Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема от 0 до 100 за 3 часа?нови  
Автор Denis. ()
Публикувано15.06.00 21:03



имате ли опит със свалките за една вечер? нещо като секс за спорта...за по веднъж... че тъй де...като я няма пустата и любофф... кажете стратегии с по-гомям процент успеваемост? как най-лесно се стига от 0 до 100 за 3 часа да речем...? места? дискотеки (като империал например)...? към момичетата: правите ли го за по една вечер без ангажименти? какво мислите? какво ви кара да си легнете с някой, без много да му мислите? какво точно харесвате? разкажете някоя случка? хайде! не се правете че незнаете за кво става въпрос...

Тема от 0 до 100 за 3 часа?нови [re: Denis.]  
Автор Denis. ()
Публикувано19.06.00 21:21



ай стига ве... за няколко дни - нито един отговор по темата? да не ви прилича на изтрита?

Тема от 0 до 100 за 3 часа?нови [re: Denis.]  
Автор Безименна ()
Публикувано19.06.00 21:56



Смятам, че е твърде ангажиращо да реша, че ще бъде без ангажименти и предпочитам да няма регламент.

Тема от 0 до 100 за 3 часа? [re: Denis.]  
Автор Mires ()
Публикувано20.06.00 11:16



Имам такъв опит. Авантюра за една нощ. Преживяването е много вълнуващо и интензивно. Не познаваш човека, не те затормозява мисълта за минало или бъдеще - просто се отдаваш изцяло на емоциите и сексуалните тръпки и се наслаждаваш на момента. До тук всичко добре. Но винаги има и после. Не знам как е при теб, но аз след това се чувствам некомфортно - всичко на светлината на деня придобива друг смисъл. Струва ми се,че съм злоупотребила, че съм се отнесла някак циначно към любовта /по отношение връзката любов-секс/. Усещам, се използвана и ... по самотна. Вече се лишавам от такъв вид "спорт" и надявам се разбираш защо.

Тема от 0 до 100 за 3 часа?нови [re: Mires]  
Автор topgun ()
Публикувано20.06.00 11:28



Случвало ми се е.Едва ли звучи добре обаче не смесвайте никога любовта и секса. Секса е преживяване от висока класа разбира се, но любовта е присъща само на хората.Уважавайте се за това че сте хора.Имам предвид когато обичате а не когато се впускате в приключение от този тип.А случвало ли ви се е обратното - любов без секс.Говоря за любов между мъж и жена разбира се.Ненормално ли ви звучи, на мен не, а не бих казал че избягвам сексуални авантюри.Любовта според мен поражда мечти и надежди а сексът в повчето случаи след онова така преследвано от всички нас мъничко "миране" поражда размисли.И то невимаги весели.Мисленето е можеби нещо хубаво но е несъвместимо с надеждите и мечтите нали ?

Тема от 0 до 100 за 3 часа?нови [re: topgun]  
Автор petar ()
Публикувано21.06.00 12:45



brat mi vsi4ki puteta ve4e gledat djop4eto, nema li nishto vatre shansa ti da topnesh koteto e minimalen

Тема това не го разбрахнови [re: petar]  
Автор topgun ()
Публикувано21.06.00 14:52



Ако е вярно това с джобчето значи лично аз съм добре.;-)) Обаче не знам какво общо има с това дето го написах по горе- ако изобщо някой го е чел внимателно ;-)) Очаквах по скоро тук да се намеси Nemezida - за чието мнение винаги съм копнял безумно ;-))


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.