Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 22.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема cagete mi.........нови  
Автор pudra ()
Публикувано04.06.00 13:26



cagete mi nesho tagno ,coeto vi se e sluchilo naposledac. az naprimer se vlubih v edno momche, ama toi vze che si fana gadge. az go vigdam samo po discotecite.mnoo mi haresva,ama tezi deto go poznavat cazvat che bil gadniar,smucach isamovlubeniac.ma az nali sam si vlubena v nego ne mi puca i pac si go obicham....tagno,nali?

Тема cagete mi.........нови [re: pudra]  
Автор topgun ()
Публикувано04.06.00 21:46



Случват се такива работи. Аз явно съм ти батко защото вече не ходя по дискотеки, то май никога не съм ходил ама... Какво все пак е тъжното - нали любовта е между двама. А ти все още си сама в чужствата си. Оня ден четох един лаф че свестните мъже били като уличните телефони - малко са, когато намериш някой все пак той или не работи или вече е зает. Какво да се прави - нали за това е И'нета

Тема cagete mi.........нови [re: pudra]  
Автор Дарит ()
Публикувано05.06.00 01:28



Тъжно ли? нееее... по скоро детско.... нееее..... не ми се сърди.... Виж неможеш да обичаш един човек без да си си обменила две думи с него... това твоето е увличане :).... ето защо нее чак толкова тъжно.. :).... нищо не ти пречи да пробваш какво ще стане... но много не се впечатлявай.... все пак знаеш някакви мнения за него... ще си подготвена! Успехи :)

Тема cagete mi.........нови [re: Дарит]  
Автор pudra ()
Публикувано05.06.00 15:17



pravi ste mili batcovzi.tva si e uvlechenie v toia scapan pubertet. zaradi nego ne moga da si sedna na gaza da ucha cato horata.tegca rabota e toia pubertet. i m\drugoto- nicoga ne e casno da hodish na discoteca.mersi.

Тема cagete mi.........нови [re: pudra]  
Автор topgun ()
Публикувано05.06.00 17:10



Скъпа Pudra не съм съвсем съгласен за пубертета че е скапан, вярно че е кофти да не можеш да си намериш място(то всъщност го има) обаче явлението е преходно - в това може да си сигурна. Знаеш ли колко вода изтече оттогава а все още си спомням страхотни случки от това особено време. Представи си една такава аналогия червейчето(то си е гъсеница ама да не се обидиш нещо) накрая след сума ти метаморфоси става на пеперудка.Успех в метаморфозите

Тема cagete mi.........нови [re: topgun]  
Автор pudra ()
Публикувано05.06.00 17:57



mili topgun,merci che me sravniavash s peperuda.tia mi e edinstvenoto lubimo nasecomo. pri momichetata puberteta e dosta po-shiban ot colcoto pri momchetata.

Тема cagete mi.........нови [re: pudra]  
Автор topgun ()
Публикувано05.06.00 18:26



Скъпа Pudra (защо е това самокритично никче) за разлика от насекомите при хората (и при момчетата, и при момичетата) животът не е прадназначен само за продължаване на рода и там другите Дарвинови дивотии( в смисъл че сме ставали по-съвършени - друг път), а има и емоционален смисъл. Изобщо това момче в час ли е за твоите чувства или не е. Ако го чакаш да се сети сам... е как да ти кажа на тази възраст момчетата вървим напред с главата (ама не тази дето трябва да ме прости Господ за вулгарното сравнение) и понякога трябва да ни се подложи крак че да се огледаме. По късно нещата идват на мястото си обаче ... Обаче ...Лошото е че ще изпадна в глупавото положение че на мен сега ми е дошъл акълът в главата (имам предвид правилната)

Тема cagete mi......... [re: pudra]  
Автор Denis. ()
Публикувано06.06.00 16:13



ama verno e tova... mnogo ste neorientirani...

Тема cagete mi.........нови [re: topgun]  
Автор pudra ()
Публикувано06.06.00 19:50



scapi,dragi i mili topgun, problemat e tuc,che (az sas moia casmet) priatelia na tova sladco sineoco momce me haresva,i tova e dosta losho,ne smiatash li?no moia priatelca se izpusnala pred nego -sledniat razgovor megdu moiata priatelca i nego- -coga,she dovedesh pudra da ia vidi moia priatel? moita pr.-ama toi li a haresva? (nie mislehme,che toi me haresva) ama zasho da ia doveda za tvoia priatel? -ne te razbrah? druga moia priatelca- abe,tapac --tia te haresva! toi-ole leeeeeeeeeee! taca che se dosesha. tova beshe otdavna taca che edva li si spomnia.

Тема cagete mi.........нови [re: pudra]  
Автор Denis. ()
Публикувано07.06.00 00:03



edno neshto koeto sam nauchil za lubovta: nikoga ne polzvay posrednici kakvoto iskash da mu kajesh mu go kaji lichno i budi iskrenna pone sas sebe si inache stava ednaa...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.