Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 15.06.24 
Контакти
   >> Любов
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За NOVAGODIN.Въпрос  
Автор Мирес ()
Публикувано20.06.00 17:35



Значи все пак стария ти адрес проработи/?!/. Получих картичката ти и ти отговорих на адреса,от който си ми я изпратил. Исках само да знам дали си получил нещо от мен или нещата пак са се изпарили,някой ги е изтрил или...все едно. Може би, усещаш нотка на подозрителност, касаеща въпроса за пощенските ти кутии. Такава има. И мисля съзнаваш,че е съвсем обяснимо защо е така. Не се сърди, но ми става кофти при мисълта,че някой не играе честно с мен, особено пък ти. Мисля,че на никой всъщност няма да му хареса подобно нещо.

Тема За NOVAGODIN.Въпроснови [re: Мирес]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано20.06.00 18:59



Благодаря ти за картичката и писмото. Всичко си е съвсем на място, като в живота - два разговарящи, обичливи компютъра и съвсем мъъъъъъъъъъъъъъъъъъничко пространство между тях. Предположих, че възрастта ми ще те сепне. Но предположих и че донякъде ще го преглътнеш - в писанията ти проличава доста зрялост, както и липса на суета. Мислех си, че си на възрастта, която посочи - плюс-минус две-три години разбира се. Но нещо ми подсказва, че и ти си се досещала за моята възраст - плюс-минус три-четири години, разбира се. В целия словесен поток, който излях, аз в собствените си очи изглеждам мноооооооооооого по-възрастен, по-мъдър, по-глупав, по-философстващ - а бе, с две думи поотрасналия Мечо Пух. Останалото, както и отговорите на въпросите ти, ще се опитам да ти го напиша в имейла. Освен това е време да се появя и като глас... Пък после ще видим. Целувам те по раменете.

Тема e toa dude pederasa na kura mi okrasaнови [re: Мирес]  
Автор Vasko ()
Публикувано23.06.00 16:52



da go duha na sichki zigani na zentralna gara


*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.