Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 15.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема spored was kakwo predstawliawa istinska lubov  
Автор VICTOR1 ()
Публикувано13.06.00 22:36



spored was kakwa e istinskata lubov i kakwo predstawliawa tia? imam i oshte edin vypros kum vas. Spored vas syshtestwuwa li lubov ot pryv pogled? Az imam mnenie po tezi vyprosi, no predpo- chitam da chuia vie kakw mislite po tezi vyprosi. Ako wse pak iskate da znaete moeto mnenie po tezi vyprosi moje da mi pratite e-mail e-maila mi e: milen_i@yahoo.com

Тема spored was kakwo predstawliawa istinska lubovнови [re: VICTOR1]  
Автор mia ()
Публикувано14.06.00 11:15



ti she razberesh niacoi den sam. zasho si se crastil victori,pushach li si?

Тема spored was kakwo predstawliawa istinska lubovнови [re: mia]  
Автор VICTOR1 ()
Публикувано14.06.00 20:31



prava si sygasen sym s teb no prosto iskah da chuia drugite kakwo misliat po vyprosa a inache towa koeto kazwash e taka che kogato mu doide wremeto sam shte go razberesh. Ami towa ime si ima dylga istoria, no niama da mi stigne wremeto da ti ia razkajia tuk ako iskash da ti kajia zashto sam se krystil taka dai si e-maila i shte ti pishia podrobno za neia, mejdudrugoto ne az a moite rpiateli me krystiha taka no towa kakto ti kazah e dylga istoria, ami ne pushia.

Тема spored was kakwo predstawliawa istinska lubovнови [re: VICTOR1]  
Автор Василена ()
Публикувано20.06.00 11:59



Slantse, ti da ne si tarsish niakoi s kogoto da si pishesh po e-maila?

Тема spored was kakwo predstawliawa istinska lubovнови [re: Василена]  
Автор VICTOR1 ()
Публикувано20.06.00 23:24



ami ne si tyrsia no ako iskash moje da si pishem po e-maila e-maila mi :milen_i@yahoo.com


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.