧЕНИЕ И НЕЗНАМ ЗА КВО СТАВА ВЪПРОС. НО ЕТО ДНЕС МAGNUS МИ КАЗА, ЧЕ ОТГОВОРИЛ НА МОЕТО "ПРОУЧВАНЕ" И ЩЯХ ДА ПАДНА. АЗ НЕ СЪМ ПРАВИЛА ПРОУЧВАНЕ И РАЗБИРАМ, ЧЕ ИМА И ДРУГА NIKITA И БИХ ИСКАЛА ДА Я ПОПИТАМ, КАК ТАКА УСПЯ ДА МЕ СКАРА С ТОЛКОВА ПРИЯТНИ ЗА МЕН ХОРА В ЧАТА. НЕЗНАЯ КОГА И КЪДЕ КАКВО Е ГОВОРИЛА, НО ОПРЕДЕЛЕНО ПОТЪРПЕВШАТА СЪМ АЗ - НИКИТА ОТ СОФИЯ НА 30 Г. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ВСИЧКО НАЙ - ДОБРО И ДА ЗНАЕТЕ ФРЕНДОВЕ ИМА ВЕЧЕ МНОГО НИКИТИ. KISSES

Тема Проучваненови [re: NIKITA]  
Автор 3агорка ()
Публикувано27.06.00 13:50



лелееееееееее Никиткеееееееееееееееее аз да знаеш съм ти фенка ама и аз не знаех че имаш менте! цунки от мене P.S. аз не смея да правя такива проучвания! хихи

Тема Проучваненови [re: NIKITA]  
Автор NIKITA ()
Публикувано27.06.00 14:09



Виж какво не искам да съм враждебна....но този ник е мой от тоооолкооова дълго време (2 години), че просто ако ще се правят отстъпки ти ще си тази която ще ги направи. Мразя други да ми ползват ника. МРАЗЯ! Така че не знам какво ще правим но тая работа няма да остане така. N.

Тема За загорканови [re: 3агорка]  
Автор IronmanBG ()
Публикувано29.06.00 15:47



Истинската бира се познава по пяната (намигайки) Мъжета знаят защо............


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.