Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Само за мъже.нови  
Автор Натуралистка ()
Публикувано04.06.00 23:21



Гола жена. Не сте я виждали с дрехи, не знаете коя е и от къде е и за колко е с вас, не знаете има ли банкова сметка и с какви хора си пие кафето. Само усещате, че е Тя. Можете ли да й кажете "обичам те"?

Тема Само за мъже.нови [re: Натуралистка]  
Автор Салли ()
Публикувано05.06.00 01:21



Ще си я взема гола и ще си я направя моя.... хайде де.... няма да рискувам след като знам че е "тя".... пък след време, ако има портфейл той ще дойде, ако има дрехи и те ще дойдат.... ако няма..... - аз ще ги осигурия, ако има.... няма лошо в това .... ще бъде още по-добре....

Тема Само за мъже.нови [re: Натуралистка]  
Автор Mystery ()
Публикувано05.06.00 03:28



Ако усещам че е тя ще и ко кажа само ако усещам

Тема Само за мъже.нови [re: Салли]  
Автор Натуралистка ()
Публикувано05.06.00 07:34



Ако знаеш е лесно. Ами ако не знаеш и можеш да научиш само по метода на пробата и грешката, би ли се доверил на усещането (онова цялостното, не дразненето на рецепторите)?

Тема Само за мъже.нови [re: Mystery]  
Автор Натуралистка ()
Публикувано05.06.00 07:42



А как ще усетиш, че усещаш точно това и че казваш точно каквото усещаш?

Тема Само за мъже.нови [re: Натуралистка]  
Автор IronmanBG ()
Публикувано05.06.00 09:53



Зависи на колко съм

Тема Само за мъже.нови [re: IronmanBG]  
Автор Натуралистка ()
Публикувано05.06.00 10:06



градуса, пъти казано "обичам те" или предателства? А зависи ли и от обстоятелствата?

Тема Натуралистка,нови [re: IronmanBG]  
Автор Mystery ()
Публикувано05.06.00 14:59



Ако е гола и ако е красива незнам човек може да се заблуди от красотата и и на мен ми се е случвало и на други това нещо: идва в училище ново момиче страшно красиво и ти казваш че я обичаш просто в такава ситуациа мъжа мисли с оная си работа а не с главата ако можеш отговорими

Тема Натуралистка,нови [re: Натуралистка]  
Автор Mystery ()
Публикувано05.06.00 15:04



Да кажеш обичам те и ако е искрено може да го кажеш на всякаде.Няма граници за това чувство.Любовта носи много щастие но и много страдание ако обичаш истински едно момиче и неможеш без него а то не те обича или те ненавижда страданието е голямо.А и самочувствието на момчето се наранява.Ти можеш и на 10да се влюбиш но просто тогава трудно се усеща.След 11 години разбираш кво чувстваш.Ти си момиче нали?

Тема Само за каквонови [re: Натуралистка]  
Автор t-nik ()
Публикувано05.06.00 15:27



Да,мога.Изтинските мъже могат.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.