Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kakvo e izneviarataнови  
Автор totko ()
Публикувано15.06.00 23:50



za men tova ne e nishto po razlichno ot edno prikluchenie

Тема kakvo e izneviarataнови [re: totko]  
Автор Lubovnikat ()
Публикувано16.06.00 15:57



izneviarata e jena mi da se ebe s dryg men

Тема kakvo e izneviarata [re: totko]  
Автор Real Mires ()
Публикувано16.06.00 17:14



Ами,аз защо досега не съм мислила по въпроса ? Сигурно защото не си заслужава. Знам ли?

Тема kakvo e izneviarataнови [re: Real Mires]  
Автор jop ()
Публикувано18.06.00 19:36



izneviarata e neshto koeto ti haresva poveche ot tova koeto trabva da pravcish s niakogo

Тема kakvo e izneviarataнови [re: totko]  
Автор jop ()
Публикувано18.06.00 19:39



izneviarata e neshto naprimer mama da pravi chuk chuk s chicho moris

Тема kakvo e izneviarataнови [re: totko]  
Автор mv ()
Публикувано20.06.00 18:46



оЗПБН, МЪЛЮ ХГМЕБЪПЮ, ЮЙН ДБЮЛЮ ДСЬХ ЯЮ ЯЕ ПЮГАПЮКХ, ВЕ НРМНЬЕМХЪРЮ ХЛ МЕ ЯЮ ЕЙЯЙКСГХБМХ (Р.Е. ВЕ ЛНЦЮР ДЮ ЯЕ ВСЙЮР Я ЙНЦНРН ЯХ ОНХЯЙЮР). вНБЕЙ ЛНФЕ ДЮ НДНАПЪБЮ РЮЙНБЮ ОНБЕДЕМХЕ ХКХ ДЮ ЯЕ ЦМСЯХ НР МЕЦН, МН МЕ Х ДЮ ЦН НЯЗФДЮ ЛНПЮКМН. нР ДПСЦЮ ЯРПЮМЮ, ЮЙН МЪЛЮ ЦНПМЮРЮ СЦНБНПЙЮ, ХГМЕБЪПЮРЮ Е ОПЕДЮРЕКЯРБН, ЦПНГМЮ ХГЛЮЛЮ. рНБЮ Е ЛМНЦН ЯЕПХНГЕМ ЦПЪУ, ЙНИРН ОНЯРЮБЪЛ МЪЙЗДЕ ЛЕФДС ЙПЮФАЮРЮ Х САХИЯРБНРН. х ЯЗЫМНЯРРЮ ЛС МЕ Е ЯЕЙЯЮ, Ю ОПДЮРЕКЯБНРН, ЙЮЙРН ЯЗЫМНЯРРЮ МЮ ХГМЮЯХКБЮМЕРН Е МЕ ЯЕЙЯЮ Ю МЮЯХКХЕРН. гМЮЛ, ВЕ ГЮ ЯЗФЮКЕМХЕ, ЯЗЛ ЯПЕД ЛЮКЖХМЯРБНРН НРМНЯМН РЮГХ РЕЛЮ.

Тема kakvo e izneviarataнови [re: totko]  
Автор mv ()
Публикувано20.06.00 19:28



Първо, няма изневяра, ако двама души са се разбрали, че отношенията им не са ексклузивни (т.е. че могат да се чукат с когото си поискат). Човек може да одобрява такова поведение или да се гнуси от него, но не и да го осъжда морално. От друга страна, ако няма горната уговорка, изневярата е предателство, грозна измама. Това е много сериозен грях, който поставям някъде между кражбата и убийството. И съ щността му не е секса, а прдателсвото, както същността на изнасилването е не секса а насилието. Знам, че за съжаление, съм сред малцинството относно тази тема.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.