Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема 2 sluchaia...нови [re: topgun]  
Автор Denis. ()
Публикувано07.06.00 20:18



az samo 2 puti sam imal tova shtastie no to e dostatachno da razberesh kakvo e... edinia put biah mnogo mlad i glupav (predi okolo 3 godini) i tochno togava nishto nestana osven edno priatelstvo koeto prerasna v mnogo dobro priatelstvo... i znaesh li...v momenta moga da kaja che ia obicham... tia sashto. spodelena lubov. roditelite i mi vikat "zetko" :) edinstvenia problem sa edni 350-400km koito se namirat mejdu ruse i sofia... vtoria put puk beshe minaloto liato na seloto mi (koeto mnogo obicham)... i nali znaesh liatoto...vnuchetata doshli ot grada i si jiveyat jivota :) che se sabirahme edna kompaniika vsiaka vecher a az obicham da sam centur na vnimanieto :) i...edna me haresa (poveche ot drugite:), skusa priburzano s gajeto si (koyto mi e mnogo dobur priatel i se poznavame ot 10-ina godini), zapochna da mi se svalia svalia i to mnogo nepohvatno (koeto e adski sladko kato go vidish ot momiche), i kato kraen rezultat pochti nishto... izvednuj tia izchezna... no nebiah vluben... a az znam koga se vlubvam (vupreki che ne mi se e sluchvalo ot adski mnogo vreme)

Тема trikove koio mi haresvatнови [re: pudra]  
Автор Denis. ()
Публикувано07.06.00 20:20



mnogo e polezno da si imash savetnik... a az obicham da pomagam na horata :)

Тема opit li?...ne tochnoнови [re: pudra]  
Автор topgun ()
Публикувано08.06.00 08:45



Скъпи Denis, не разбрах кой е от Русе. Аз също съм оттам. Колко малък бил светът !?

Тема opit li?...ne tochnoнови [re: topgun]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 14:58



допреди 2 години и аз бях от русе... роден съм в софия, израсал съм в русе, а сега пак живея в софия :) а моята любима е там :( в русее... мамка му!

Тема opit li?...ne tochnoнови [re: pudra]  
Автор topgun ()
Публикувано08.06.00 15:30



Що мамка му бе Denis не се притеснявай ние тук ще се погрижим, цвете ще и занесем, на рожден ден ще и отидем , на кино ако трябва ще я заведем , само не ме карай по дискотеки да ходя щото тоя такт 2/4 не го трая. Аз из затова не ща да се занимавам с немските greencards (макар че съм в бранша откак се помня) защото там всичката им музика е такава маршов тип. Тия сигурно и менделсон го свирят с духова музика. Мани майтапа ако трябва да се направи нещо по въпроса с вас двамата казвай. Сега е момента

Тема opit li?...ne tochnoнови [re: topgun]  
Автор pudra ()
Публикувано08.06.00 15:47



iscam da spodelia s vas dvamata moita 2 goliama lubov zashoto chuvstvam,che ste mi mnogo blizci!moiata vtora goliama lubov se cazvashe ivo(e ne e toia ot tuc) i toi emnogo haresvan zatova poprinzip e goliamo laino.na vsichcoto otgore e dete na nasha priatelca, na maicami i bash.mi nali razbirash,ne stava!nicoga ne sam mu podavala i nai-malcia znac che go haresvam.dage vednag sedna varhu men s edno momiche i zapochnaha da se mliascat!a na men mi se casashe sarzeto a se praveh,che mi e smeshno. vinagi sam iscala da me obichat silno,neznam zasho,no sam luda po strastnite pregiviavaniaa ti Denis si roden za nai-dobar priatel,ili za psiholog!

Тема cagete si...нови [re: pudra]  
Автор pudra ()
Публикувано08.06.00 15:58



vig,topgan ima goliamo znacheni coga edno momche e haresvano mnogo. te vsichci sa ednacvi idioti,no sa tolcova ocharovatelni- -vsichci pushat i piat -vsichci hodat na discoteca. -vicat si edin na drug copele ili pich -po-groznite momicheta gi gledat s prenebregenie i gi mrazat,natiscat se na hubavite s edna duma gi mrazia,no moeto momche e po- razlichno. az poznavam edna plamena ot ruse. topgan,cagi i ti nesho za lubovnite ti maci ili radosti nie s denis vsichco si izpiavame.

Тема opit li?...ne tochnoнови [re: topgun]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 17:35



абе...незнам как можеш да ми помогнеш... освен да ми плащаш сметката за телефон :) то между другото в русе има ли още кина? по едно време ги биаха изпозкрили...

Тема opit li?...ne tochnoнови [re: pudra]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 18:22



а ето го и абсурда - почти нямам свестни приятели... и това е може би най-големият ми проблем... нямаш и бегла представа от колко изроди съм заобиколен... а за момичета да не говорим... и другото лошо - всичко е едно много тъпо стечение на обстоятелствата... а то сега е времето за купони и живот...после вече...е по друго...късно е... шибана история отвсякъде... имам нужда от малко интересни хора около мен :( за мен приятелите са едно от най-важните неща...все пак с тях си прекарваш живота...

Тема opit li?...ne tochnoнови [re: topgun]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 18:23



абе...незнам как можеш да ми помогнеш... освен да ми плащаш сметката за телефон :) то между другото в русе има ли още кина? по едно време ги биаха изпозкрили... а ти pudra - по-добре си харесай някой по-обикновен пич (за който определението пич наистина важи), отколкото някой лигав красавец... международните проучвания от 1000 години насам, сочат че външния вид, не е най-важното нещо :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.