Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Вие можете ли да ме разберете???нови  
АвторOrpaбeн (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 11:02



Мисля си, че съм възпитан, че съм интелегентен, че съм европеец, а в същото време забелязвам как в мен се промъкват ориенталски настроения. Излизам си аз в събота вечер с гаджето си на ресторант. Много мило момиче и много красиво. Ходим от половин година с нея. Както си пиехме и си похапвахме и изведнъж гледам на отсрещната маса някаква мъжка компания и едно единствено момиче с тях. Поглеждам втори път и установявам, че това е бившото ми гадже, с което не се бяхме виждали повече от една година. Сви ми се сърцето усещах, че ще полудея. Ако искате ми вярвайте имах чувството че ще умра. Толкова бях възмутен, че моето някогашно момиче сега е с онези отвратителни мъже. Не исках да повярвам, че нещо което си е било мое сега е с други. Направо се чувствах като ограбен – все едно, че съм малко дете, на което са му откраднали любимата играчка. Идваше ми да завия от болка – бях толкова огорчен. Изпратих си приятелката и се прибрах в къщи. Дълго мислих и знаех, че не съм прав и въпреки всичко не мога да го преживея. Защо продължавам да си мисля, че тя е моя собственост, след като аз самия вече не съм с нея и отдавна съм с друга жена? Защо ме заболя, така като я видях с други мъже, като знам че тя има право да бъде щастлива и да си има приятели както аз си имам? Е не мога да се разбера сам. Вие можете ли да ме разберете?





Тема Re: Вие можете ли да ме разберете???нови [re: Orpaбeн]  
АвторHяkoя_cи (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 11:21



Не те разбирам съвсем, но ще ти задам няколко въпроса:
1. Обичаш ли я още?
2. От какво те заболя? - от това че тя е с други или от това че смяташ че те не са за нея?
3. Искаше ли ти се да сте пак заедно с нея?





Тема Re: Вие можете ли да ме разберете???нови [re: Hяkoя_cи]  
АвторOrpaбeн (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 11:39



И аз си ги зададох и сам не мога да си отговря.
Незнам какво искам, но знам, че се чувствам ужасно.
Срам ме е от мене си, но незнам как да се измъкна от това ужасно положение.
Искам ги и двете и двете си ги обичам - мои са си и неискам други да ми ги пипат / а уж съм възпитан и разумен /





Тема Re: Вие можете ли да ме разберете???нови [re: Orpaбeн]  
Автор3AЛE3 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 11:57



ЕЕЕЕЕЕеееее сега пък и двете :-) Е много искаш:-). Виж за другото не те разбирам съвсем напълно, но ако например си видял и смяташ че бившото ти гадже заслужава нещо много по-добро отколкото онези момчета с които е било нормално е да ти стане мъчно за нея. Ама ти прекаляваш с това, че искаш и двете да са си твои. Много егоистично. Май трябва да се преместиш някъде по на изток :-)))))) Там това е нормално :-))))) Но ще трябва и фереджета да сложиш на приятелките си :-)))





Тема А не е ли обратното?нови [re: Orpaбeн]  
Автор Xypodilec (член)
Публикувано12.02.01 11:57



Според мен си се почувствал така, защото все още ТИ си нейна собственост, а тя те е подменила с други. Какво мислиш за това?




Тема Re: А не е ли обратното?нови [re: Xypodilec]  
АвторOrpaбeн (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 12:30



Не ми харесва това твое изказване. Аз нечия собственост?Защо да съм аз като може друг да е моя?





Тема Re: А не е ли обратното?нови [re: Orpaбeн]  
Автор Babyface (непознат )
Публикувано12.02.01 12:47



Защото Хиподилекът е прав





Тема Re: А не е ли обратното?нови [re: Babyface]  
АвторAзчo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 13:00



Май наистина ти си чужда собственост! Що не и се обадиш на бившето гадже и не си поговорите,поне на първо време ще ти олекне! Освен ако тя не те е зарязала и сега да не иска да те вижда. Иначе мерак за много гаджета има всеки мъж , май!





Тема Re: А не е ли обратното?нови [re: Aзчo]  
АвторAзчo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 13:01



Това беше за ограбения!





Тема Re: А не е ли обратното?нови [re: Aзчo]  
АвторOrpaбeн (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 14:37



Е аз я оставих, признавам си ама не защото тя беше лоша ами защото си харесах настоящото си гадже. Сега разбирам, че искам и двечките. Ми така де аз я научих предишната на толкова неща а сега други да я ползват. Ми не е честно нали?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.