Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 20.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мирес! Идиотско е.нови  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано15.06.00 22:36



Никакво съобщение, никакъвн ред нямам в пощенската кутия от теб. А бе, ти да не се бъзикаш?

Тема Много ти благодаря, Денис. Разчитай на мен!нови [re: Denis.]  
Автор НОВАГОДИН ()
Публикувано16.06.00 00:57



Надявам се, че и Мирес ще престане да се съмнява в мен. Денис, ако имаш нужда - разчитай на мен! Благодаря ти! Още утре ще си отворя адрес в Yahoo. Дано и Мирес прочете писмото ти. Защото след целия огън в началото, както е тръгнало с недоразуменията, май в скоро време няма да можем да се гледаме дори в Интернет, и то преди да сме се видяли другаде. А така има шанс за спасяване на въгленчето. Щеше да бъде жалко, да се гледаме накриво в клуба /да не говорим другаде!/

Тема НОВАГОДИН:нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Мирес ()
Публикувано16.06.00 10:54



Момче, никакви писма не съм ти пращала.Да не мислиш, че ще повярвам на някой който казва, че ме обича а дори не ме е видял?Моляте стегни се и неговори простотии.Представи си, че съм много грозна и к'во ще стане тогава?Неможе да се влюбиш в някой когото непознаваш.Защо се самозалъгваш и защо лъжеш мен и всички останали.То утре може някой друг да кажа, че ме обича.Откаде да знам, че примерно не си някое извратено копеле или нещо подобно??

Тема за "Мирес",който и да стои зад това [re: НОВАГОДИН]  
Автор Real Mires ()
Публикувано16.06.00 14:34



Това , което си написал от мое име на N.G. ме вбеси ужасно! После се успокоих, помислих разумно и ми хрумна една блестяща идея. Наиститна е интересно- слушай само: защо да не се направи клуб " Антилюбов". Там могат да си се събират хора,които смятат че любовта е глупост,че не съществува,че е най-голямата идиотщина, която човек сам е измислил за да се самоунищожава-бавно и болезнено...;там също могат да се погаждат такива номера като твоя,ако не дай си боже/сакън!/ двама души не решат, че може би има надежда и че цялата глупост е в самите нас, а не в любовта... Мисля, че си струва да си помислиш в/у тази идея, не само ти,а и всеки който го "дърпа" в тази посока. Може пък и да си струва идеята...

Тема хм,...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор VSK ()
Публикувано16.06.00 15:33



ама вие наистина се вземате на сериозно.....!!!....егати.........

Тема хм,...нови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Real Mires ()
Публикувано16.06.00 16:59



Само пубертетите се взимат насериозно. Ние тази възраст пълноценно сме си я изживели - мислили сме се за най-умни,най-разбиращи,най-модерни,най-готини,...изобщо "супер марка"! Това време отмина - сега се наслаждаваме на живота и не се забъркваме в простотии....именно, защото вече не се взимаме на сериозно. Схващаш ли за какво говоря, или трябва да ти го нарисувам като комикс ?

Тема за "Мирес",който и да стои зад тованови [re: Real Mires]  
Автор Poaro ()
Публикувано17.06.00 18:13



Suglasna sum....;)) Tam shte mogat da si razigravat pubertetskite si nomertsa na volya ,ama tryabva i da se slojat spetsialni klyuchalki za tyah na toya klub ,che da ne oburkvat neshtata!

Тема Съгласнанови [re: НОВАГОДИН]  
Автор Mires ()
Публикувано19.06.00 17:02



Де да можеше да стане.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.