Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za <deep IN love>  
Автор Denis. ()
Публикувано06.06.00 21:29



shte mi dadesh li emaila si che iskam da te pitam edni neshta koito ne sa za tuk..? ako iskash ne go pishi v clubovete a mi go prati na ili ot please :) tvoy fen, denislavcho

Тема za <deep IN love>нови [re: Denis.]  
Автор deep IN love ()
Публикувано07.06.00 10:40



kakvo li veche e za tozi klub...po dqvolite..ne moga da proumqvam kak moje da ima tolkova ogranicheni hora... maila mi e deepinlove@dir.bg Za kakyv fen se pishesh...az nqmam fenklub:)

Тема za <deep IN love>нови [re: deep IN love]  
Автор Denis. ()
Публикувано07.06.00 14:17



а... най-обикновен фен... който освен да ти каже че си печена друго надали ще направи... спокойно - да не мислиш че ще ти спа пред вратата и като те зърна ще викам истерично [:-) няма

Тема za <deep IN love>нови [re: Denis.]  
Автор deep IN love ()
Публикувано08.06.00 00:24



abe ako me zyrnesh moje i da se razvikash..isterichno:)) tova v ramkite na shegata...Kakvo stana,nqmam mail,koe e tova neshto,koeto iskash da mi pishesh ,a ne stava za tuk... stana mi ljubopitno..

Тема za <deep IN love>нови [re: deep IN love]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 01:23



оо ами то не е толкова страшно, но тук има прекалено много идиоти, а това, за което искам да поговорим се смята за неморално... сигурно се сещаш... поща нямаш - щот несъм ти писал :) утре

Тема za <deep IN love>нови [re: Denis.]  
Автор deep IN love ()
Публикувано08.06.00 01:32



veche e utre:))))

Тема za <deep IN love>нови [re: Denis.]  
Автор мариана ()
Публикувано08.06.00 12:36



за първи път ви чета - и хоп - някой се опитва да ми внуши, че съм идиот! Не е гот така! Трябва да сме по-дружелюбни! Чао!

Тема mariana...нови [re: мариана]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 14:57



garantiram ti che i 2mata sme mnogo drujelubni... izviniavay che taka go kazah... ima i mnogo gotini hora tuk...nali zatova idvam v clubovete... neiskah da obidq nikogo... dori naposledak zabelqzvam dobra tendencia - idiotite vzeha da izchezvat...poiaviha se mnogo gotini hora [:-)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.