Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема За случайно минаващатанови [re: sluchaina posetitelk]  
Автор ani_to (добродушко)
Публикувано09.03.01 15:52



Благодаря ти, че ме подсети за Съмърсби. Сега изпадам в сложното положение да определя дали харесвам повече него или Англ. пациент.

. След дълго двусекундно размишление реших: Искам по една любовна история и от двата вида.



Тема Re: 100 godini samotaнови [re: Yossarian]  
Автор3AЛE3 (Нерегистриран)
Публикувано09.03.01 16:23



Леле не вярвам на очите си........Много се радвам, че те виждам Йосарян.
Просто чудесна изненада.





Тема Re: За случайно минаващатанови [re: ani_to]  
Авторsluchaina posetitelka (Нерегистриран)
Публикувано09.03.01 16:34



Ne sabraviai, Ani, kolko shestoko savarshva " ...Samarsbi".Krasiva e samo liubovta meshdu tiah i chuvstvoto sa sobstveno dostoinstvo na tosi mash, no samata istoria Boga mi i sega mi se doplakva kato se setia.A setih se(pak dramatichno obache)-"Opasni vraski" S Jon Malkovich i Mishel Pfaifer.Shiveia v chushbina i naskoro pak mi se udade da vidia tosi film.Isumitelen e.Samo deto imah isvesten problem s mestniat esik,no.. hubavite filmi sa si hubavi filmi.Ako se setish neshto da mi preporachash PISHI MOLIA TE.Ako si kinomaniak kashi neshto sa "Erin Brokovich"Mai veche varvi po balgarskite ekrani???A setih se pak"Svatbata na moiat nai-dobar priatel" S Julia Roberts.Tosi film mnogo mi dopadna sashtoto beshe mnogo istinski-chestichko ot sueta ne sabeliasvame liubovta,koiato e savsem bliso do nas.



Тема за случайната посетителканови [re: sluchaina posetitelk]  
Автор sunrise (пристрастен)
Публикувано10.03.01 03:40



Видеотеката си заслужава да се направи с тези филми, разреши ми да седя и аз до теб и да ги гледаме заедно! Ще си поплакваме и хълцаме на тъжните моменти. хех много хубави филми си избрала
В "Опасни връзки" се каза, че суета и любов - са несъвместими, и си е така.

от мен


carpe diem... noctumque

Редактирано от sunrise на 10.03.01 03:45.



Тема ха ха ханови [re: ani_to]  
Автор sunrise (пристрастен)
Публикувано10.03.01 03:41



типично близнаци и аз така бих се решила

от мен


carpe diem... noctumque

Тема Re: Нова теманови [re: ani_to]  
Автор veronika7 (непознат )
Публикувано10.03.01 04:20



Любовта,която бих искала да преживея лично аз ,то това е
историята от филма "Хубава жена".Съвременната приказка за Пепеляшка!!!





Тема Re: Нова теманови [re: ani_to]  
Автор valdimar (минаващ)
Публикувано11.03.01 00:46



Tolkova sam vliuben v momenta che prosto nito moga da govoria sega za tova nito moga da go opisha,ako mojeh bih napravil samfilm za maoita liubov no ne moga,moje bi niakoga,v nikoi drug jivot:)



Нека погледнем себе си,а после другите

Тема Голяма драма ще стане...нови [re: valdimar]  
Автор Twenty Century BUG (Администратор)
Публикувано11.03.01 00:53



Всъщност не знам, за какъв филм говориш!?! За романтична драма или за hard... Има значение, но не размерът:)))

Имало едно време динозаври! Живяли, па умряли! Защо?- защото не са си правили crash-tests


Тема Valdimarev,нови [re: Twenty Century BUG]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано11.03.01 03:38



Задължително включи една пикантна сцена "върху масата със сервирания борш"!




Тема Re: Нова теманови [re: ani_to]  
АвторMenthol (Нерегистриран)
Публикувано11.03.01 14:39



Останах с впечатлението, че тук се гледат само филми. Целта на въпроса беше да се посочи и някоя любовна книга ако не се лъжа? Е, надявах се аз да съм първия, но още не съм си я дооцветил и нямога да коментирам обективно ;)))
P.S. Иначе си е любовна история де: за чичи Скрудж и любовта му към парите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.